Viga 84000 Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 169.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 489.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Erkekler özellikle cinsel ilişki sırasında bir sorun yaşadıklarında bu hayatlarının her alanına etki eder. Son zamanlarda çeşitli sebeplerden dolayı da erkeklerin erken boşalma gibi cinsel sorunları baş göstermektedir. Bu durum ilişki sırasında erkeğin vücudunu kontrol edememesi ve isteği dışında boşalmasını beraberinde getirmektedir. Hal böyle olunca da kadınlar da cinsel ilişki sırasında memnun olmamaktadır. Bu yüzden de geciktirici krem gibi ürünler partnerlerin imdadına yetişmektedir. Viga 84000 Geciktirici Krem sayesinde erkekler erken boşalma sorununu ortadan kaldırarak daha özgür bir cinsel yaşamak kavuşmaktadır.

Bu ürün sadece geciktirici etkiye sahiptir. Tedavi amaçlı kullanılacak bir krem değildir. Bu yüzden de sadece ilişkiden önce erken boşalma sorununu yaşamamak adına tüketmeniz gerekir. Bu ürün Almanya’da üretilmeye başlamış ve kısa sürede Viga’nın en etkili ürünlerinden biri olarak tüm Avrupa’da büyük yankı uyandırmıştır. Sizler de etkisini görmek için satın alabilir ve cinsel ilişki sırasında oluşan problemlerinizle yüzleşerek onları yenebilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Günümüzde erkeklerin önemli bir bölümü erken boşalmayla karşı karşıya kalmaktadır. Bu yüzden de kısa süre içinde boşalan erkekler bu sürelerini en üst seviyeye çekebilmek adına Viga 84000 Geciktirici Krem gibi ürünlere başvurmaktadır. Bu ürün birçok erkeğin boşalmayla olan sınavında yanında olarak başarıya ulaşmasını sağlamıştır. Sizler de bu ürünü kullanarak cinsel ilişki sırasında boşalma sürenizi 1 saate kadar çıkarabilirsiniz. Ancak bu süre kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bu yüzden belirtilen süreden az olması durumunda bir sıkıntı olduğunu düşünmeyin.

Bazı erkekler erken boşalmayla birlikte sertleşme gibi sorunlar da yaşarlar. Bu ürün erken boşalmayı engelleyerek sürekli olarak sert olmanızı sağlar. Cinsel ilişkiniz 5 kata kadar daha geç boşalmayla sonuçlanır. Kremi penisin dış dokusuna uygulamanız gerekir. İnsan sağlığına ve karşı cinse karşı hiçbir olumsuz etkisi yoktur. Ürün ortalama 100 150 arasında bir kullanım sayısına sahiptir. Böylece uzun süre boyunca bu ürünü kullanarak sizler de cinsel ilişkinizi uzatmanın keyfini sürebilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Krem İçeriğinde Ne Var?

Viga 84000 Geciktirici Krem içeriğinde temel olarak E vitamini barındıran özel bir formüldür. Bu sayede vücudu besler ve onarılması gereken bölümlerin onarım işlemini yerine getirir. Böylece penis ilişki sırasında daha uzun süre sert kalır ve dik olur. Ayrıca iki taraf da tahrişlerden en az oranda etkilendir. Karanfil yağı da bu konuda destek olarak güzel bir koku vermesini sağlar. Ayrıca Lidokain de cinsel isteği arttırarak erkeğin cinsel ilişki sırasında erken boşalma sorunundan uzaklaşmasına yardımcı olur. Kapsül tamamen bitkisel içeriklerden meydana gelmektedir. Bu yüzden tamamen doğal bir ekstraktan oluşmaktadır. Kullanan kişiler tamamen bitkisel özlerden meydana gelen bir Alman ürünüyle buluşurlar.

Viga 84000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Uzun süredir Avrupa’da ve Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesi edinen Viga 84000 Geciktirici Krem, doğru kullanıldığında erken boşalma sorununu tamamen ortadan kaldırır. Genel olarak belli bir kullanma talimatı kesin çizgilerle çizilmese de belli oranda tavsiyeler verilmektedir. Öncelikle bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken durum boşalma sürenizdir. Normal boşalan biriyseniz ilişkiye girmeden yarım saat önce penise yedirerek uygulamanız yeterli olacaktır. Ancak erken boşalan biriyseniz yarım saate ek olarak 5 dakika kala da penise uygulayarak süreyi olabildiğince uzatabilirsiniz. Uygulama sırasında dikkat etmeniz gereken ana durum penise iyi şekilde yedirmektir. Bunu sağladığınızda penisin uç kısmı, dip bölgelerde etki başlar ve maksimum performans elde edebilirsiniz.

Viga 84000 Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

Mehmet Ö*

Uzun süre önce tanıştığım Viga markasının bu ürünü en çok fayda gördüğüm üretimi. Bu yüzden de tüm kullanıcılara çok uzun cinsel ilişki istiyorlarsa öneriyorum. Başka bir ürünü çıkana kadar bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.

Galip O*

Ben erken boşalmaya veda edeli 1 yıl oldu. Bunun mimarı da Viga 84000 kremdir. Sizlere de tavsiye ederim. Ancak önerilen şekilde kullanmayı unutmayın.

Ayşe I*

Ben kimyasal bir bileşene sahip cinsel ürün kullanmaktan çok çekinen biriyim. Bu yüzden kocamın erken boşalma sorununa çözüm olması için bitkisel bir öz araştırırken bu ürünle tanıştım. Bitkisel özlerden meydana geldiğinden emin olduktan sonra kullanmaya başladık.

Rıfat I*

Kayınbiraderim bu ürünü tavsiye etti. Ancak ürünün sahte olmasından korkuyorum. Ürününüzün sahte olmadığını nasıl anlayabilirim? Bana bu konuda destek olur musunuz?

Yılmaz M*

Ne güzel bir ürünle tanıştığımı ne kadar anlatsam az. Sizler de bu ürünle tanışarak cinsel yaşamınıza renk katabilir ve bitmek üzere olan evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Bu ürünü haftada bir kere kullanın daha sonra bütün hafta krallar gibi dolaşın. Benden size tavsiye.

Can K*

Kendine bir geciktirici etkiye sahip bir ürün arayan varsa aradığınız Viga 8400 krem olacaktır. Çünkü bu kremin etkisini 3 arkadaş olarak hissediyoruz. Sizler de kullanın ve geç boşalın.

Hasan T*

Kısa süre önce bir arkadaşımla beraber sipariş ettik. Denediğimizde ben 35 dakika arkadaşım 65 dakika kadar etkisini gördük. Sizce benim bu denli az olmasının sebebi nedir? Arttırmak için neler yapabilirim? İkimiz de erken boşalma konusunda sorun yaşıyorduk.

Selim Ç*

Bu ürünü kullanmak için illa ki bir erken boşalma sorunu beklemeyin. Ben uzun süredir kullanıyorum. Sadece ilişkiyi uzatmak istediğim zamanlarda sürüyorum ve bu zamanlarda gayet keyifli bir ilişki geçiriyorum.

Kısmet Ü*

Erkek arkadaşımın uzun süre benimle kalmasını istediğim için bu ürünü aldım. Artık 10 dakikada biten ilişkiler ve arkayı dönüp yatmalar yok. Uzun süre boyunca erkek arkadaşımla hoş vakitler geçiriyoruz.

Viga 84000 Geciktirici Krem Yan Etkileri Var mı?

Almanya2da üretilerek ülkemize ithal olarak getirilen Viga 84000 Geciktirici Krem hiçbir yan etkiye sahip değildir. Üretim aşamasında yapılan testler ve ülkemizdeki kalite kontrol mekanizmaları ürünün tamamen bitkisel olduğunu onaylamıştır. Bu yüzden de hiçbir kullanıcı Viga krem dolayısıyla bir olumsuzluk yaşamaz. Ayrıca uzun yıllara dayanan kullanıcı dönüşleri de böyle bir yan etkinin varlığını ortaya koymamıştır. Bu yüzden sizler de gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanarak kendinize güzel bir ilişki armağan edebilirsiniz. Ancak etkisini tam olarak görmek için belirtilen şekilde kullanmanız çok büyük önem taşımaktadır.

Viga 84000 Geciktirici Krem Fiyatları

Viga 84000 Geciktirici Krem ürününün en güncel satış fiyatına sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitemizdeki fiyatları incelemek ve aklınıza takılan bir soru olduğunda bizimle paylaşmak. Ayrıca satın aldığınız ürün özel kargolama yöntemiyle en kısa sürede yollanmaktadır. Ayrıca çok özel kampanyalarımızdan yararlanmak için de size bilgilendirme yapmamıza izin verebilirsiniz.

Orijinal Viga 84000 Geciktirici Krem Nasıl Anlaşılır?

Geciktirici kremlerin en büyük sorunu piyasada onlarca sahtesinin olmasıdır. Bu yüzden de sahte ürünler etki göstermemekte ve kullanıcıları olumsuz etkilemektedir. Öncelikle orijinal ürünü satmaya yetkili firmaların belli başlı yerler olduğunu bildirelim. Aldığınız ürünün sahte olma durumunu kutusundan anlayabilirsiniz. Viga 84000 Geciktirici Krem orijinal kutusu kırmızı renktedir ve üstünde ve altında beyaz iki tane çizgi şeridi vardır. Ayrıca kırmızı olan tüpü beyaz bir kapağa sahiptir. Ürünün kutusunda da üretim yetkisini ve seri numarasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca kartalı da iki tarafta da beyaz renkli ve sarı gagalıdır. Orijinal ürün 15 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Viga 84000 Geciktirici Krem Zararı Var mı?

Uzun yıllardır satışı gerçekleşen Viga 84000 Geciktirici Krem belirlenen hiçbir olumsuz etkiye sahip değildir. Bu yüzden sizler de bu kremi hiçbir sorun yaşamadan zararsız olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı sırasında penisin baş kısmına fındık tanesi kadar büyüklükte sürerseniz en maksimum etkiyi görebilirsiniz. Bunun için iyice yedirmeniz ve 5 ila 10 dakika önce gerçekleştirmeniz yerinde olacaktır.