Viga 84000 Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viga 84000 ürünü geciktirici özelliği bulunan bir özel spreydir. Bu ürün geciktirici etkisini içinde bulunan bazı etken maddeler sayesinde ortaya koymaktadır. Dünyanın birçok yerinde etkin olarak kullanılan bu ürün dünyadaki en ünlü geciktirici etkiye sahip sprey ürünlerinden biridir. Bu bir ilaç değil aksine bir destek ürünüdür. Günümüzde erken boşalmayla yüz yüze kalarak kendine güvenlerini yitiren erkekler sprey sayesinde oldukça etkili bir cinsel deneyim yaşayabilir ve boşalma sürelerini 1 saate kadar geciktirebilirler.

 Piyasadaki en uzun geciktirici etkiye sahip ürünlerden biri olan Viga 84000 Geciktirici Sprey erkekler için özel formüllerle üretilmiştir. Sizler de erken boşalma gibi birtakım sorunlardan şikayetçiyseniz mutlaka bu ürünü kullanarak bununla birlikte sertleşme ve istek gibi sorunlarınızı da ortadan kaldırabilirsiniz. Avrupa’da uzun yıllar boyunca çok yüksek bir satış ortalaması yakalayan bu ürün Almanya menşei olarak ülkemizde bir süredir satışa sunulmaktadır. Sizler de cinsel sorunlarınızı ortadan kaldıracak bir sprey arayışındaysanız Viga 84000 tam da aradığınız ürün olacaktır.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Birçok erkek erken boşalmayla ilgili sorunlar yaşamaktadır. Bunun için çareyi çeşitli kanallar üzerinde arayan erkekler klinik ortamlarda test edilmiş bu ürün sayesinde erken boşalma sorunlarından kısa süre içinde kurtulmaktadır. Bunun için de tek yapmanız gereken spreyi satın alarak belirtilen oranda kullanmaktır. Bu sayede sizler de ilişkinizi uzun süre yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Sprey kullanan erkeklerin tamamının gecikmeye bağlı ortaya çıkan sorunlarına etkili bir çözüm olmuştur. Kısa süre içinde boşalmayla yüzleşmek zorunda kalan erkekler bu süreyi en az 3 kata kadar arttırmıştır. Bu süreyi oldukça yukarı çeken Viga sprey, her durumda toplamda bir saate kadar etkili olmaktadır. Ancak bazı kişilerde bu etki 50 dakikaya düşebilir ya da 80 dakikaya kadar çıkabilir. Tamamen kişisel özellikler ve dış etmenler süreyi belirleyen ana faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizler de erken boşalmayla baş etmek istiyorsanız bu spreyi satın alarak sorununuzu kullandığınız anlarda kolayca çözebilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Sprey İçeriğinde Ne Var?

Uzun yıllardır dünyada ve ülkemizde etkili olarak kullanılan Viga 84000 Geciktirici Sprey yapısında E vitamini barındırır. Bu sayede teninizi besleyerek ortaya çıkan cilt sorunlarına ve ilişki sırasındaki tahriş durumlarına karşı doğal bir önlem alma görevi görür. Ayrıca yapısındaki lidocaine sayesinde penisin uzun süre boyunca dik kalmasını ve sertliğini her daim korumasını sağlar. Böylece erkekler ve kadınlar ilişki sırasında kaliteli bir zaman geçirerek oluşacak tahrişe bağlı sorunlardan da en az seviyede etkilenir.  Ayrıca yapısındaki bitkisel özler sayesinde ilişkiden aldığınız zevk oranı da en üst seviyede olur. Erken boşalma sorunları için kimyasal içerik barındırmayan bu spreyi kullanabilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Viga 84000 Geciktirici Sprey kullanımı son derece basittir. Doğru kullanıldığında ise gerekli şartlar içinde oldukça uzun süre cinsel ilişki yaşamanızın anahtarı olmaktadır. İlişkinin hemen öncesinde ortalama 20 dakika kalmışken penise uygulamanız gerekir. Sadece bir fıs olacak şekilde penisin uç bölümüne ve dip kısmına uygulayabilirsiniz. Bu oran sizin boşalma sürenize göre değişiklik gösterebilir. Burada aşırıya kaçmamak kaydıyla kendiniz inisiyatif alabilirsiniz. Çok erken boşalan biriyseniz öncelikle ilişkiden yarım saat evvel sıkabilir daha sonra 5 dakika kalmışken aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz. Boşalma süreniz normal seyrediyorsa ilişkiden kısa bir süre önce tek bir kez yapsanız sizin için yeterli olacaktır.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

Hüseyin T*

Avrupa’da yaşayan bir tanıdığımdan bu ürünün varlığını öğrendim. Ancak Türkiye’de sahtesi olur korkusuyla uzun yıllar alamadım. Daha sonra kısa bir sür bekledikten sonra sitenizden aldım. Oldukça faydasını gördüm.  Tavsiye edilir.

Nazım Y*

Bu ürünü ilişkiden yarım saat önce ve 10 dakika önce kullandım. 47 dakikaya kadar etkisini gördüm. Bu süreyi uzatmak için yapabileceğim bir kullanım öneriniz var mı?

Birsu F*

Ben cinsel ilişkinin olabildiğince uzun olmasından yanayım. Bu yüzden de bu ürünü satın alarak erkek arkadaşıma uzun  tartışmalar sonucunda kullandırdım. Şimdi ilişkimiz 1 saati aşıyor ve ben bu durumdan çok memnunum. Tek sorum ara sıra biraz fazla sıksak bir etki görür müyüz? Bizim için bir olumsuzluk söz konusu olur mu? İyi çalışmalar.

Koray T*

Kısa süre önce tanıştığım bu efsanevi ürün bana tüm ezberimi bozdurdu. En etkili spreylerden biri derken yalan söylemiyorlar. Neredeyse tüm spreyleri kullanan ben en etkili 3 listeme bu ürünü yazarım.

Tahsin G*

Bu  yaştan sonra bu ürünü kullanacağımı düşünmezdim. Ancak bir süre önce eşime bir arkadaşı tavsiye etmiş. Biz de son çare aldık. Ama faydasını tam anlamıyla gördüğüm için pişman değilim. Sizlere de kullanmanız konusunda referans olabilirim.

Pervin V*

Ne yaptıysak erken boşalma sorunu ve sertleşme sorununu aynı anda çözemedik. Aktarlarda sabahladık. Ancak daha sonra bu ürünü bulduk. Bitkisel diye aldık ve düzenli olarak kullanıyoruz. Bitmek üzere ve şimdiden ikinci şişeyi de almayı düşünüyoruz.

Murat M*

Manisalıyım. Mesir macunu kullanan bir halkın böyle bir şeye ihtiyacı olmadığını düşünsem de gerçekten uzun bir cinsel deneyim yaşamak isteyen her yaştan insan bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Ümit Y*

Uzun yıllar boyunca çok çeşitli cinsel deneyimlerim oldu. Her zaman bu konuda kendime güvenen biriyim. Ancak son zamanlarda yaşa bağlı olarak giden performansımı Viga spreyle koruyorum. Özellike 84000 modelini herkese tavsiye ederim.

Kerim Z*

Genç olmama rağmen bu ürünü kullanıyorum. Çevremde cinsel performans konusunda en memnun kişi benim. Yaşı sorun etmeyip uzun ilişki isteyen herkes kullanabilir.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Yan Etkileri Var mı?

Viga ürünlerinin hiçbiri yan etki konusunda bir olumsuzluk doğurmaz. Yani sizlere sağlık anlamında hiçbir sorun çıkartmaz. Bu durumu bitkisel özlerinden ve klinik ortamlarda test edildikten sonra alınan izinlerden anlayabilirsiniz. Ayrıca ürünün kullanıcı dönüşlerini de incelerseniz hiç kimsenin olumsuz bir sorun yaşadığını göremezsiniz. Avrupa ve dünyada kendini kanıtlamış olan Viga 84000 Geciktirici Sprey bir yan etkiye mahal vermeden sizlere cinsel ilişki konusunda etkili bir destek olur. Sizlere E vitamini sayesinde tahrişe bağlı olacak sorunlara karşı da bir destek ürünü olması artı yönüdür.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Fiyatları

Ülkemizde farklı mecralarda satışa sunulan Viga 84000 Geciktirici Sprey orijinal ürün olması durumunda benzer fiyatlara sahip olacaktır. Ürünün fiyatı konusunda bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilir ve hızlı kargo hizmeti sayesinde kısa sürede spreyinizi alarak erken boşalma sorunlarına karşı etkili bir çözüm elde edebilirsiniz.

Oirjinal Viga 84000 Geciktirici Sprey Nasıl Anlaşılır?

Viga 84000 Geciktirici Sprey ürününün orijinalliğini anlamanın en sağlam yolu ambalajı incelemektir. Temel olarak bu sprey kırmızı bir kutuda satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte spreyin şişesi de aynı renge sahiptir. Şişenin kapağı ise siyah bir renge sahiptir. Ürünün üzerinde yer alan standart Viga kartalı sarı gagalıdır. Ayrıca ürünün isminin üzerinde süper yazısını da görebilirsiniz. Diğer bir orijinallik testini ise ürünün ambalajında yer alan izinlerden, seri numarasından ve üretici firmadan anlayabilirsiniz. Bununla birlikte orijinal ürünlerin satış fiyatı birbirine yakın olmaktadır. Bu ürünün orijinalini almazsanız istediğiniz etkiyi göremez ve erken boşalmaya tam olarak bir çözüm bulamazsınız.

Viga 84000 Geciktirici Sprey Zararı Var mı?

Sağlam bir denetim aşamasından geçtikten sonra üretilen Viga 84000 Geciktirici Sprey hiçbir zarar ortaya çıkarmaz. Sadece ürünü kullanmak isteyen kalp ve tansiyon hastaları bu konuda doktorlarından destek almalıdır. Bu da sadece önlem ve doz amaçlıdır. Her yaştan erkek bu ürünü bir sağlık sorunuyla karşılaşmadan kullanabilir.