Viaxi Longtime Sprey


1 Kutu Satın Al - 79.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 209.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viaxi Longtime Sprey Nedir?

Cinsel aktiviteler, hem kadınların hem de erkeklerin mutlu olabilmesi için düzenli bir şekilde yaşanması gereken bir aktiviteyi tanımlar. Elbette ki söz konusu olan cinsel hayatta için de mutlak kalite aranır. Bununla beraber erken boşalma sorunu birçok erkek için oldukça can sıkıcı bir problemdir. Erken boşalma problemi, fizyolojik olarak da ortaya çıkabilir ancak bu sorun, daha fazla psikolojik durumlardan dolayı yaşanır. Bunun önüne geçebilmek için de erkeklerin, kendilerini oto kontrol altına alabilmesi ve refleksini titiz bir şekilde ayarlaması gerekir. Hayal dünyasını yüksek oranda zenginleştirmek ve yaratıcılığı ön plana koymakla birlikte geciktirici ürünlerin kullanılması da gerekir. İşte bu durumdan dolayı cinsel kaynaklı ürünler, zaman içerisinde geliştirilerek en kaliteli ve etkili cinsel ilişkiler için amaçlanan durumlardan biri olarak kendini gösterir. Geciktirici ürünler kullanılarak her bakımdan partnerlerin unutamayacakları sıra dışı ilişkilerin elde edilmesi son derece önem arz etmeye devam eder. Bu noktada ise bütün bu nitelikler, esas olarak kabul edildiği zaman da geciktirici ürünler arasında geciktirici spreyler daha çok ön planda olarak dikkat çeker. Geciktirici spreylerin olası bir yan etkisi bulunmamaktadır ve genel olarak bitkisel, doğal formda piyasada olduğu için erkeklerin sık bir şekilde kullandıkları ürün olarak her bakımdan önemini bir kez daha ortaya koyar. Dünyada en sık tercih edilen geciktirici sprey markası olan Viaxi Longtime sprey, erken boşalma problemlerini tam manasıyla ortadan kaldırmak ve her bakımdan partnerlerin çok daha uzun süreli cinsel aktivitelerine doğrudan katkıda bulunmak için üretilmiştir. Bununla beraber erkeklerin çok fazla bir şekilde tercih etmiş olduğu bu geciktirici sprey, her anlamda tam manasıyla beklentilerin ötesinde nitelikler sunar. 

Viaxi Longtime Sprey’in İçeriğinde Neler Var?

Viaxi Longtime Sprey’in içeriğinde genel olarak glycerin, glycol, larginine,  methy nicotine, hydrxyehyl ve methylparaben gibi önemli bileşenler bulunur. Saf sudan meydana gelen, erken boşalmayı geciktiren Viaxi Longtime Sprey, gerçekten de erkeklerin yüksek oranda korkusu haline gelen ve hatta erkeklerin cinsel yaşamdan büyük oranda soğumasına sebep olan bu soruna tam manasıyla çözüm bulur. 

Viaxi Longtime Sprey Nasıl Kullanılır?

Viaxi Longtime Sprey, penisin baş kısmına iki ya da üç defa püskürtülerek kullanılır. Bu etkili spreyin, cinsel aktivitelerden 10 ile15 dakika önce kullanılması tavsiye edilmektedir. 

Viaxi Longtime Sprey Nasıl Çalışır?

Bu geciktirici sprey, genel olarak benzokain olarak bilinen güvenli bir hafif anestezik madde içerir. Topikal uygulamalardan sonra bu geciktirici sprey, penisin dokularının derinliklerinden sonra deriden stratum corneuma ulaşır. Bu bölge, benzokain emiliminin gerçekleştiği ve boşalma eyleminin kontrol edilmeye başlanıldığı yerdir. Benzokain, penis bölgesindeki sinirleri hafif bir şekilde gevşeterek çalışır ve cinsel aktivitelerin daha uzun sürmesini sağlar. Böylece penis dokuları içeriğindeki sinir zarlarında bulunan voltaja bağlı sodyum kanallarını (VDSC'ler) bastırır. Bu nedenle de gevşeme etkisi mümkündür.

Viaxi Longtime Sprey’in Avantajları Nelerdir?

Viaxi Longtime Sprey markalı erkekler için geciktirici sprey, erkeklere birçok avantaj sağlar. Viaxi Longtime Sprey’in avantajları şunlardır:

  • Cinsel aktivite esnasında fark edilir derecede daha uzun süre bir dayanabilme yeteneği,

  • Cinsel hazzın uzaması,

  • İstenilen zamanda boşalma,

  • Orgazmı partnerlerin birbirleriyle paylaşma imkânı,

  • Cinsel dayanıklılık ve genel dayanıklılığın önemli oranda artması,

  • Yatak odası benlik saygısının onarımı,

  • Seks hayatının aşırı düzeyde eğlenceli bir hale gelmesidir. 

Viaxi Longtime Sprey Ne Amaçlar?

Viaxi Longtime Sprey, erkeklerde ejakülasyonları ertelemeyi hedefler. Bu nedenle bu ürün, erkekler için doğal bir duyarsızlaştırıcı olarak konumlandırılmıştır. Bu sprey, erkeklik hassasiyetinin azalması nedeniyle erkeklere cinsel ilişkide uzamasına yardımcı olur. Sonuç olarak, erkekler karşılıklı cinsel memnuniyeti arttırmak istedikleri için doruğu düzenleyebilirler.