Xg - Fit


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 289.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 419.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Xg - Fit Nedir?

Xg - Fit, kilo vermek için enerjisi kısıtlanan spesifik diyetlere özgü özel bir şekilde formüle edilen beslenme amaçlı bir gıda formudur. Xg - Fit, mükemmel bir kilo kontrol yönetimi sağlayacaktır. İçeriğinde bulunan karbonhidrat, protein, mineral, lif, vitamin ve yağ gibi ana besin ögelerini tam manasıyla karşılayarak istenilen kiloya kavuşulmasına yardımcı olacaktır. 

Xg - Fit İçeriğinde Neler Vardır?

Xg - Fit ürününün içerisinde yoğun miktarda protein, magnezyum, lif, kalsiyum, potasyum, B6 vitamini, B12 vitamini ve E vitaminleri vardır. Aroma bazlı içerik olarak da hindistan cevizi aroması tercih edilmiştir.

Xg - Fit Nasıl Kullanılır?

Xg – Fit ürünü, kullanım olarak iki farklı şekle ayrılmıştır. Bunlar başlangıç etabı ve devam süreci biçimindedir. Bu iki süreç genel olarak 16 gün kadar devam ettirilmelidir. Tabi ki önemli olan istenilen kiloya ulaşmaktır. Bu yüzden istenilen kiloya kavuşana kadar bu ürün, devam evresinde sürdürülebilir. Ancak diyetin ilk 2 ile 3. günleri son derece önemlidir. Bu ilk günler başka bir deyişle de başlangıç etabında sadece Xg-Fit toz mahsulü, öğün şeklinde kullanılacaktır ve başka hiçbir şekilde yiyecek yenmeyecektir. 3’er saat aralıklarla totalde 5 ana öğün harcanarak 2 gün kapatılacaktır. Kalan 14 gün (2 hafta) sürecinde ise 3 ana öğün olacaktır ve bu 3 ana öğünün 2’si tamamen Xg – Fit kullanılarak geçecektir. Büyük oranda sabah ile beraber akşam öğünlerinin bu ürün ile geçirilmesi önerilmektedir. Öğle beslenmesinde de doyurucu ve nitelikli bir yemek tüketilebilir. Aynı zamanda bu ürünle beraber gün içerisinde takriben 2 ya da 3 litre su içilmesi ve haftada 2-3 gün boyunca spor yapılması da önerilmektedir.

Neden Xg - Fit Önemli?

  • Sıcak havaların ve yaz ayının gelmesiyle beraber fazla olan kilolardan arınma isteği de artmaktadır. Bu yüzden kilo verdiren ek takviyelere ihtiyaç duyulur. Bu tarz hassas olan ürünler ilk etapta direkt üretimi bakanlıklar tarafından onaylanan üretici firmalardan ya da eczanelerden temin edilmelidir. İnsanlar, kesinlikle içeriğinde ne olduğu belli olmayan, yasaklanan ham maddelerin var olduğu, insan vücuduna büyük oranda olumsuz zararları olan zayıflama amaçlı takviyelerden, tabletlerden, çaylardan, gıdalardan ve kapsüllerden mutlaka uzak durmalıdır.

  • İçerisinde tüketiciyi yanıltabilecek kısa süreli kilo kayıpları yaratabilecek maddeler içermeye ve işlevi üretici firma tarafından ispatlanabilir ürünlerin olması gerekir. Bu ürünler, tam manasıyla doğru olan ürünlerdir.

  • Xg – Fit, güvenirliği doğrulanmış, kilo verilmesi için enerji bölümü kısıtlanan diyetler için özel bir şekilde tasarlanmış olan özel bir beslenme ile beraber sağlıklı bir şekilde zayıflama sürecine yardımcı olur. 

  • Bu ürün, aşırı oranda kilosu olan kişilerin kilolarından kurtulabilmeleri için üretilen önemli bir üründür. İçeriği ise tam manasıyla bitkisel tekniklerle hazırlanmış ve iki ayrı mahsulden meydana gelmiştir. Yağ yakıcı ve enerji verici özelliklere sahip olan bitkiler vardır. Bu etkili ürün, öğünlerin yerine geçebilen, lif, yüksek protein, mineral ve vitaminleri kapsayabilen önemli bir gıda kaynağı olarak bilinir. Protein tozları gibi de düşünülebilir. Bu ürünün ekstradan yaptığı eylem, kilo vermeye büyük oranda destek olmasıdır. Ancak genel vücut sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etki vermez. İçeriği %100 oranında yani tam manasıyla bitkisel olduğu için herhangi bir sorun teşkil etmez. 

Xg - Fit Kimler İçin Uygundur?

Bu ürün yetişkinlerin kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişim çağındaki ya da küçük çocukların kullanımları uygun değildir. Ayrıca hamilelerin de mutlaka doktor kontrolünde kullanmaları önerilmektedir.