Viaxi Glide


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 75.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 100.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel ile cinsel birleşmeleriniz çok daha zevkli geçecek. Seks hayatında kadınların yaşadığı bazı cinsel problemlerin olduğunu unutmamak gerekiyor. Erkekler genellikle ereksiyon ya da erken boşalma gibi sorunlarla boğuşurken kadınlarda da vajinal kuruluk olabildiğince üst safhalara ulaşabiliyor.

Burada pek çok etken bunu sağlayabilir. Vajinanın yeteri kadar uyarılmaması, hızlıca girilen bir ilişki, vajinal sıvının yeterli düzeyde olmaması en sık rastlanan etkenlerdir. Yine doğum ve hormon düzensizlikleri buna etki edebilir. Sonuç itibariyle de vajinanın yeteri kadar ıslak olmamasından ötürü cinsel ilişki bir eziyete dönüşebilir.

Kayganlaştırıcı kullanımı çoğu zaman anal seks için akla gelen bir alternatiftir. Burada Viaxi Glide anal ürünü kullanılabilir. Viaxi Glide jel ise vajinal kuruluğu önlemek için özel olarak üretilmiştir. Dengeli bir pH derecesine sahip olmasından dolayı hiçbir şekilde dokulara zarar vermez ve insan sağlığına yan etkisi bulunmaz. Ayrıca su bazlı olması diğer ürünler gibi farklı sorunlara yol açmaz.

Viaxi Glide Ne İşe Yarar?

Viaxi Glide kayganlaştırıcıyı vajinaya uygulamak yerine penise uygulayabilirsiniz. Vajinanın yeteri kadar ıslak kalmasını sağlayacağı için penis giriş çıkışlarını çok daha kolay bir hale getirir. Burada kayganlaştırıcının en önemli etkisini daha stabil bir hareket özgürlüğüne bağlayabiliriz. Erkek için de kadın için de bunun önemi büyüktür.

Erkeğin sürtünmeden ötürü kuruluktan kaynaklanabilecek çeşitli tahrişlerle karşılaşmasını önler. Kadının ise ilişki esnasında acı ve yanma hissini sıfıra indirir. Geriye sadece alınacak zevk kalır. Her zaman için en iyi cinsel hazzın karşılıklı alınacağından söz ediyoruz. Viaxi Glide jel ile bunu doruk noktalarda yaşamanız mümkündür.

Viaxi Glide İçeriğinde Neler Var?

Viaxi Glide içeriği göz önüne alındığında diğer cinsel ürünler gibi onlarca farklı maddeyle karşılaşmıyoruz. Kayganlaştırıcı jelin içerisinde özel olarak tasarlanmış ve penisin vajina içerisinde daha rahat hareket etmesini sağlayan çeşitli bileşenler bulunmaktadır. Su bazlı kayganlaştırıcılar her zaman doktorlar tarafından da önerilmektedir.

Viaxi Glide su bazlı kayganlaştırıcı sayesinde vajinal seksin doyum noktasını son raddesine kadar hissedeceksiniz. Son derece keyifli bir birliktelik yaşamanın haricinde fantezi oyuncaklarında da kullanıma uygundur. Yani bir bayan vajina kuruluğuna istinaden herhangi bir seks oyuncağının üzerine uygulayarak kendi kendini tatmin edebilir. Prezervatif üzerinde de kullanılabilecek bir kayganlaştırıcıdır.

Viaxi Glide Nasıl Kullanılır?

Viaxi Glide kullanmak için illa ki vajina kuruması gibi bir sorun yaşamaya gerek yoktur. Büyük penis veya büyük bir seks oyuncağı söz konusu ise yine kayganlaştırıcı ile acı ortadan kaldırılabilir. Penisin dar bir vajinaya girmesi zor ve sancılı olabilir. Kayganlaştırıcı bu aşamada da işinizi kolaylaştıracak bir etki sunar.

Kullanırken bir miktar jeli elinize alarak penis üzerine uygulayabilirsiniz. Bazı kullanıcılar vajina çeperine ve dudaklarına uyguladıklarını yorumlarda belirtiyor. Fakat asıl önemli olan unsur vajinanın içerisinde yaşanan kuruluğu önlemektir. Bunun önüne geçmenin tek yolu ise penis üzerine güzelce uygulamaktan geçer. Seks deneyiminizi anal seks noktasında yapmak istiyorsanız normal ürün yerine anal seks için özel olarak üretilmiş olan alternatifi almanızı öneririz. Ayrıca çikolata özlü seçeneğiyle oral seksi bambaşka bir boyuta taşıyabileceğinizi de belirtelim.

Viaxi Glide Kullanıcı Yorumları

Çisem E*

Özellikle vajina darlığından ötürü cinsel ilişkiye girmek bir eziyete dönüşüyordu. Ama artık partnerlerime satın aldığım Viaxi Glide kayganlaştırıcı jeli veriyorum. Penisine bizzat ben uyguladığımda karşı tarafın da hoşuna gidiyor.

Ayşe Ö*

Vajina kuruluğu şikâyetimle doktora gittiğimde bana su bazlı kayganlaştırıcı kullanmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine internetten Viaxi Glide kayganlaştırıcı jel siparişi verdim. O günden beri hiçbir şikâyetim yok.

Ali S*

Eşimin yeteri kadar ıslak olmadığından ötürü ilişkilerde çok canı yanıyordu. Bu benim performansımı da olumsuz etkilemeye başladı. Viaxi Glide jel sayesinde hem o hem de ben çok daha keyif almaya başladık.

Semra P*

Vajina darlığı ile kuruluğu aynı anda olduğunda seks yapmak adeta eziyete dönüşüyor. Bu sorunu yaşayan arkadaşlarımdan aldığım tavsiyelerle Viaxi Glide jeli kullanmaya başladım. Eşim çok sevdi ve daha fazla zevk aldığını söyledi. Artık sürekli sipariş veriyoruz ve yatak odamızın değişmeyen bir parçası oldu.

Eda Ç*

Eşimle birlikte olurken sürekli olarak mola vermek zorunda kalıyorduk. Çünkü canımın yanmasından ötürü dayanılamayacak düzeyde bir ağrıya sebep oluyordu. Sadece jel kullanarak bunun üzerinden gelebileceğimiz aklıma dahi gelmezdi.

Kerem P*

Kayganlaştırıcı kullanmayı oral seks sevdiğim için pek sevmiyordum. Ama eşimin aldığı Viaxi Glide jelin su bazlı olduğunu öğrendim. Yani kayganlaştırıcı penisimin üzerinde olsa bile oral sekse engel teşkil etmiyor.

Simge K*

Yaşadığımız ilişkiyi her iki taraf için de daha zevkli hale getirmek isteyerek kayganlaştırıcı almaya karar verdik. Vajinal kuruluğum olmasa dahi seksten daha fazla zevk almamızı sağladığını söyleyebilirim.

Müge Ş*

Daha önce fazla cinsel deneyimi olmayan bir kadın için büyük bir penise sahip olan partnerin korkutucu olabileceğini söyleyebilirim. Dar bir vajinaya büyük bir penisin girmesi ise acı eşiğin olabildiğince arttırıyor. Bunu tekrar yaşamamak için Viaxi Glide kullanmaya başladım. Farklı çeşitlerinin olması ise en sevdiğim detay.

Viaxi Glide Yan Etkileri Var Mı?

Viaxi Glide jelin özel olarak tasarlandığını ve cinsel birleşmeleri kolaylaştırmak amacıyla üretildiğini söyleyebiliriz. Doğal bileşenlerle üretilmesinin yanı sıra su bazlı olması gerçekten sağlıklı bir kullanımı mümkün kılıyor. Viaxi Glide kayganlaştırıcı jelin pH değerinin insanlar için ideal seviyede olduğunu paket içeriğinde de görebilirsiniz.

Bu yönleriyle çok sayıda erkek ve kadın üzerinde klinik deneyler yapılarak sonuçlar incelendi. Yan etkilere rastlanmadığı gibi kadınların ve erkeklerin cinsel birleşme esnasında yaşadıkları tahriş oranını ciddi oranda azalttığını görebiliyoruz.

Viaxi Glide Fiyatları

Viaxi Glide fiyatları farklı ürün gruplarına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin sade olan standart jelin dışında çikolatalı kayganlaştırıcı jeli deneyebilirsiniz. Yine Viaxi Glide anal jel ile anal seksi çok daha zevk alarak acısız bir biçimde yaşayabilirsiniz. Tümünün fiyatları tek ve kampanyalı olarak sunulmaktadır.

Orijinal Viaxi Glide Nasıl Anlaşılır?

Viaxi Glide kayganlaştırıcıların orijinallik için kutu üzerinde tüm detayları bulunmaktadır. Kutuyu incelediğiniz zaman üretimine dair bilgiler, alınmış sağlık kuruluşu onayları ve bileşenlere ulaşabilirsiniz. Yine bununla beraber barkodu, üretim tarihi gibi önemli detayların tamamı paket içeriğinde mevcuttur. Onaylı bir biçimde satışa sunulduğu için yurtiçi ve yurtdışı kullanım oranlarının ciddi anlamda artış gösterdiğini hatırlatalım.

Viaxi Glide Zararı Var Mı?

Viaxi Glide zararlı mıdır diye merak eden ve kullanmadan önce tereddüt eden insanlar olabilir. Öncelikle direkt olarak penis dokusuna temas eden bir üründen söz ediyoruz. Ayrıca penis aracılığıyla vajinanın iç çeperine ve dokusuna kadar ulaşıyor.

Burada en temel nokta pH değeri olduğu için insan sağlığı için uygun olan pH değerinin yakalanması gerekiyor. Bu noktada en iddialı kayganlaştırıcı jel olmasının dışında su bazlı olmasından dolayı büyük bir avantaj sağlıyor. İnsan sağlığına zarar verebilecek, dermatolojik olarak bir hassasiyet yaratacak hiçbir bulguya ulaşılmadığını vurgulamak istiyoruz.