V-Activ Penis Power Cream


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 189.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 259.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

V-Activ Penis Power Cream Nedir?

Genellikle de erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının en başında sertleşme ile alakalı problemler gelir. Bu sorun tipik olarak cinsel aktivite süresini aşırı miktarda kısaltır ve ilişkiden arzulanan zevkin elde edilmesi için de büyük oranda pürüz teşkil eder. Dünyanın genelinde ve ülkemizde de bu tür problemler ile çok sık bir şekilde karşılaşılmaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlardan sonra görülen bu bozukluklar, hem fizyolojik hem de psikolojik olarak bozulmalara neden olur. Yakın zamanda yapılan yeni çalışmalara göre bu tür problemler artık rahatlıkla aşılabilir hale gelmiştir. Bir takım cinsel hayat içerikli ürünler, bu tür sorunları çok daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturmaktadır. Bu ürünler içinde yer alan V-Activ Penis Power Cream de erkeklerdeki ereksiyon sorununa karşı diğer ürünlerden daha çok tercih edilmektedir.

V-Activ Penis Power Cream Nasıl Kullanılır?

V-Activ Penis Power Kremin kullanım şekilleri oldukça kolay ve konforludur. Bu oldukça tesirli olan geciktirici etkili krem, cinsel işlevden ortalama olarak 15 ile20 dakika kadar önce ve penisin tamamıyla sertleşmiş durumundayken kullanılmalıdır. Fındık tanesi kadar krem, penisin baş kısmına (şaft) sürülür. Bu krem, yumuşak bir şekilde masaj yapılarak penis bölgesine iyice yedirilmelidir. Bu geciktirici etkili kremin kullanılmasından hemen sonra penis bölgesi, hijyenik olacak şekilde yıkanmalı ya da steril mendil veya bez ile mutlaka silinmelidir. Temizleme işleminden sonra istenilen zamanda cinsel ilişkiye rahat bir şekilde girilebilir.

V-Activ Penis Power Cream’in Avantajları Nelerdir?

Genel olarak V-Activ Penis Power Kremin avantajları şunlardır;

  • V-Activ Penis Power Cream, minimum düzeyde bir çabaya ihtiyaç duyulan epey rahat bir yöntem olarak bilinir. Bu tesirli geciktirici bazlı kremin kullanılması, erken boşalma sorunuyla etkili bir şekilde başa çıkmak için belki de en kolay ve en hızlı metottur. Yapılması gerekli olan tek iş, cinsel ilişkilerden önce V-Activ Penis Power kremi penis yüzeyine sürmek ve 10 ile 15 dakika bekledikten sonra penisi hijyenik olacak şekilde yıkayıp kurulamaktır. 
  • V-Activ Penis Power Cream, talep üzerine kullanılır. Bu geciktirici bazlı kremin her zaman ve düzenli bir şekilde kullanılmasına ihtiyaç yoktur. Sadece cinsel işlev sırasında kullanılması yetecektir 
  • V-Activ Penis Power Cream içeriği ve maddeleri yüksek oranda güvenli ve tesirlidir. Bu geciktirici bazlı kremde var olan bileşenler, genellikle birçok erkek için epey güvenli olduğu bilinen merhem bazlı anestezik maddelerinden oluşur. Bazı erkekler, anestezik maddeler içeren kremlere birtakım alerjik reaksiyonlar da verebilir. Fakat bu alerjik reaksiyon, çok ender bir şekilde gelişir ve çoğu erkeğin vücudu, bu problemi çok etkili olacak şekilde bertaraf edebilir.
  • Bu geciktirici bazlı krem, kolayca ve reçetesiz olarak temin edilebilir. Bu krem için doktor reçetesine ihtiyaç yoktur. Bu sebeple de bu krem, gizli bir şekilde de satın alınabilir. Fakat bu ürün, sadece orijinal ve resmi platformlardan satın alınmalıdır. Orijinal olmayan sahte ürünler, kullanıldıklarından sonra çok ciddi seviyede yaralanmalara, hasarlara ya da kalıcı problemlere neden olabilir.
  • Bu ürünün anestezik esaslı etkisi çok etkilidir. Bu ürün için en çok merak duyulan konu ise kesinlikle bu kremin fayda sağlayıp sağlamadığıdır. Yapılan klinik araştırmalarda, bu kremin yüksek oranlarda verimli bir şekilde çalıştığı fark edilmiştir. En çok etkili olan geciktirici ürün ya da kremler arasında ilk sıralarda yer alan V-Activ Penis Power Cream, erkeklerin popüler bir şekilde tercih ettiği bir üründür.