V-PLS Platinum Gıda Takviyesi


1 Kutu Satın Al - 379.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

V-PLS Platinum Gıda Takviyesi Nedir?

V-PLS Platinum lisansı ve marka tescili bulunan bir üründür. T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onay almış bir üründür. Türkiye’ de son 12 yıldır sayısı milyonları bulan erkekler tarafından V-PİLLS in yeni çıkan ve geliştirilmiş bir sürümüdür. V-PLS Platinum ilerleyen yaşlarda başlayan yıpranmaları minimuma indirgemek için formüle edilmiş önemli bir gıda takviyesidir. İçeriği tamamen bitkiseldir. İçeriğinde kullanılan bitkiler dünyanın her tarafından dikkatle seçilerek tüm aşamalarda tanımlama, saflık, etkenlik ve formül bileşenlerini tam manasıyla belirleyen tam donanımlı ve becerisi yüksek olan bir laboratuvarda GMP ve U.S.P standartlarında tasarlanmıştır. Üretici Best Life Pharmanaturals Amerika’nın en gözde gıda takviyesi üreticilerinden birisidir. Formülde değerlendirilen bitkilerle ilgili dünya üzerinde yapılan tüm bilimsel araştırmalar Arizona Üniversitesi alternatif tıp uzmanı tarafından incelemeye alınarak formüle edilmiştir.

V-PLS Platinum İçindekiler

V-PLS Platinum içeriğinde Epimedyum Ekstresi, Mabet Ağacı Yaprağı Ekstresi, Sığır Jelatini, Turnera Ekstresi, Çoban Çökerten Ekstresi, Alıç Ekstresi,  Kore Gingsengi Ekstresi, Krisin, D-alfa tokoferol, Brokoli Ekstresi, Cüce Palmiye Ekstresi, Kırmızı Biber Tozu, Isırgan Ekstresi, Nikotinamid, Çinko sitrat, Karabiber Ekstresi ve topraklanmayı önleyici yağ asitlerinin magnezyum tuzu bulunur.

V-PLS Platinum Bilgi Edinme

V-PLS Platinum gıda takviyesi hakkında soru ve görüşlerinizle ilgili bilgi almak ve ürünü satın almak için müşteri hizmetlerine ulaşmak gerekir. Bu ürün hakkında detaylı bilgi almak, ürünün sağlayacağı faydalara da tam manasıyla vakıf olmaya yardımcı olur.

V-PLS Platinum Nasıl Uygulanır

Tavsiye edilen günlük alım dozu şu şekildedir:

 • Günde 2 defa 1’er kapsül sabah ve akşam yemeklerinden sonra alınması tavsiye edilmektedir. Bu takviye edici gıda 18 yaş üstü yetişkinler için uygundur.
 • V-PLS Platinum’ un katkı verdiği ve gösterilen tüm işlevlerinden yararlanmak için 3 kutu ara verilmeksizin kullanılması gerekmektedir.

UYARI: Tansiyon hastaları, kalp rahatsızlığı ve ürünün içeriğindeki bitkilere karşı alerjik reaksiyonları olan kişilerin, ürün kullanımından önce kesinlikle hekime başvurmaları gerekmektedir. Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerini alamaz. Hamilelik ve emzirme döneminde olanlar ilaç kullanma durumunda hekime danışmalıdır.

V-PLS Platinum Muhafaza ve Uyarı

V-PLS Platinum takviye edici bir gıdadır, kesinlikle ilaç değildir. Hastalıkların tedavisinde veya önlenmesi için kullanılmaz. V-PLS Platinum Gıda Takviyesini serin, kuru ve rutubetsiz ortamda direkt olarak güneş ışığından koruyarak ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır. V-PLS Platinum ürününü tavsiye edilen uygulama şekline göre kullanınız. Beklentilerin dışında bir etki görüldüğü zaman doktora başvurunuz. V-PLS Platinum ürününün üretim ve son kullanma tarihi ambalaj üstünde yazılıdır. Son kullanma tarihini kontrol ederek ürünü satın alınız.

V-PLS Platinum Faydaları

Genel olarak V-PLS Platinum ürününün faydaları şunlardır:

 • Yağ asitlerinin normal koşullardaki metabolizmasına katkı sağlar
 • DNA sentezine katkı sağlar.
 • Makro besin öğeleri metabolizmasının gelişmesine yardımcı olur.
 • Karbonhidrat metabolizmasına destek verir.
 • A vitamininin normal metabolizmasına katkı sağlar.
 • Protein sentezine büyük oranda katkı sunar.
 • Ereksiyon olma süresini ciddi seviyelerde yükseltir.
 • İktidarsızlık problemlerini tam olarak ortadan kaldırır.
 • Özellikle de vücudun ana bölgelerinin sağlıklı bir biçimde işlev görmesine katkı sağlar.
 • Kemikleri güçlendirir.
 • Saçın korunmasına yardımcı olur.
 • Tırnakların korunmasına destek verir.
 • Cildin korunmasına ve görme yetisinin korunmasına katkı sağlar.
 • Bağışıklık sistemi fonksiyonuna yardımcı olur.

V-PLS Platinum Ürününün Yan Etkileri

V-PLS Platinum ürününün içerisinde bulunan bileşenlerden birine alerjiniz varsa kullanmayınız. Hastalık ya da rahatsızlığınız varsa ürünü kullanmadan hekime başvurmanız gereklidir. Kullanmadan önce ürün kutusunun üzerini detaylı bir şekilde okumanız gerekmektedir.