Viga 150000 Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 379.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 489.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Günümüzde ilişkilerin önemli bir bölümünde cinsel sorunlar söz konusudur. Bazen erkekten bazen de kadından kaynaklı olan bu sorunlar birçok ilişkiyi bitirmeye kadar götürmektedir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ve pazarlama seçenekleri her alanda olduğu gibi cinsel alanda yaşanan sorunlara da etkili çözümler getirmektedir. Özellikle erkeklerde görülen erken boşalma sorunları büyük sorun teşkil etmektedir. Cinsel olarak daha uzun süre birlikte olmak isteye ya da kaliteli bir cinsel hayata sahip olmak isteyen çiftler Viga 150000 geciktirici krem kullanarak bu sorunlarını ortadan kaldırabilirler.

İlişki sırasında kadınlar erkeklere göre daha geç orgazm olmaktadır. Bu durum da erken boşalma ya da sertleşme gibi sorunların etkisini daha olumsuz ortaya koymaktadır. Bu yüzden de erkekler erken boşaldıkları zaman özgüvenleri zedelenebilir. Bununla birlikte cinsel performansta bir düşüş ve yaşanan ilişkide verimsizleşme söz konusu olabilir. Hal böyle olunca da hem kadınlar hem de erkekler ilişkiden sorunlarla çıkmaktadır. Ancak Viga krem tüm cinsel sorunlara etkili bir destek ürünü olmaktadır.

Viga 150000 Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Viga 150000 geciktirici krem sizlere geciktirici bir etki sunarak performansınızın daha yukarı çekmenize yardımcı olur. Böylece hem erkekler hem de kadınlar cinsel ilişkiden daha çok zevk alabilirler. Bu ürün tamamen bitkisel yapılardan ortaya çıkarıldığı için birçok cinsel soruna karşı etkili bir üründür. Ancak krem asla tedavi amaçlı bir ilaç değildir. İlişki sırasında özellikle sertleşme sorunu yaşayan kişiler bu ürünü ilişkiden bir süre önce kullanırlarsa sertleşme sorununu ortadan kaldırabilirler. Bu anlamda kullanabileceğiniz etkili ürünlerden biri geciktirici kremdir.

İlişkiler sırasında ortaya çıkan erken boşalma hem erkekte sıkıntılar ortaya çıkarırken bayanların da ilişkiden aldıkları memnuniyeti en aza indirmektedir. Bu yüzden de Viga 150000 geciktirici krem kullanarak boşalma sürenizi oldukça yukarı çekebilirsiniz. Böylece güven dolu olarak ilişkiye girebilir ve aldığınız zevki de en üst noktaya taşıyabilirsiniz. İlişkiniz normale döndükçe günlük hayatınızda da daha güzel günlerin geldiğini görerek geciktirici kremin faal etkisi dışında dolaylı faydasını da görebilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Krem İçeriğinde Ne Var?

Viga 150000 geciktirici krem hiçbir katkı maddesi barındırmamaktadır. Bu ürün bitkisel temellere sahip özlerden meydana gelir. Yani aradığınız etki tamamen doğal maddelerden oluşur. Ayrıca bileşenlerindeki E vitamini cildi besleyerek kendinizi daha dinç hissetmenize ve ilişki sırasında performansınızı iki kata kadar arttırmanızı sağlar.  İçeriğinde temel olarak bulunan  benzocaine adlı bileşen tamamen bitkisel bir özdür ve cinsel gücünüzü arttırırken boşalma sürenizin de oldukça yukarı çekilmesini sağlar.

Viga 150000 Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Bu ürünün kullanımı son derece pratiktir. Ürünü kullanabilmek için öncelikle ilişki öncesini tercih etmelisiniz. İlişkiye girmeden ortalama 10 ya da 15 dakika önce kullanmanız tavsiye edilir.  Verim alabilmek için doğru şekilde kullanmanız çok önemlidir.  Öncelikle penisi iyi şekilde temizleyerek, gözenekler açık durumdayken sünnetli bölüme 3 kere sıkarak masaj şeklinde tamamen yedirmeniz gerekir. Ortalama bir tüpü 100 kullanıma kadar götürebilirsiniz. Her sıktığınızda ilişkiniz ortalama 10 dakika kadar uzayacaktır. Kullanırken öncelikle bu durumu dikkate almanız çok önemlidir. Ayrıca bir ilişki sırasında sadece bir defa kullanmanız önerilir. Belirtilenden fazla aldığınızda sandığınızın aksine süre daha da uzamayacaktır. Viga 150000 geciktirici krem en doğru kullanımı belirtilen şekilde ve miktarda almaktır.

Viga 150000 Geciktirici Krem Kullanıcı Yorumları

İsmail G*

Cinsel ilişkiden önce her zaman bu kremi kullanıyorum. Eşim bu kremden son derece memnun. Çünkü ilişkilerimiz oldukça uzun geçiyor ve bazen uzun saatler boyunca birbirimize ayırdığımız vaktin tadını çıkarıyoruz.

Yasin U*

Ben daha genç yaşımda erken boşalmayla yüzleştim. Ne kadar düzenli bir seks hayatım olsa da bu sorunun önüne geçemedim. İnsan içine çıkamaz hale gelmiştim. Daha sonra bu kremle tanıştım ve tüm sorunlarım ortadan kalktı. Bu kremi tüm kullanıcılara öneriyorum. Sizler de bu ürünü kullanarak geciktirici etkisini görebilirsiniz.

Damla F*

Erkek arkadaşımın sertleşme sorununu bu krem çözdü. Ne yaparsam yapayım uzun süre sert kalamıyordu. Bu durum da beni çok düşündürdü. Ancak kısa bir süre önce aldığımız Viga krem sertleşme süresini oldukça uzattı.

Yaman R*

Birçok spreyi denedim. Faydasını gördüğüm de oldu, çok kötü çıkan da. Bir arkadaşım bu kremi verdi ve kullandım. Oldukça memnun kaldım. Diğer kremlerimle birlikte bunu da arada kullanıyorum ve faydasını her durumda görüyorum. Tavsiye edilir.

Kamil S*

Kız arkadaşımın “Kamil lanet olsun bu duruma!” sözleri hala kulaklarımda. Bu kremle ayrıldıktan sonra tanıştım. Ancak şimdi yeni bir ilişkim var ve gizlice kullandığım bu krem benim için çok faydalı bir ürün oldu.

Nazlı P*

Yatak odamızı özel olarak düzenledikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Eşim kısa sürede boşalıyordu ve ne yapacağımızı şaşırdık. Aynı ilaçla bazen geç boşalırken bazen de yine erken oluyordu. İlk defa her seferinde bir krem süreklilik sağladı. Sadece bir kere etkisini görmedik. O kadar kusur da olur diyorum.

Mahmude A*

Alman milleti her şeyde olduğu gibi geciktirici kremde de çığır açmış ve bizi bu ürünle tanıştırmışlar. Yapanı ve satanı tebrik ediyorum

Ahmet Y*

Ben her kullanımda 5 defa sıkıyorum. Oldukça de etkili oluyor. Sizce belirtilen durumdan daha çok sürdüğümde bir yan etki görebilir miyim? Bu konuda sorumu cevaplarsanız mutlu olurum.

Sadık N*

Yaptığım büyük hatalardan sonra erken boşalma sorunu da cabası oldu ve 5 yıllık ilişkim bitti. Ancak bu kremi aldıktan sonra kız arkadaşımla barıştıktan sonra cinsel anlamda daha mutlu olmaya başladık.

Viga 150000 Geciktirici Krem Yan Etkileri Var mı?

Alman teknolojisi ile üretilen  Viga 150000 geciktirici krem hiçbir yan etki barındırmaz. Bunun temel sebebi ise tamamen bitkisel bileşenleri barındırmasıdır. Yapısındaki bitkisel özler özel olarak alerjisi olmayan kimseye olumsuz bir sorun yaşatmaz. Tek etkili olduğu alan cinsel ilişkiyi uzatma ve sertleşme gibi sorunları artık basit hale getirmektir. Sizler de belli şikayetleriniz varsa hiçbir olumsuz etkisi olmayan bu ürünü kullanabilirsiniz. Etki durumu klinik ortamlarda araştırıldıktan sonra pazarlama alanına girmiştir ve Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izinler verilmiştir. Sizler de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Krem Fiyatları

Viga 150000 geciktirici krem fiyatları internet ortamında farklı olarak sunulmaktadır. Bu fiyat farklılığı normal bir uygulama değildir. Orijinal ürün satma yetkisi olan kurumlar belli bir fiyat aralığını geçemezler. Bu yüzden çok pahalı ya da ucuz ürünlere yönelmeyin. Bunun için öncelikle orijinal olduğunu belirleyin. Sitemizde satılan ürünün güncel fiyatını ve kampanya durumunu satış sayfasından ya da müşteri ilişkileri yöneticilerimizle kurduğunuz iletişimden öğrenebilirsiniz.

Orijinal Viga 150000 Geciktirici Krem Nasıl Anlaşılır?

Bir kremin orijinal olduğunu anlamanın ilk yolu ambalajını incelemektir. Bu ürünün ambalajı mavi bir kutuda satışa sunulur. Ayrıca krem tüpü de bu renklere sahiptir. Tüpün kapağı ise beyaz renkli olarak satışa sunulmuştur. Ürünün ambalajı üzerinde sarı ve beyaz yazıları görebilirsiniz. Ayrıca ürünün ağırlığı 15 ml olarak satılmaktadır. Ayrıca orijinal ürün üzerinde 10 g lidocaine kullanıldığı belirtilmektedir. Bu hususlara dikkat ederek sizler de satış fiyatı karşılaştırmasıyla birlikte orijinal Viga 150000 geciktirici krem ayırt edebilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Krem Zarar Var mı?

Bu ürünün özlerinden doğanın özel ürünleri olan bazı bitkisel kaynaklara yer verilir. Klinik ortamlarda yapılan deneyler ürünün bir zararını tespit etmemiştir. Ayrıca kullanıcı yorumları da bu konuda bir sorun olduğunu ortaya koymamıştır. Sizler de istediğiniz şekilde deneyebilir ve ürünü zarar görmeden kullanabilirsiniz. Bitkisel özlerine özel olarak alerjiniz varsa ya da kalp sorununuz olması durumunda doktor kontrolünde kullanabilirsiniz.