Uzamax


1 Kutu Satın Al - 219.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 419.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 599.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Boy sorunu günümüzde hem bayanların hem de erkeklerin önemli şikayetlerinden biridir. boyu kısa olduğu için şikayet eden insanlar boylarını uzatmak için fazla bir şey yapamayacaklarını düşünürler.  Ancak bu düşünce son derece yanlış bir algıdır. Boyu uzatabilmek için yapılabilecek uygulamalar her zaman vardır. Boy uzama konusunda hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. Boy uzaması işlemleri için son zamanlarda popüler hale gelen bir ürün olan Uzamax, düzenli olarak kullanıldığında kısa boy sorunu olan bireylere tam bir çözüm sağlayacak bir üründür.

Boy sorunu olan kişiler küçük yaşlardan itibaren spor yaparsa ve beslenme alışkanlıklarına dikkat ederlerse boylarının maksimum seviyeye kadar uzamasını sağlayabilirler. Ancak tek başına bu işlemler bazen yetersiz kalmaktadır. Uzamax gibi sizlerin boyunu birkaç santim daha uzatacak olan ürünler son derece pratik desteklerdir. Kısa boylu olma düşüncesinin verdiği psikolojik sonuçlarla baş edebilmek ve bu sorundan sonsuza dek kurtulmak adına sizler de Uzamax adlı ürünü kullanabilirsiniz.

Uzamax Ne İşe Yarar?

Boy gelişiminin belli bir yaş sonunda durduğuna olan inanç ülkemizde ve dünyada çok yaygındır. Bu yüzden boyunun kısa olduğunu düşünen insanlar bir süre sonra bu durumu kabullenirler. Bu durumu değiştirmek için hiçbir şe yapmak istemezler. Ancak boy uzaması her yaşta sağlıklı bir seyirde devam edebilecek bir durumdur. Bunun için de Uzamax doğal bir boy gelişim ürünü olarak satışa sunulmaktadır. Bu yüzden boylarını doğal bir seyirde istedikleri seviyeye getirmek isteyen kişiler bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ancak  etkili sonuçları elde etmek için düzenli olarak kullanım gerçekleştirmek çok önemlidir.

Uzamax sadece boy uzatmak isteyenler için değil, istediği boy uzunluğuna sahip dengeli ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmek isteyen kişiler için de tavsiye edilen bir üründür. İçinde bulundurduğu mineral ve yüksek oranda kalsiyumlar sayesinde gelişimi her yaş grubunda destekleyen bu ürün boy uzamama ya da boy kısalığı sorunlarını etkili şekilde ortadan kaldırır. Sizler de boyunuzla ilgili sorunlar yaşıyorsanız Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı izniyle üretilen bu ürünü deneyebilirsiniz.

Uzamax İçeriğinde Neler Var?

Uzamax doğal yapısıyla gelişiminizi destekleyecek bir vitamin ve mineral deposudur. Bünyesinde %61 oranında kepekli buğday unu,  %6 oranında keçiboynuzu meyve unu, bitkisel selüloz kapsül, Yulaf Ezmesi, Nohut, Tarçın, Karanfil, Magnezyum, Çinko, B2 Vitamini, B6 Vitamini, B1 Vitamini, Kalsiyum, C Vitamini, Niasin E Vitamini içerir. Bu bileşenler gelişime son derece yararlı ürünlerdir.

Harnup Tozu: Bu toz yüzde yüz doğal ortamlarda yetişen harnup bitkisinin öğütülmesi sonucunda elde edilmektedir. Bu ürün gelişimde destek olacak bileşenlerden biridir.

Buğday unu: Anadolu’nun çeşitli yerlerinden toplanan doğal ve saf buğday unu bu ürünün üretiminde kullanılır. Buğday unu vücudun ihtiyacı olan mineraller bakımından en zengin içeriklerden biridir.

Çavdar Unu: Çavdar tarladan toplanarak doğal toz haline getirilir. Daha sonra da gelişime katkı sağlayacak yapıyı elde edebilmek için gerekli desteği sağlar.

Nohut Unu: Nohut doğal olarak toplanarak öğütülür. Daha sonra ürüne klinik ortamlarda yapılan deneylerde belirlenen oranda karışıma eklenmektedir.

Uzamax Nasıl Kullanılır?

Uzamax iki şekilde satışa sunulan bir üründür. Kapsül olarak satışa sunulan Uzamax tozunu; süt, yoğurt, meyve suyu ve pekmez gibi besinlerle birlikte tüketmeniz önerilir. Kapsülün kullanımı son derece basittir. Sabah, öğle ve akşam bir tane içmeniz yeterli olacaktır. 5 yaşından küçük çocuklar için kullanacaksanız günlük 6 gram olacak şekilde 3 öğün 1 çay kaşığı bardak süte ekleyerek tüketmek gerekir. Bu ürünü ister tok, isterseniz de aç karnına tüketebilirsiniz. 6 yaşından büyük bireylerde ise günlük toplam 12 gram olarak günde 3 defa bir tatlı kaşığı yoğurt ya da süte karıştırarak tüketebilirsiniz. Bu üründen tam verim alabilmek için kullanma talimatlarına mutlaka uymanızı öneririz.

Uzamax Kullanıcı Yorumları

Asım T*

Liseden beri sınıfın en kısalarından biri oldum. Ne kadar spor yapsam da olumlu bir sonuç alamadım. Bu ürünü kullanmaya başladım. 2 ay içinde boyumu ne kadar uzatır? Aç karnına mı kullanmalıyım?

Yiğit K*

Boyum 1.69, ve yıllardır 1.70’im diye yalan söyledim. Şimdi bu ürünü satın aldım ve bir süredir düzenli kullanıyorum. Geçen gün ölçüldüm ve 1.71 çıktı. Gözlerime inanamadım ve 5 farklı yerde boyumu ölçtürdüm. Ufak tefek  oynamalarla boyumun uzadığını anladım. Şimdi o psikolojik eşiği geçtiğim için mutluyum.

Yelda T*

Her zaman topuklu ayakkabı giymek zorunda kaldım.  Artık boyumu saklamadan spor ayakkabı giymek istiyorum. 26 yaşındayım ve boyumun artık uzamayacağını söylüyorlar. Sizce bana en az 3  cm etki eder mi?

Kerim K*

Geçen yıl polislik elemelerinde 1 cm ile elendim. Benim için son çare olan memurluğa girememiştim. Ancak daha sonra bu ürünü bir süre boyunca kullandım. Umutsuz şekilde bu yıl da gittim ve 2 cm sınırın üzerinde çıktığımda sonucun olumlu olduğunu anladım.

Peri G*

Boy takıntısı olan biri değilim. Ancak bir arkadaşım bu ürünün etkili olduğunu söyledi. Ben de etkisi olmayacağını göstermek için aldım ve kullanmaya başladım. Boyum inanamayacağım şekilde 1.5 cm kadar uzadı.

Arif K*

Yaşım otuz. Çevremdekiler bu yaştan sonra hiçbir şekilde uzayamayacağımı söyleyip duruyordu. Daha sonra internette bu ürünü gördüm. Bir ümit alıp denedim. 6 ay oldu ve boyum ortalama 2-3 cm arası arttı. Şimdi o söyleyenlere boş şişeyi fırlatıyorum.

Yılmaz M*

6 ay sonra düğünüm var. Eşim topuklu ayakkabı giydiğinde benden bir kademe uzun oluyor. Şimdi bu ürünü kullanmaya başlasam 6 ay içinde etkili sonuç alabilir miyim? İnanın düğünde kısa gözükmemek şuan benim için evleniyor olmak kadar önemli. Bana öneren arkadaşım 3 cm uzadığını söyledi. Ona inanmak istesem de bir yandan bana olmayacakmış gibi geliyor

Taner Ş*

Araba kullanırken ayaklarım neredeyse zor yetiştiği için babamdan arabayı alamıyordum. Ancak daha sonra bir genç hevesiyle bu ürünü kullanmaya başladım. İlk başlarda annemden gizli kullanıyordum. Birgün arabaya boyum erdiği için babam şaşırdı. Artık bu ürünü açık açık kullanıyorum.

Yelda U*

Boy sorunu olanlar için doğal uzama ürünü olan Uzamax son derece etkili bir ürün olacaktır. Tecrübeyle sabit, before 1.71 after 1.73.

İzel D*

Şimdi bu ürün sayesinde mankenlik yapabiliyorum. Üniversitede hayalim olan bir ajansa girmek için seçmelere katıldım. Ancak boy sebebiyle ilk aşamada beni elediler. Daha sonra da  bu ürünü kullanmaya başladım. Zamanın geçmesi için her gün dua ediyordum. Şimdi bu yazımı Almanya’daki bir defile öncesi yazıyorum. Hem hayalimi gerçekleştirdim hem de okurken paramı kazanıyorum.

Uzamax Yan Etkileri Var mı?

Bu ürünün hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak bileşenlerinden birine alerjiniz varsa ya da büyük bir rahatsızlığınız olması durumunda hekiminize danışarak kullanmanız tavsiye edilir. zaten ürünün üzerinde detaylar, imalat tarihi, izin numarası, firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içindeki maddeler yazılıdır.  Sizler de kutuyu detaylı okuyarak hiçbir zarar görmeden bitkisel özlerden meydana gelen bu ürünü kullanabilirsiniz.

Uzamax Fiyatları

Uzamax özel karışım bir üründür. Bu yüzden de piyasada çok fazla sahtesi bulunmaktadır. Piyasadaki sahte ürünler çok farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Bu ürünün sağlayıcısı çok az sayıda firmadır. Sitemizde yer alan ürünleri belirtilen satış fiyatı üzerinden satın alabilirsiniz. Ürün fiyatları kampanya dönemlerinde daha uygun tutulabilir.

Orijinal Uzamax Nasıl Anlaşılır?

Orijinal ürünü üzerindeki imalatçı firma, izin belgesi ve izinlerinden anlayabilirsiniz. Ayrıca kutusunu karşılaştırmak isteyenler için turuncu bir kapak ve şişeye sahip olduğunu söyleyelim. Ürünün yazıları beyazdır. Ayrıca şişenin yarısı da yeşil renklidir. Burada sarı bir bölüm içinde siyah renk ile büyük puntoda BÜYÜMEYE ve GELİŞMEYE yazısı kullanılmaktadır.

Uzamax Zararı Var mı?

Uzamax tamamen doğal yapıya sahip bir ürün olduğundan kimyasal bileşenler barındırmaz. Bitkisel yapısı ise insan sağlığına ya da gelişimine zarar verebilecek bir yapıya sahip değildir. Bu ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilir ve gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Uzmax Boy Uzatıcı Resmi Satış Sitesi