Viga 150000 Geciktirici sprey Mendil


1 Kutu Satın Al - 129.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 249.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 369.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 479.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Super Viga Geciktirici Mendil Nedir?

Super Viga 150000 geciktirici mendil sertleşmiş penise kullanılan ve boşalmayı geciktiren bir üründür. Erken boşalma sorunu olan erkekler geciktirici mendil ile bu sorunlarına pratik şekilde çözüm bulabilirler. Güvenli bir üründür. Cinsel performansın artmasını sağlar. Uzun geceler için tercih edilebilir. Cinsel isteğin artmasını sağlar. Yeni nesil ürünler arasında yer alır. Tamamen doğal bitkilerden oluşan içeriği sayesinde güvenilirdir. Cinsel hayatınızın daha iyi olmasını isterseniz geciktirici mendiller sizin için kurtarıcı olacak! Kolay kullanımı ve taşınması, güvenli içeriği, doğal olması, anında etki göstermesi ve yoğun etki göstermesi gibi harika özellikleri ile Super Viga vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yer alacak.

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil Nasıl Kullanılır?

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil kullanımı en iyi etkinin alınması için sertleşmiş penis üzerinedir. Cinsel ilişkiden hemen önce de kullanabilirsiniz. Kısa süre içinde ürün etkisini göstermeye başlar. Penis boyunda uzama meydana gelir. Erken boşalma problemine noktayı koymanız için mendiller tercih edilebilir.

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil Yan Etkileri Nelerdir?

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil yan etkileri olmaması ürünün erkekler arasında daha da popüler olmasını sağlamıştır. Mendil yan etkisi yoktur çünkü ürün içeriğinde sadece bitkisel özlerin kullanımı tercih edilmiştir. Uygulama öncesinde mutlaka penisin temiz ve kuru olması gerekir.

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil kullanım miktarı bir günde 2 mendil ile sınırlandırılmıştır. Bundan daha fazla mendil kullanılması sağlık açısından zararlı olduğundan tavsiye edilmemektedir. Çok Mendil kullanmak cinsel performansı artırmaz aksine yan etkiler görünmesine neden olabilir. Bu nedenle dozunda kullanım yaptığınızdan emin olun.

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil Nasıl Satın Alınır?

Super Viga 150000 Geciktirici Mendil satın almak ve diğer cinsel sağlık ürünlerine göz atmak için internet sitemizi kullanabilirsiniz. İnternet sitemizden hızlı sipariş vererek ürünlerin bir an önce elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. En ekonomik fiyata en kaliteli cinsel sağlık ürünleri sizleri bekliyor.

Orjinal Viga 150000 satın almak isteyenler, satın aldıkları firmalara kesinlikle  dikkat etmelidir. Resmi Sitesi olup olmadiği ve ucuz diye alınan ürünler sahte olarak karşımıza çıkabilir. Viga 150000 ürünleri geciktirici ürünü olarak satışı en çok yapılan spreylerdendir.. Bu durumda  piyasada, sahte ürün satışıda  arttırmıştır.

 

Viga 150000 Geciktirici Sprey Mendil Satışı | Ejzane.net