Zinde Krem


1 Kutu Satın Al - ₺

3 Kutu Satın Al - 60.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İnsanlar hayatlarının belli dönemlerinde vücutlarının çeşitli yerlerinde ortaya çıkan ağrılardan şikayet ederler. Her ne kadar bu şikayetlerin yaşlılık döneminde daha çok ortaya çıktığı düşünülse de genç yaşlarda da bel, boyun, eklem ve sırt gibi bölgelerde farklı sorunlara dayalı olarak ağrılar oluşabiliyor. İnsanların çalıştıkları iş ya da gün içindeki oturma durumuna göre çeşitli eklem ağrıları hayat kalitesini düşürmektedir. Bunun önüne geçebilmek çeşitli yöntemler tercih edilmektedir. Zinde krem bu ağrılar konusunda size destek olacak bir üründür.

Zinde krem ile belinizde, boynunuzda, eklem ve kaslarınızda ortaya çıkacak ağrılara son verebilirsiniz. Bu krem bir masaj kremi olarak üretilmektedir. Günlük yaşam içinde size engel olan ya da hayat kalitenizi düşüren ağrıları ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bu krem sizlerin daha kaliteli ve ağrıdan uzak bir yaşam sürmenize destek olmaktadır. Vücudunuza masaj yoluyla kullanarak tüm ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu kremle her yaştan insan vücudunun çeşitli yerlerinde ortaya çıkan ağrılara karşı kullanabilir.

Zinde Krem Ne İşe Yarar?

Günümüzde insanlar birçok ağrı ile baş başa kalmaktadır. Bazen bir kas ağrısı olarak ortaya çıkan ağrılar bazen de bir eklem sorunu olarak karşımıza çıkar. Bu sorunlarla mücadele etmek için birçok ağrı kesici ya da farklı ilaçlara başvururuz. Ancak bu ürünlerin birçoğu tam çözüm ortaya koymaz. Hem kadınlar hem de erkekler her yaş grubunda birçok vücut ağrısıyla karşılaşır. Bu sorunların kaynağı farklı olsa da yaşanan acı aynı ve bakidir. Zinde krem birçok kas ve eklem ağrısına karşı üretilmiş olan bitkisel bir masaj kremidir. Yani bu kremi vücudunuza masaj yoluyla uyguladığınızda yaşadığınız ağrılardan kısa süre içinde kurtulabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken şey ağrının yerini doğru tahlil ederek ürünü doğru bölgeye uygulamaktır. Zinde krem hem çocuklarda hem yetişkinlerde hem de yaşlılarda ortaya çıkan ağrıların sona ermesine yardımcı olacak bir üründür. Bu ürün ağrı kesici kremlerden farklı olarak masaj kremi yapısıyla da sizlere farklı bir işlev sağlayacak bir üründür.

Zinde Krem İçeriğinde Ne Var?

Zinde krem diğer ağrı kesici özelliğe sahip kremlerin yanında nano teknoloji kullanılarak üretilmiş bir üründür. Bu krem bu özelliği sayesinde kılcal damarlarınızda ye alan kanı hareket hızını arttırır ve kaslarınız gevşeyerek ağrılarınız ortadan kalkar. Bu ürünün içinde susam yağı, keklik üzüm yağı, nane yağı, kekik yağı ve emülgatörler yer alır. Ürün içinde alkol ya da uyuşturucu özelliği olan bir madde bulunmamaktadır. İçindeki ürünleri şöyle açıklayalım:

Susam Yağı: Susam yağı romatizma tedavilerinde etkin olarak kullanılan bir üründür. Ağrı yapan eklem bölgelerinize masaj yaparak uyguladığınızda ağrılar azalır ve vücudunuzu birçok ağrıya karşı korur.

Keklik Üzüm Yağı: Üzümün yeşil yapraklarından elde edilen yağ ağrı ve spazm tedavilerinde kullanılır. Ağrı yapan kaslarınız ve vücut eklemlerinizde ağrının ortadan kalkmasına yardımcı olur.

Nane Yağı: Özellikle baş ağrısı konusunda klinik ortamlarda yapılan deneyler geçiştirme etkisinin olduğunu ortaya koymuştur. Yüksek oranda ortaya çıkan ağrılarınızı nane yağı ile kolayca hafifletebilirsiniz.

Kekik Yağı: İnsanların çektiği yüksek şiddete sahip ağrılarda size yardımcı olacak bir numaralı ürün kekik yağıdır. Yani insanlar özellikle bel bölgesinde ortaya çıkan şiddetli ağrılarda kekik yağı tükettiklerinde ortaya çıkan tüm ağrılarından kurtulabilirler.

Zinde Krem Nasıl Kullanılır?

Zinde krem bel, boyun, sırt, eklem ve kas gibi ağrılarınızda kullanabileceğiniz bir baş ucu masaj kremidir. Bu ürünü kullanan kişiler kısa süre içinde çeşitli sebeplerden oluşan ağrılarından kolayca kurtulabilir. Ancak  ağrılardan kurtulmak istiyorsanız bu ürünü doğru şekilde kullanmanız gerekir. Bu ürün günlük hayatta yaşadığınız eklem ve kasa bağlı ağrıları ortadan kaldırmaya yarar. Kremi öncelikle ağrı olan bölgenize uygulamanız gerekir. Ancak burada yapmanız gereken güzel şekilde ağrı olan bölgeye yedirmeniz gerekir. Güzelce yedirdiğinizde ağrılar giderilir ve rahatlamanız kolaylaşır. Daha kaliteli bir hayat geçirmek için bu masaj kremi her gün bir kere ağrı olan bölgeye sürülmelidir. Farklı bölgelere uygularsanız ağrınızın geçiş süresi uzayacak ya da herhangi bir sonuç alınmayacaktır. Ayrıca iyi şekilde yedirdiğinizden emin olmalısınız.

Zinde Krem Kullanıcı Yorumları

Nazım K*

Boynumda uzun süredir bir ağrı hissediyordum. Ancak ne yaparsam yapayım bu ağrıdan kurtulamadım. Daha sonra bir süre bu kremi kullandım. Ağrıların kısa sürede ortadan kalktı.

Belis Y*

Bel ağrılarım yıllarca dinmedi. Hangi doktora gidersem gideyim hangi ilacı kullanırsam kullanayım bel ağrısını geçiremedim. Bu ağrının ne kadar kötü bir ağrı olduğunu sadece yaşayanlar bilir. Bu yüzden de ağrılarımdan kurtulmak için zinde krem kullanmaya başladım. Kısa sürede bel ağrılarım ortadan kalktı.

Yağmur T*

Kısa süre önce bir kaza geçirdim ve kaslarımda kasılmalar oldu. Yaşadığım ağrılar sebebiyle hayat kalitem oldukça düştü. Komşumuz bu durum için bana Zinde kremi önerdi. Bir süredir kullanıyorum ve ağrılarım tam olarak geçmese de azalmalar görüldü.

Muhammer E*

Eşimin yaşadığı ağrılar gece boyu bizi uyutmuyordu. Daha sonra bu kremden sipariş ettik. Artık ağrılar yaşamıyoruz. Üreten kişilere teşekkür ederiz.

Tayyar T*

Vücudumun bir bölümünde ortaya çıkan ağrılar için daha önce kullandığım bu kremi yeniden kullanmaya başladım. Ortaya çıkan eklem ağrılarım yeniden son bulmaya başladı. Sanırım her ağrı yaşadığımda bu ürünü kullanacağım. Benim için bir aspirin kadar evimin bir parçası haline geldi.

Muhittin Y*

Çocuğum spor bölümüne hazırlanıyordu. Buraya girebilmek için çok ağır bir antrenman programı uyguladı. Bunun için gece yaşadığı ağrılardan sabah şikayet ediyordu. Bu kremi masaj şeklinde her sabah kendisine uyguladım. Bir süre sonra oğlumun ağrıları bitti ve antrenmanlardan daha mutlu gelmeye başladı.

Bahar T*

Ablamın yaşadığı eklem ağrıları için bu kremi satın aldım. Ablama gittiğimde verdim. Bir süredir kullandığını sanıyorum. Bakalım bu hafta sonu yeniden gideceğim. Sonucu sizlerle paylaşırım.

Yeşim B*

Babaannem ameliyat oldu. Bu operasyon sonrası hiçbir şikayet etmeyen kadın ağrılarla başı dertte olduğunu söylemeye başladı. Daha sonra arkadaşımın önerisiyle bu kremi aldım. Her sabah babaanneme masaj şeklinde uyguluyoruz. Arada sırada yeniden ağrıları olsa da artık kendini çok mutlu hissettiğini söylüyor. Umarım kısa sürede tamamen sona erer.

Kemal H*

Bir süre önce baş gösteren ağrılarıma karşı bu kremi satın aldım. Bu krem tüm ağrılarımı ortadan kaldırdı. Kısa sürede tüm ağrılarımdan kurtuldum ve artık daha rahat yürüyebiliyorum.

Zinde Krem Yan Etkileri Var mı?

Zinde krem diğer ağrı kesici kremlerden farklı yöntemlerle üretilmiştir. Nano teknoloji adı verilen bu yöntem sayesinde kılcal damarlarınızda doğal bir kan hareketi ortaya çıkartarak kaslarınızın gevşemesini sağlar. Böylece tüm ağrılarınız doğal yollardan ortadan kalkar. Ürünün içinde alkol ve uyuşturucu bir madde kullanılmadığı için bir yan etkisi yoktur. Tamamen bitkisel özlerden meydana gelen bu ürün sayesinde tüm ağrılarınızdan yan etki olmadan kurtulabilirsiniz. İçindeki bitkisel özlere karşı bir alerjisi olmayan kişiler hiçbir sorun yaşamadan kullanarak tüm ağrılarında kurtulabilir. Sadece tek yapmanız gereken ağrı olan bölgeye sürmektir. Ancak farklı bir yere sürseniz de bir yan etki olmamaktadır.

Zinde Krem Fiyatları

Zinde krem piyasada sahteleri bulunan bir masaj kremidir. Bu yüzden satış fiyatına özellikle dikkat etmek gerekir. Orijinal ürünler benzer zamanlarda kampanyalara girmektedir. Bu yüzden orijinal zinde krem satış fiyatı hakkında bilgi almak için sitemizden yararlanabilir ve aklınıza takılan bir soru varsa çözüm bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orijinal Zinde Krem Nasıl Anlaşılır?

Orijinal ürünü anlamak için kutusunu kullanabilirsiniz. Ürünün kutusu yeşil renge sahiptir. Ayrıca üzerinde kırmızı bir resim vardır ve çevresinde kırmızı çiçekler bulunur. Kavanoz kapağı beyaz olan bu ürünün de kavanozu yeşil renge sahiptir ve aynı kırmızı resim vardır. Ayrıca kutusunun alt ve üstünde sarı bir şerit vardır. Ürünün orijinali 300 gram olarak satılmaktadır.

Zinde Krem Zararı Var mı?

Zinde krem tamamen bitkisel bileşenlerden meydana gelen bir kremdir. Bir masaj kremi olduğu için vücuda ya da metabolizmaya hiçbir zararı yoktur. Klinik ortamlarda yapılan deneyler ve kullanıcılardan geri dönütler doğrultusunda ürünün bir olumsuz özelliği ortaya çıkmamıştır.