Vega Jaguar 130 Hap


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 219.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 309.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 399.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Vega jaguar 130 hap cinsel isteksizlik, erken boşalma ve sertleşme sorunu yaşayan erkekler tarafından tercih edilen hapların başında gelmektedir. Bu haplar, cinsel isteğin artmasını, cinsel ilişki süresinin artmasını ve peniste kısa sürede uzun süreli etkili sertleşme yaşanmasını sağlar. Güvenli olması, bitkisel içeriği, piyasada senelerdir bilinen etkileri ile erkeklerin favorisi arasında yer almaktadır. Cinsel gücünüzde eksiklik olduğunu düşünüyorsanız bir de bu hapları deneyin. Kısa sürede cinsel isteğinizde ne kadar artış olduğunu göreceksiniz. Yoğun etkili olan bu hapları kullanım talimatına uyarak kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Vega Jaguar 130 Hap Nasıl Kullanılır?

Vega Jaguar 130 Hap Macun kullanımı aç ya da tok karnına olabilir. Yemeklerden hemen sonra 1 saat içinde hapları yutabilirsiniz. Yutarken bol su tüketmeye özen gösterin. Uygun dozda hapı kullandığınızdan emin olun. Cinsel ilişkiden 45 dk öncesinde hapı alabilirsiniz. Bünyeden bünyeye hapın etkisini gösterme süresi değişiklik gösterebilir. Ortalama 30 dk içinde sertleşme yaşanır. Penise giden kan miktarı artar ve damarlarda genişleme meydana gelir.

Vega Jaguar 130 Hap Yan Etkileri Nelerdir?

Vega Jaguar 130 Hap yan etkileri bulunmayan doğal içerikli bir haptır. Yan etkisi olmadığından erkekler güvenli bu ürünü tercih edebilir. İnsan sağlığına zararlı değildir. Aksine cinsel hormonların dengelenmesini sağlar. Piyasada seneler süren kullanımına rağmen olumsuz bir haberine rastlanmamıştır. Güven duyulan, yoğun etkili bir üründür.

Vega Jaguar 130 Hap Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Vega Jaguar 130 Hap kullanım miktarı 24 saat için 1 hapı geçmemelidir. Günde 1 taneden fazla hap kullanmanız hapın etksini artırmayacak tam aksine istenmeyen etkilerin görünmesine neden olabilecektir. Bu nedenle hapları uygun miktarda kullanmaya özen gösterin.

Vega Jaguar 130 Hap Nasıl Satın Alınır?

Vega Jaguar 130 Hap satın alırken hızlı teslimat keyfini çıkarmak isterseniz internet sitemizi sipariş vermek için tercih edebilirsiniz. Özenle paketleme, hızlı teslimat, orijinal ürünler, geniş ürün seçenekleri gibi avantajlardan faydalanmak için internet sitemiz hizmetinizde!

Vega Jaguar 130 Hap Satın Al | Ejzane.net