Viga 60000 Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 489.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Erkeklerin önemli bir bölümü kısa sürede cinsel ilişkisini tamamlar. Bu durum da beraberinde erken boşalmayı getirir. Bu kişiler boşalma durumunu kontrol altında tutamaz ya da durdurmayı başaramayarak sabitleyemez. Hal böyle olunca da partnerlerle uyum içinde hareket edilemez. Böylece erkekte cinsel ilişkinin kısa sürede tamamlanacağı korkusu oluşur. Bu korkuyla beraber de sonuç genel olarak hüsran olur. Bu düşünceler erkeğin cinsel yaşamını oldukça olumsuz etkilediği gibi kadının da ilişkiden mutlu ayrılmasının önüne geçer. Bunun için de çiftler sprey ya da krem gibi bazı destek ürünleri kullanır. Ancak bunların hepsi etkili sonuç vermeyebilir. Bu yüzden bu konudaki araştırmaları daha derin şekilde yerine getirmek gerekir.

Cinsel ilişki sırasında daha özgür ve kendine güvenli bir deneyim yaşamak isteyen erkekler Viga 60000 Geciktirici Krem kullanarak bu sorunu çözebilirler. Bu ürün sayesinde yaşadığınız cinsel sorunlar ortadan kalkacak ve cinsel ilişki süreniz 3 kata kadar daha fazla olacaktır. Viga krem hem mutlu ilişki hem de tatmin edici bir cinsel yaşamı birlikte getirir.

Viga 60000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Viga 60000 Geciktirici Krem birçok erkeğin şikayet ettiği gecikme sorununa etkili bir çözüm sağlar. ilişki sırasında oldukça kısa sürede boşalma problemi olan erkekler bu ürün sayesinde sürelerini oldukça yukarı çekebilirler. Bunu kullandıktan sonra  ortalama dinlenmeleri de sayarsak 1 saatin üzerinde bir gecikme olabilir. Ancak ikinci defa boşalmanız için biraz dinlenmeniz gerektiğini unutmayın. Herkesin aynı etkiyi görmesi mümkün değildir. Bu yüzden de etki kişisel durum ve psikolojik etmenlere göre değişmektedir.

Viga sprey bu dönemden ortalama 100 yıl kadar önce Almanya’da kurulan bir firma tarafından üretilmiştir. Erkeklere özel olan bu ürün erken boşalmalara karşı alınmış bitkisel bir önlemdir ve penisin de uzun süre dik kalmasını sağlamaktadır. Ayrıca sürekli olarak sertlik sağlayarak ilişkiden alınan zevki en üst noktaya taşımaktadır. Viga 60000 Geciktirici Krem özellikle bu alanda çalışan film yıldızlarının da yoğun olarak kullandığı bir üründür. Böylece sizler de uzun süreli ilişkilerin tadını çıkarabilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Krem İçeriğinde Ne Var?

Viga 60000 Geciktirici Krem bünyesinde özellikle E vitamini bulundurur. Bu vitamin sayesinde yeniniz beslenir ve sorunlu olan dokularınız onarılır. Hal böyle olunca da ilişki sırasında yaşanacak olan tahriş sorunları en aza iner. Sizler de partneriniz de ilişki sırasında tahrişe bağlı sorunlar yaşamaz. Diğer yandan bitkisel özlerden meydana gelen bu ürün bünyesinde benzocaine, Extractum, Glycerol gibi farklı bileşenleri de barındırır. Tamamen bitkisel yapıda olması dolayısıyla tüketiciler tarafından ilgiyle karşılanan bu krem, kimyasal hiçbir bileşen barındırmamaktadır. Sizlere ilişki konusunda geç boşalma vadederken bir yandan da cildinizi koruma görevini de karşılamaktadır.

Viga 60000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Viga 60000 Geciktirici Krem kullanımı konusunda farklı yorumlarla karşılaşsanız da kullanım şekli daha çok bireysel olarak değişmektedir. Bu durumda dikkat etmeniz gereken temel etken boşalma sürenizdir. Erken boşalma sorunu yaşıyorsanız ilişkiden yarım saat önce masaj yoluyla penisin uç kısmı, gövdesi ve dip kısmına uygulamanız gerekir. Daha sonra ilişkiden 10 dakika kadar önce tekrar aynı işlemi yaptığınızda  boşalma sürenizi arttırabilirsiniz. Eğer ki normal bir boşalma süresine sahipseniz ilişkiye girmeden evvel 15 dakika önceden belirtilen şekilde uygularsanız sizin için yeterli olacaktır. Ancak kullanım sırasında penise tam olarak yedirdiğinizden emin olun. Aksi halde maksimum etki göremeyebilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

Kutay İ*

Filmlerde hep nasıl bu kadar uzun olduğunu düşünürdüm. Daha sonra reklamlarda bu ürünün kullanıldığını gördüm. Şimdi aldım. Bakalım aynı etkiyi görebilecek miyim? En kısa zamanda denemek istiyorum.

Haşim K*

Ne kadar süre önce aldım bilmiyorum ama yaklaşık 2 yıldır bu ürünü kullanıyorum ve oldukça memnunum. Sizlere de ilişki sırasında bu ürünü kullanmanızı tavsiye ediyorum. Bu ürünü kullandığınızda bence 45 dakikaya kadar gecikmeyi hissedebilirsiniz.

Hasan F*

Sprey yerine kremi almayı tercih ettim. Sizce hangisi daha etkilidir? Aynı etkiyi iki üründe de görebilir miyim? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

Yakup O*

Geçen gece yaşadığım hezimetten sonra internetten araştırmalara başladım ve bu kremle tanıştım. Viga’yı kısa bir süre önce kargodan aldım ve kullandım. Bugün etkisini gördüm. Umarım ilerleyen günlerde daha rahat hissederim.

Meral Y*

Kocamdan son aylarda oldukça soğumuştum. Çünkü ilişkiye başladığımız gibi boşalıyordu ve bu sorunu kabul etmiyordu. Bir gün kendisini kandırarak bu kremi sürdüm. O gün oldukça geç geldi ve daha sonra ona söyledim. Şimdi kabul etmese de arada sürmeme bir şey demiyor.

Birol H*

Profesyonel olarak futbol oynuyorum. Bu yüzden sporcu olduğum için erken boşalma sorunum olmayacağını biliyorum. Ancak yine de farklı bir tat yaşamak için bu kremi kullanmaya başladım. Aynı etkiyi spreyde de yaşayacaksam almak isterim.

Karen N*

Kısa süre önce tanıştığım ve kullanmaya başladığım bu ürünü mutlaka sizlere de tavsiye ediyorum. Kullanmaya başladıktan sonra sizler de etkisini hissedeceksiniz.

Şafak Ö*

Bu ürünü aldığım ilk gün sürmedim ve sonuç yine hezimet olunca hemen davrandım. Sonrası mükemmel bir mutluluk. Çünkü uzun yıllardır bu şekilde güzel, uzun ve özgür bir ilişki yaşamamıştım. Ne kadar sürede bir kullanmalıyım?

Kaya Z*

Ne zamandır etkili bir geciktirici ürün arıyordum. Yaş biraz kemale erince insan böyle şeylere ihtiyaç duyuyor. Daha sonra bu ürünü de sipariş ettim. İlk 3 kullanımım fena değildi. Kısa süre içinde spreyini de alarak bir de onun etkisini test edeceğim.

Viga 60000 Geciktirici Krem  Yan Etkileri Var mı?

Viga 60000 Geciktirici Krem  bugüne kadar ortaya çıkmış bir yan etki oluşturmamıştır. Bu destek ürünü genel olarak kullanıcılar tarafından beğenilmiş ve sorunsuz olarak kullanılmıştır. Ancak burada tek sıkıntı uzun süreli ereksiyon durumlarında vücudun yaşadığı ani kayıplar olmaktadır. Bunun için de bünyesinde barındırdığı E vitamini sayesinde vücudu destekler ve buna bağlı olarak ortaya çıkması muhtemel olan sorunlara kesin çözüm sağlar. Tamamen bitkisel özlerden meydana gelmesi ürünün bu denli zararsız olmasını sağlamıştır. Sizler de bazı rahatsızlıklarınız varsa bir doktorunuza danışarak kullanabilir ve durumu kontrol altında tutarak tam performans alabilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Krem Fiyatları

Ülkemizde çeşitli internet sitelerinde satıldığı için ürünün farklı fiyatlarını görebilirsiniz. Ancak bu orijinal ürün olmayabilir. Bu yüzden de sizlere sitemizde orijinal ürünü en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Sitemizden satış fiyatı konusunda en güncel ve doğru bilgiyi alabilir aklınıza takılan bir durum varsa hemen canlı destek hattımızla iletişime geçerek fiyat politikası hakkında fikir edinebilirsiniz.

Oirjinal Viga 60000 Geciktirici Krem   Nasıl Anlaşılır?

Bir Viga 60000 Geciktirici Krem   orijinalliği ambalajından anlaşılmaktadır. Kremi orijinal bandrolün olduğu kutuda satın alabilirsiniz. Kutunun üzerinde ürünün orijinal olduğunu belirten bir ibareyle birlikte kartal resmini görebilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte kremin gramajını karşılaştırarak da orijinal olup olmama durumu konusunda yorum yapabilirsiniz. Ayrıca diğer kıstas gerekli izinlerini gösteren üzerindeki logolardır. Buradan ürünün seri numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca satış fiyatı da orijinal Viga kremi ayırt etme konusunda sizlere destek olacak bir uygulamadır. Sitemiz bu konuda orijinal Viga ürünlerini ülkemizde satan sınırlı sayıdaki şirketler arasındadır.

Viga 60000 Geciktirici Krem  Zararı Var mı?

Günümüzde herkesin boşalma sorununda kullanmaktan çekinmediği Viga 60000 Geciktirici Krem   hiçbir zarara yol açmaz. Ürün bitkisel bileşenler barındırması sebebiyle kullanıcılarda bir yan etki oluşturmaz ve gönül rahatlığıyla herkes bu kremi kullanabilir. Bir tek belirtilen zamanlarda ve miktarda kullanırsanız cinsel ilişki sırasında tam performans alabilir ve böylece kremin faydasını görebilirsiniz.