Thor's Hammer Damla


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 259.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Thor’s Hammer Nedir?

Ülkemizde 30 yaş üstü erkeklerde %10, 40 yaş ve üstü erkeklerde %34 oranında cinsel iktidar problemi görülmektedir. 50 yaş ve üstü erkeklerde bu oran %50 seviyelerindedir. Bu sorunun tıbbi olarak tedavisi bulunmakla birlikte erkekler özellikle son zamanlarda doğal ürünlere yönelme eğilimi göstermektedir. Thor’s Hammer da tamamen doğal bir tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cinsel iktidar sorunun pek çok sebebi bulunmaktadır. Stres ve kaygı gibi psikolojik etkenler cinsel hayatı olumsuz yönde etkilemektedir. Ancak tüm bu etkenlere rağmen alacağınız doğal önlemler ile cinsel hayatınızda yaşamanız muhtemel olumsuzlukları bertaraf edebilirsiniz. Tamamen doğal destekler ile ereksiyon problemi yaşamazsınız.

Bu tarzda doğal ürünlerin artması ile birlikte özellikle pek çok firma doğal olduğunu iddia ettiği ürünleri üretmeye başladı. Hatta Thor’s Hammer markasının da taklitleri üretildi. Ürünü sipariş etmeden ciddi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Ereksiyon sorununu ortadan kaldırmak isterken farklı sorunlarla karşılaşmamanız adına ciddi bir piyasa araştırması yapmalısınız. Yan etkilerini, nasıl bir tedavi sunduğunu bilmeden herhangi bir ürün kullanmayınız.

Thor’s Hammer Ne İşe Yarar?

Ürünün üretiliş amacı penis boyunu büyütmek ya da sperm kalitesini artırmak değildir. İçeriğinde bulunan tamamen doğal etken maddeler sayesinde erken boşalma probleminin önüne geçilmektedir. Ayrıca cinsel iktidarı da artırmaktadır. Thor’s Hammer damla şeklinde üretilmiştir. Düzenli kullanımlarda 12 saate kadar ereksiyon süresi uzayabilmektedir.

İlk ilişkiyi yaşadıktan sonra boşalmanın olmasının ardından penis küçülür. Ancak Thor’s Hammer boşalmadan sonra penisin sert kalmasına yardımcı olur. Böylece ikinci ilişkide penis sert kalacağından boşalma da biraz ertelenecektir. Pek çok sitede ürünün düzenli kullanılması ile penisin boyunun 3-4 cm büyüyeceğine dair söylemler bulunsa da bunlar tamamen asılsızdır. Asıl etkisi ereksiyon süresinin uzamasıdır.

Thor’s Hammer İçeriğinde Ne Var?

Thor’s Hammer tamamen doğal ürünlerden üretilmektedir. İçeriğinde bulunan katkı maddelerinin birleşimi ile doğrudan erken boşalma problemi önlenir.

Ginseng: Asıl ismi Panax’tır. Doğu Asya’da yetiştmektedir. Köklü ve odunsu bir bitkidir. Kuruduktan sonra toplanır. Pek çok etkisi olmakla birlikte yorgunluk ve halsizliğe karşı birebirdir.

Sildenafil: Sertleşme ve ereksiyon sorunları için kullanılan ilaçların markasına verilen isimdir.

Liken Özü: Kökü ve gövdesi olmayan genel olarak ağaçların gövdelerinde bulunan bir bikridir. Algler ile mantarların birlikteliğinden oluşmaktadır. Libido ve ereksiyon problemlerinde bu bitkilerin özleri oldukça sık kullanılmaktadır.

Antarktik Kril Özü: Antartika’da yaşayan krillerden üretilmektedir. Yağ şeklinde de piyasada bulunmaktadır. Erkeklerin hormonlarına doğrudan etki ettiği bilinmektedir.

Deniz Salyangozu: Tuzlu suda yaşarlar. Karından bacaklı hayvanlar olarak da bilinirler. Salgıları sayesinde cinsel iktidarı artırma etkileri bulunmaktadır.

Fenerbalığı Ciğer Özü: Fenerbalığı ciğeri yemek olarak tüketilmektedir. İçeriğinde bulunan öz, özel teknikler ile alınır. Thor’s Hammer içeriğinde de kullanılan bu maddenin cinsel iktidarı olumlu yönde etkilediği bilinmektedir.

Thor’s Hammer Nasıl Kullanılır?

Bir ürünü ne kadar sık ve çok kullanırsak o kadar iyi sonuç alacağımız şeklinde bir yanılgımız olsa da aslında tıbbi ya da doğal her tedavi yönteminin bir kullanılış formatı bulunmaktadır. Thor’s Hammer ideal kullanımı günlük 3-5 damla şeklindedir. 5 ile 15 gün arasında kullanımında olumlu etkiler görülmekle birlikte 1 aya kadar kullanımı tavsiye edilmektedir.

Damlayı ağız yolu ile tüketmeniz gerekir. Kokusu ve tadı olmayan tamamen doğal bir ürün olduğu için dilinize damlatabilirsiniz. Ayrıca çay, meyve suyu gibi sıvıların içine damlatarak da tüketebilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken, damlalar ile sıvıyı karıştırdıktan sonra çok fazla bekletmemeniz. İçecek ile uzun süre bir arada bulunan etken maddeler özelliklerini yitirebilir.

Thor’s Hammer Kullanıcı Yorumları

Ali C*

Ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın aldım. Fakat 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir etkisini görmedim. Acaba sahte miydi? Nasıl anlayabilirim?

Mustafa T*

Thor’s Hammer ile 1 yıl önce tanıştım. Damla bittiğinde farklı sitelerden sipariş verdiğim de oldu. Ancak ne yazık ki sektörde çok fazla sahte ürün var. Daha sonra sizden sipariş vermeye başladım. Son 6 aydır sahte problemi yaşamadım. Buradan kullanacak olan arkadaşlara tavsiyem lütfen bilmediğiniz sitelerden sipariş vermeyin. Sahte ürünler cildimde bir süre kızarıklık meydana getirdi. Ben de bunların yan etkisi olduğunu düşündüm. Ayrıca yan etkilerini okuyunuz. Ciddi bir sağlık probleminiz varsa her ne kadar doğal da olsa ürünü kullanmayın. Doktorunuza danışın.

Merve H*

Eşimle birlikte Thor’s Hammer ile karşılaştıktan sonra adeta evliliğimiz kurtuldu. Sitenizin güvenilir olduğunu bildiğimiz için sürekli olarak sizden sipariş veriyoruz. Teşekkür ederiz.

Hakan K*

Ürünü 2 haftadır kullanıyorum. Özellikle son günlerde şiddetli baş ağrısı ve gözlerimde kızarıklık şikayetim var. İlacın yan etkisi olabilir mi? Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Ozan G*

Peki kullanım dozu maksimum 5 damla mı olmalı? Farklı sitelerde 10-15 damlaya kadar kullanımın mümkün olduğu söyleniyor. Fazla kullanım sonucu sıkıntı meydana gelir mi?

Cemal N*

Merhaba. Damlayı sipariş ettim. Fakat herkesin kullanımının uygun uygun olup olmadığını araştırmadım. Kalp hastasıyım. Acaba kullansam yan etkisi olur mu? Cevabınıza göre kullanıma başlayacağım. Teşekkürler.

Berkay D*

Almanya’da ikamet ediyorum. Yurt dışında bu anlamda üretilen pek çok ürün var. Thor’s Hammer ile tanıştığımdan beri farklı firmalar ile ilgilenmiyorum bile. Satın almadan olumlu yorumları gördüğümde acaba doğru mu demiştim. Ancak çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.

Ural V*

Thor’s Hammer’dan önce farklı bir marka kullanıyordum. Ancak beklediğim etki olmadı. Hem de ciddi paralarım gitti. Damlayı her gün 5 damla olarak kullandım. 10 yıllık evliyiz eşimle yeni evlendiğimiz günlerdeki kadar mutluyuz. İlk ay ciddi bir baş ağrısı ile karşı karşıya kaldım. Daha sonra geçti. Sanırım bünyem alıştı.

Thor’s Hammer Yan Etkileri Var Mı?

Damlanın içeriğinde kimyasal maddeler bulunmamaktadır. Tamamen doğal olmasına karşın özellikle kalp ve tansiyon gibi kronik rahatsızlıkları mevcut olan hastalarda yan etki yaptığı bilinmektedir. Vücuttaki adrenalin fazla olacağından dolayı ritim bozuklukları da meydana gelebilir. Yapılan araştırmalar sonucu herhangi bir yan etkisinin olmadığı pek çok sitede ifade edilse de herkeste meydana gelebilecek etki farklıdır.

Ayrıca kaşıntı, ciltte dökülme, şiddetli baş ağrısı gibi sorunlar da meydana gelebilir. İlacın bu tarz yan etkileri dozun çok fazla kullanılmasından da kaynaklanabilir. Bu sebeple doz ayarını iyi yapmanız gerekir. Bünyenize ve etkilere göre yavaş yavaş dozu azaltıp artırabilirsiniz.

Thor’s Hammer Fiyatları

Sitelere göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Piyasada sahte ürünleri uygun fiyata satan çok fazla e-ticaret sitesi bulunuyor. Uygun fiyatlar bu anlamda belirleyici bir kriter olmamalıdır. Kullanıcıların orijinal ürünleri temin etmelerinde yarar var.

Orijinal Thor’s Hammer Nasıl Anlaşılır?

Piyasada aynı marka adı ile ürün satışı yapan pek çok firma bulunmaktadır. Bu ürünlerin birçoğu orijinal değildir. Gerçek Thor’s Hommer seçiminde tek belirleyici etken fiyat değildir. Orijinal ürünlere ulaşmak için öncelikle kullanıcı yorumlarını okuyunuz ve siparişlerinizi güvenilir sitelerden veriniz. Sahte ürünler asıl etkenleri barındırmadığı gibi pek çok yan etkisi de görülebilir.

Thors’s Hammer Zararı Var mı?

Dozunun doğru kullanılmaması ya da sahte ürün kullanımından kaynaklı olarak damlanın zararı olduğunu söylemek mümkündür. Kronik rahatsızlığa sahip olan ancak ürünü kullanmak isteyenlerin maksimum 1 doz almaları gerekir. Libido artırımı ve ereksiyon için kullanılan bu damladan olumlu sonuçlar alabilmek için güvenilir firmalardan sipariş vermeniz ve düzenli kullanmanız gerekmektedir.