Yes Parfüm


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 219.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 299.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Yes Parfüm, feromon içeren afrodizyak etkiye sahip ürünler arasındadır. Feromon terimi canlılar arasında koku gibi duyularla iletişimi sağlayan bir tür doğal kimyasaldır. Bilimsel anlamda yapılan araştırmalar ise erkek feromonunun kadınlar üzerinde tahrik edici bir etkisi olduğunu ortaya koymuştur. Aynı durum diğer taraf için de geçerlidir. Yani kadın feromonu için de erkekleri tahrik ettiği söylenebilir.

Haliyle çok çeşitli ürünler kullanılarak kadınlar ve erkekler arasındaki iletişim ve sosyalleşme sorunları ortadan kaldırılmaya çalışılıyor. Hepimizin kullandığı parfüm gibi bir ürünle bunu sağlamak ise gerçekten önemli bir noktayı temsil ediyor. Yes Feromon Parfüm kullanan erkekler için çevresindeki kadınların tepkileri günden güne değişiyor.

Tahrik edici unsur koku duyusundan kaynaklandığı için çevrelerinde olmanız bile bunun için yeterli oluyor. Özellikle son dönemlerde afrodizyak parfümlerin sayısında ciddi bir artış yaşandı. Tabi ki Amerika Birleşik Devletleri menşei olan ve Türkiye dahil çok sayıda Avrupa ülkesinde de tercih edilen Yes Parfüm burada ön plana çıkmayı başarıyor.

Yes Parfüm Ne İşe Yarar?

Yes Parfüm etkilerini gözlemleyen çok sayıda klinik test yapılmıştır. Bu testlere göre normal şartlarda karşısındaki erkekle birlikte olmak istemeyen kadınların cinsel arzuları harekete geçmeye başlamıştır. Aynı şekilde tekrar birlikte olmak istemediğini söyleyen kadınlarda da cinselliğe dair karşısındaki erkek için oluşan bir arzu yoğunluğu saptanmıştır. Seks hayatınızda yaşayacağınız tüm aktiviteleri düzenleyerek karşınızdaki kadını buna hazır hale getiren mucizevi bir formüle sahiptir.

Diğer ülkelerde de erkeklerin sık sık tercih ettiği afrodizyak içerikli parfümler arasında yer almaktadır. Kadınları etkilemenin en kolay yolu olmasının dışında erkeklerin özgüven sorunlarını aşmasında da önemli bir yere sahiptir. Çünkü çevrenizde bulunan tüm kadınları etkilemeyi başararak onları peşinizden sürükleyebilirsiniz. Sosyal ortamda, işyerinde veya okulda deneyerek aradaki farkı görmeniz gayet mümkün.

Yes Parfüm İçeriğinde Neler Var?

Yes parfüm kullanmadan önce içerisinde ne gibi bileşenler olduğunu merak edebilirsiniz. Normal şartlarda standart bir parfüm alırken bile alkol değeri gibi önemli hususlara özen gösteririz. Bir parfüm olduğu için çeşitli kimyasalları içerisinde barındırdığını söylemeden geçmeyelim. Tabi ki insan sağlığı için risk oluşturabilecek bir nokta söz konusu dahi değil.

Satın aldıktan sonra kutu içeriğinde de bileşenlere dair tüm bilgileri net olarak görebilir ve talimatları okuyabilirsiniz. Doğru kullanım ile kadınların başını döndürmeye hemen başlayabilirsiniz. Son derece zengin bir içeriğe sahip olmasından ötürü kalıcılığı en üst noktaya ulaşmıştır. Böylece gün boyu tek bir kullanımla geçirebileceğiniz parfümler arasındadır.

  • Su
  • Denature Alkol
  • Esans
  • Blue 1 (Cl 42080)
  • Red 40 (Cl 16035)
  • Yellow 5 (Cl 18140)

Yes Parfüm Nasıl Kullanılır?

Yes Parfüm, erkekler tarafından standart bir parfüm gibi kullanılabilir. 30 ml olarak satışa sunulan ürünün her kullanım aşamasında birkaç fıs uygulanması yeterlidir. Uygulamayı özellikle bileklerinizin iç kısmına yapabilir ve sonrasında bileklerinizi boyun bölgenize ve kulaklarınıza doğru götürebilirsiniz.

Kadınlar için kokunun yayılma merkezleri araştırıldığında boynun yan kısımları, kulak memesi, bilek içleri en sık karşılaşılan noktalardır. İki bileğinizin içerisine birer fıs sıkarak boynunuza dağıtabilirsiniz. Yine boynunuza sıkarak bileklerinizi buraya sürmek suretiyle kokunun dağılmasını sağlayabilirsiniz. Yes Parfüm 30 ml kullanımı söz konusu olduğunda 45-60 gün boyunca yeteceğini vurgulayalım.

Yes Parfüm Kullanıcı Yorumları

Muhammed Y*

Çevremde çok fazla kadın olmasına rağmen onları etkileme noktasında yeterli olmadığımı düşünüyorum. Yalnızlığıma çare bulmak için Yes Feromon parfüm siparişi verdiğimde de işe yarayacağını zannetmiyordum. Ama beklentilerimin çok ötesine geçti. İşyerimde aynı anda konuşup görüştüğüm ve birlikte olduğum birkaç kadın oldu.

Samet K*

Feromon parfümlerin diğer afrodizyak parfümlere göre daha etkili olabildiğini okumuştum. Yes parfümü gördüğüm gibi sipariş edip denedim. İlk başlarda karşımdaki bayanların davranışlarında oluşan etkiyi fark etmedim. Birkaç hafta bunun farkına varmam sürse de artık cinsel hayatım son derece renkli.

Umut Can I*

Tamamıyla üniversite hayatımın daha keyifli geçmesi için bu tip ürünlerin araştırmasını yapmaya başladım. Kadın azdırıcı ürünlerin çok fazla çeşidi olmasına rağmen karşı tarafın değil kendimin kullanacağı bir alternatif aradım. Sonuç olarak yaklaşık 1 yıldır Yes Parfüm kullanıyorum ve hayallerimdeki üniversite hayatını yaşıyorum.

Ömer Ç*

Yaşadığım ilişkilerde fazlasıyla çaba sarf ederek partnerlerimle birlikte olabiliyordum. Yes Parfüm kullanmaya başladıktan sonra neredeyse hiçbir şey yapmamaya başladım. Zaten kadınların ilgisi garip bir biçimde üzerimdeydi.

Serkan T*

Her kadının ilgisini çekebilecek kadar güçlü bir formüle sahip olmadığını söylemeden geçemem. Ama kadınların çok büyük bir çoğunluğu yanınızdan ayrılmıyor. İlk başta uçuk gelmiş olsa da bu duruma fazlasıyla alıştım.

Kemal İ*

Gençlerin kullandığı bir ürün olarak gördüğüm için uzun süre araştırmakla yetindim. Orta yaşlarımın son demlerinde hem genç hem de yaşıtım olan kadınların bana olan ilgisinin artışını sağladı. Yes Parfüm kullanmadığım günlerin son derece sönük geçtiğini gördükten sonra tek parfüm olarak kullanmaya devam ediyorum.

Yıldırım S*

Sadece denemek için Yes Parfüm sipariş ettim ve eşimin üzerinde denemeye başladım. Uzun süredir cinselliğe dair problemlerimiz olmasına rağmen eşimi hiç görmediğim kadar yakın hissettim. İşe yaradığını anladığım için birkaç sipariş daha verdim ve halen daha dışarıda da düzenli olarak kullanıyorum.

Furkan A*

Özellikle partnerimin benimle birlikte olmak istememesi özgüven olarak beni yıpratıyordu. Bunun üzerine Yes parfüm alarak kullanmaya başladım. İlk hafta sadece parfümün çok güzel koktuğundan söz etti durdu. Ama ikinci haftadan sonra adeta her fırsatı değerlendiren bir seks manyağına dönüştüğüne gözlerimle şahit oldum.

Yes Parfüm Yan Etkileri Var Mı?

İçeriğinde standart olarak her parfümde var olan esans, alkol, su ve çeşitli kimyasallar bulunmaktadır. Yes parfüm yan etkileri için tek unsur cildinizde oluşabilecek bir hassasiyettir. Fakat dermatolojik anlamda tüm testlerden geçer not alarak hiçbir denek üzerinde böyle bir etkiye yol açmamıştır. Dolayısıyla yan etkisi olmayan feromon parfümler arasında bulunmaktadır.

Yes Parfüm kullanan erkeklerin yorumlarına bakıldığı zaman standart olarak herhangi bir parfümden farkının olmadığı ortaya çıkmaktadır. Tek artısı ise kadınlar üzerinde uyandırdığı cinsellik arzusudur. Yan etki oluşmaması için pek çok kadın ve erkek üzerinde etkilerine dair testler yapılmıştır.

Yes Parfüm Fiyatları

Yes Parfüm fiyatları yurtdışından gelen diğer orijinal ürünler gibi standart bir seviyededir. Sitemizden hemen sipariş vererek hızlı bir şekilde feromon parfümünüzü temin edebilirsiniz. Parfümün birden fazla alımlarında daha uygun fiyatlı bir politika izlendiğini unutmayın.

Orijinal Yes Parfüm Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Yes parfüm uzun süredir Türkiye’de de piyasada bulunan bir üründür. Erkeklerin çok büyük bir çoğunluğu tarafından tercih edilen ve en çok alınan bayan azdırıcı parfüm olarak bilinmektedir. Ürünün üzerinde ABD menşei olduğu, bileşenleri, barkodu ve diğer tüm detaylar bulunmaktadır. Size ise Yes Parfüm orijinalliğini teyit etmek kalmaktadır.

Yes Parfüm Zararı Var Mı?

Yes Parfüm zararı olmayan kozmetik bir ürün olarak piyasada yer almaktadır. Ayrıca üretimine 1995 yılında başlanmış ve 2008 yılından beri Türkiye’nin içerisinde bulunduğu onlarca Avrupa ülkesine pazarlanmaktadır. İnsan sağlığına ya da dermatolojik açıdan hiçbir zararı bulunmamaktadır. Çevrenizdeki kadınları kendinize aşık etmek ve onların başını döndürerek çevrenizde dolanmalarını sağlamak istiyorsanız doğru seçimi yapmak üzeresiniz. Hemen siparişinizi vererek kadınlar için bir cazibe merkezi olmanın tadını çıkarın.