Yout Hair


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 249.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Yout Hair ile saç beyazlama sorunu yaşayanların çözüm bulması oldukça kolay. Saçların beyazlamasının bir yaşlılık belirtisi olduğu şu günlerde teknik ve tıbbi açıdan pek çok eksik bilgi var. Örneğin saçların beyazlamasına yol açan sebep yaşlılıktan ziyade melamin ismi verilen pigmenttir. Pigmentin azalması sonucunda saçın orijinal rengi koruyamaması ve beyazlaması gayet doğaldır.

Melamin pigmenti vücudumuzda göz zarları, saçlar, deri ve beynimizin bazı kısımlarında bulunmaktadır. Cildin rengini belirleyen ve saçlarda da renk skalasını oluşturan pigmenttir. Pigment azlığı sebebiyle oluşan saç beyazlaması ise Yout Hair krem ile önlenebilir. Ayrıca Amerika menşei bir ürün olan Yout Hair üç farklı ürün skalasına sahiptir.

Yout Hair krem, likit ve kurşunsuz seçenekleriyle kullanım ve ihtiyaç dahilinde alternatifler sunar. Üretim yeri Los Angeles olan Yout Hair saç beyazlamasını önleyici kremin üreticisi ise All Beauty laboratuarıdır. Dünyaca ünlü bir laboratuar olduğundan ötürü etkin sonuçlarını gören milyonlarca müşterisi vardır. Orijinal Yout Hair krem ile düzenli kullanım sağlandığında doğal yollarla saçınız kendi rengine kavuşacaktır. Melamin pigmentinin eskisi kadar yoğun üretilmesi ve saç rengindeki beyazlamanın ortadan kalkması için düzenli kullanım çok önemlidir.

Yout Hair Ne İşe Yarar?

Yout Hair kullananlar saçlarında gözlemlediği beyazlamanın sona erdiğini görebilir. Klinik deneyler ve yapılan araştırmalar sonucunda da bu kanıtlanmıştır. İçeriğinde bulunan doğal maddeler sonucunda biyolojik anlamda hiçbir zararı bulunmamaktadır. İnsanların yaşlandıklarını hissettikleri en önemli eşik olan saçlarında yaşadıkları beyazlama sorununu doğrudan ortadan kaldırmaktadır. Hem kadınlara hem de erkeklere yönelik bir ürün olduğu için doğal saç renginize geri dönmenin vaktinin geldiğini söyleyebiliriz.

Temel anlamda melamin pigmentinin yaşlanma ile beraber daha da azaldığı biliniyor. Yout Hair krem kullanarak bu etkiyi azaltmanın yolu mümkün. Düzenli bir şekilde kremi kullanmanız durumunda melamin üretimi artarak eski seviyesine yakın bir noktaya gelecektir. Doğal olarak bunun ardından saç rengi orijinal haline geri dönecektir.

Yout Hair İçeriğinde Neler Var?

Yout Hair içeriği ise çoğunlukla doğal bileşenlerden meydana gelmektedir. Dünyanın en ünlü laboratuarlarından olan All Beauty tarafından üretilmesi güven ve sağlık açısından büyük bir etki yaratıyor. İçeriğinde insan sağlığını riske edecek herhangi bir bileşen barındırmadığından ötürü net sonuç almak mümkün hale geliyor. Üstelik bu net sonuçları herhangi bir yan etki veya zararla karşılaşmadan gözlemlemek mümkün oluyor.

 • Su
 • Gliserin
 • Cetearyl Alkol
 • Paraffinum Liquidum
 • Ceteareth 20
 • Equisetum Arvense Özü
 • Serenoa Serrulata Meyve Özü
 • Zingiber officinale (Zencefil) Kökü Extrac
 • Retinil Palmitat
 • Sodyum Askorbil Fosfat
 • Tocopheryl Acetate
 • Bizmut Sitrat
 • Kükürt

Yout Hair Nasıl Kullanılır?

Yout Hair kullanmak öncelikle belirli bir süreyi kapsayacağı için kararlılık en önemli faktördür. Bazı ürünler hızlıca etki etse bile kalıcı bir çözüm sunmayabilir. Fakat Yout Hair krem kullanımı daha uzun bir periyodu kapsar. Böylelikle daha etkili ve kalıcı çözümler sunar. Saçların beyazlamasını engellediği gibi kalıcı bir renge geri dönmesini sağlar.

Günlük kullanım koşullarına baktığımız zaman her gün kullanmaktan ziyade gün aşırı kullanmak daha etkili olacaktır. Elinize bir miktar krem alarak saçlarınıza masaj yaparak özellikle diplere erişmesini sağlayın. Burada kullanacağınız krem miktarını düşük miktarlarda azaltarak devam edebilirsiniz. Bir gün ara vererek bir sonraki gün tekrar uygulayın.

Ortalama uygulama periyoduna bakıldığında ise minimum 4 haftalık bir süreç önerilmektedir. Özellikle 3-4 haftalık bir düzenli kullanım ile mevcut pigmentlerde yaşanan artış kalıcılık kazanmaktadır. Saç boyaları gibi anında etki göstermese bile daha kalıcı ve doğal bir saç rengi görünümüne kavuşmak mümkün olacaktır. Saçlarınızın eskisi gibi canlı gözükmesini istiyorsanız 3 ile 6 hafta arasında, göreceğiniz etkiyi baz alarak kullanıma devam ediniz.

Yout Hair Kullanıcı Yorumları

Bahadır S*

Genetik olarak yaşadığım ve 20’li yaşlarımın sonunda başıma gelen saç beyazlama sorunu ciddi bir psikolojik bunalım yarattı. İnternette yaptığım araştırmalar ise Yout Hair kullanarak bu sorunu çözeceğimi gösterdi. En zorlandığım kısım ise orijinal Yout Hair krem satın almaktı. Bunu bu siteyle çözmek ve hızlı teslimat sayesinde ürüne sahip olmak beni son derece mutlu etti.

Yeliz T*

Ürünü eşim için almış olmama rağmen kendimde de uygulamaya başladım. İlk hafta hiçbir etki etmemesine rağmen eşimde gördüğüm etkiden ötürü kullanmaya devam ettim. 4.haftada saçlarım eski kumrallığını geri kazandı.

Cihan Y*

Stresten ötürü saçlarımda kısa sürede ciddi bir beyazlama başladığını fark ettim. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yout Hair krem alarak kullanmaya başladım. Yaklaşık 5 hafta düzenli kullandıktan sonra beyazlardan eser kalmadı.

Mehmet G*

Saçkıran gibi pek çok sorunla boğuştuktan sonra saçlarımın beyazlaması son radde gibi geldi. Ama bu tip ürünlere güvenmediğim için tereddütlüydüm. Yorumları okuyup sipariş verip denemeye karar verdim. Saçlarım hiç olmadığı kadar sağlıklı ve beyazlama yok oldu. Diplerden yeni çıkan saçların siyah olduğunu görmek bile beni mutlu ediyor.

Merve K*

Çok uzun bir süre saçımın beyazlaması sebebiyle doktora gittim. Ancak bana net bir çözüm sunamadılar. Kendim aradığım alternatif çözümler arasında ise en işlevsel sonucu Yout Hair krem ile aldım.

Selin P*

Saç boyamaktan dolayı saçlarımın fazlasıyla yıprandığının farkındaydım. Ancak bir süre sonra bu kadar hızlı beyazlayacakları ve zayıf düşecekleri hiç aklıma gelmemişti. Yout Hair ile tanışmam bu sayede oldu. Son 3 haftadan beri kullanıyorum ve beyazlarda ciddi bir azalma var. Kullanmaya devam etmek için yeniden sipariş geçeceğim.

Emir Ç*

Saçlarımın beyazlamasından rahatsız değilim fakat eşimin ısrarı üzerine Yout Hair kremi kullanmaya başladım. Saç beyazlamasını engelleyen krem gibi bir ürünün işe yarayacağını ise düşünmüyordum. Fakat sonuçlarını 4 hafta içerisinde görmeye başladım.

Şaban R*

Oldum olası seyrek saçlı birisi olarak kellik ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Saçlarımın beyazlamasıyla saç konusunda iyice takıntılı biri haline dönüştüm. Yaptığım internet aramalarında en güvenilir ürünün Yout Hair krem olduğunu fark ettim. Tabi ki şimdilik 2 haftalık bir etkiyi görüyorum. Kalıcılığına göre yeniden sipariş geçebilirim.

Yout Hair Yan Etkileri Var Mı?

Yout Hair yan etkileri için yapılan klinik deneylerde hiçbir erkek veya kadın üzerinde olumsuz bir etki gözlemlenmemiştir. Zaten Amerika Birleşik Devletleri tarafından birçok sağlık testinden geçen ve Los Angeles eyaletinde üretimi yapılan bir üründür. All Beauty şirketinin laboratuar odaklı pek çok ürününün insan sağlığına herhangi bir yan etki göstermediğini görebilirsiniz. Yout Hair kremin etkileri de yalnızca saçların beyazlamasını önlemeyle sınırlıdır.

Daha sağlıklı saçlara sahip olmak için saçlarınızın bakımlı görünmesi bile psikolojik olarak sizi rahatlatabilir. Ancak burada aldığınız ürünlerin orijinal olup olmadığını kesinlikle önemsemelisiniz. Yout Hair orijinal ürünleri arasında krem, kurşunsuz ve likit olarak üç farklı alternatif bulunuyor. Tümünü yan etkisiz saç kremi olarak tercih edebilirsiniz.

Yout Hair Fiyatları

Yout Hair krem fiyatları orijinal ürün olduğu sürece değişiklik göstermez. Fakat bazı durumlarda kullanıcıların daha sağlıklı saçlara sahip olması için çeşitli kampanyalar bulunabilir. Bu kampanyalar sayesinde 2 veya 3’lü alımlar sayesinde %50’ye varan indirimlerle ürüne sahip olabilirsiniz.

Orijinal Yout Hair Nasıl Anlaşılır?

Amerika’da üretilen ve ülkemizde de resmi olarak satışı yapılan bir ürün olan Yout Hair orijinallik konusuna fazlasıyla önem veriyor. Size sunulan ürünlerden ister likit ister krem olanını alabilirsiniz. Bu ürünlerin tümünün üzerinde kutu içeriği olarak aradığınız detayları bulabileceksiniz. İçeriği, bileşenler, üretim yeri, almış olduğu onaylar ve barkod sistemiyle orijinal ürün temin etmek kolaylaşmaktadır. Yout Hair orijinal satış sitesi olarak sizlere doğrudan ürünü ulaştırdığımızı vurgulamak isteriz.

Yout Hair Zararı Var Mı?

Yout Hair faydaları ile zararları karşılaştırıldığında insan sağlığına yönelik bir tehditle karşılaşılmamaktadır. Hem kadınların hem de erkeklerin ortak sorunu olan saç beyazlamasına karşı olan kremi rahatlıkla orijinal olarak temin edebilirsiniz. Klinik araştırmalar güncel olarak sürdürülüyor ve sürekli olarak ürünün etkisi arttırılarak deneylerle insanlar üzerindeki etkisi gözlemleniyor. Haliyle Yout Hair zararları için henüz klinik bir bulguya rastlanmış değil.