Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 239.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 349.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 439.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel

Kadınların cinsel ilişki sırasında veya öncesinde yaşadığı temel problemlerden bir tanesi de tahmin edileceği üzere yeteri kadar ıslaklığa ulaşamamadır. Hal bu şekilde olunca elbette yan etmenler devreye sokulur ve istenen ıslaklık düzeyine ulaşılması adına kullanılabilir ürünler kaile alınmaya başlar.

Viga50000 kayganlaştırıcı jel ürünü de tam olarak bu aşamada kullanımı oldukça kolay bir tüp olarak hizmete sunuluyor. Peki, nedir ve nasıl kullanılır? Gelin bunların cevabını da beraber öğrenelim.

Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel Nedir?

Yukarda da söz etmiş olduğumuz üzere Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel kullanım ve uygulama bakımından oldukça revaçta olan ürünlerin başında geliyor. İlk olarak ürünün kısa bir tanıtımını yaparak sizler için aydınlatıcı metin hazırlamak istedik. Cinsel ilişki sırasında rahat bir performans gösterilmesi için olmazsa olmaz ürünlerden biri olarak Viga50000 kayganlaştırıcı jelin ön plana çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ürün sizin ve partnerinizin acı duymadan ya da sorun yaşamadan ilişkiye girebilmesi adına geliştirilmiş olup su bazlıdır. Bunun yanı sıra kondom ile uyumlu olup 50 ML olarak satışa sunulmuştur.

Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır?

Ürünü satın almadan önce pek çok insanın nasıl kullanacağına dair soru işaretleri olduğunu da tahmin edebilmek çok zor değildir. İlk olarak kadınların bu konuda bilgi sahibi olması gerektiğini düşünüyoruz. Zira Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel uygulama sırasında iki tarafında eş değer oranda rızası olması ve doğru bir uygulama evresi geçirmeye ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Ürünü az bir miktar sıkarak kadınların genital bölgesine sürüyorsunuz. Hemen ardından da rahatlıkla cinsel ilişkiye girebilir ve maksimum performansı alabilmeniz mümkün kılınmış durumda.

Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel Yan Etkileri Nelerdir?

Elbette hem kadınların hem erkeklerin cinsel ürün kullanımları sırasında yan etkileri konusunda şüpheye düştüklerini de öngörebilmek mümkün. Dolayısı ile bu konuda da bilgi vermenin sizler açısından ürün kullanımı konusunda rahatlatıcı içeriklere ev sahipliği yapacağını dile getirebiliriz. Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel herhangi bir yan etkisi olmadığı için tercih edilen kayganlaştırıcı ürünler arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Sizler de hiçbir kaygı taşımadan ürünü kullanabilirsiniz.

Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Satın Alınır?

Gelelim bu ürünün nasıl satın alınıp kullanılmaya başlanacağına. Viga50000 Kayganlaştırıcı Jel almak için üç farklı yöntemi tercih edebiliyorsunuz. Bunlardan ilki sitemiz üzerinde yer alan telefon numarası üzerinden sesli şekilde sipariş vermek olarak nitelenebilir. Bir ikinci yöntem ise Whatsapp uygulaması üzerinden satış personeli ile irtibata geçmenizdir. Buna ek olarak tabii ki online olarak siparişinizi oluşturabilir ve sizleri arayan müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile siparişinize onay verebilirsiniz.