Viga 60000 Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viga 60000 Geciktirici Sprey

Erken boşalma günümüzün en büyük cinsel sorunlarından biridir. Bu yüzden onlarca geciktirici sprey kullanılmaktadır. Bu ürünlerden bir kısmı beklenen etkiyi sağlamadığı için kullanıcıların sonucu hüsran olmaktadır. Bunun için de kullanıcılar farklı ürünler yönelmekte ya da pes etmektedir. Ancak Viga gelmiş geçmiş en iyi ve en güçlü geciktirici sprey olarak piyasaya sürülmüştür. Bu yüzden de bu kremi erken boşalma sorunlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Viga 60000 geciktirici sprey dünyada ve ülkemizde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Viga ürünü birçok erkeğin gecikme sorunlarına karşı etkili bir çözüm yolu olmuştur. Kısa süre içinde boşalan erkekler bu ürünü kullandıklarında boşalma süresini 3 kata kadar arttırmıştır. Sizler de erken boşalma ya da sertleşme gibi sorunlarınız baş gösterdiyse mutlu bir cinsel yaşam için bu ürünü kullanın. Böylece ortaya çıkan tüm sorunlarınıza etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca bitkisel yapısı ve uzun kullanım süresi ile bu ürün erkeklerin her zaman tercihi olmayı başarmıştır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

İlişkilerinde erken boşalma yüzünden mutsuz olan erkekler kadınların da bu sorunlarını ortadan kaldırmak adına ve cinsel yaşama renk katmak için Viga 60000 Geciktirici Sprey kullanarak bu sorunlarına etkili bir çözüm getirebilirler. Bunun için yapmanız gereken tek şey belirtilen şekilde kullanmak olacaktır. Viga birçok erkeğin yaşadığı bu psikolojik durumu ortadan kaldırmıştır. Erkekler bu sayede kısa sürede boşalma derdinden kolayca kurtulmuştur. Sizler de bu ürün ile 5 dakika olması durumunda 15 dakikaya kadar geciktirici etki görebilirsiniz. Ortalama bir saat boyunca etkili olan bu sprey ile kendinizi tekrar toparladığınız anda etkisini tekrar görebilirsiniz. Yani toplamda birden fazla ilişkide 75 dakikaya kadar bünyeden bünyeye değişecek şekilde etki görebilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Sprey tamamen geciktirici etki için üretilmesi dolayısıyla ilk defa 100 yıl evvel Almanya’da üretime başlamıştır. Daha sonra gelişen klinik imkanlar ile etkisini arttıran geciktirici sprey daha uzun süre ilişkilerin yaşanmasına yardımcı olmuştur. Mutlu ilişkiler ve cinsel birliktelikler için sizler de mutlaka Viga spreyi tercih etmelisiniz.

Viga 60000 Geciktirici Sprey İçeriğinde Ne Var?

Viga 60000 Geciktirici Sprey içeriği tamamen bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Temelde yapısında E vitamini bulunmaktadır. Bu etki ile teniniz beslenir ve zarar görmüş olan dokular onarılır. Böylece cildiniz yenilenir ve ortaya çıkmış olan tahrişe uğramış bölgeler kapanır. Kan dolaşımını hızlandırarak o bölgede daha uzun süre ereksiyon ve sertlik sağlar. Böylece partneriniz de bu aşamada tahrişi en aza indirir. Yapısında yer alan lidocaine adlı bitkisel bileşenle birlikte cinsel güce ve erken boşalmaya etki edecek çok sayıda özü bulabilirisiniz. Karışım içinde hiçbir şekilde kimyasal temelli bir madde bulunmamaktadır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Bu ürün mutlaka doğru şekilde kullanılmalıdır. İlişkiyi yaşamadan ortalama 15 ile 30 dakika öncesinde penisinizin uç ve dip bölümlerine sıkabilirsiniz. Sıkma süreniz ve sıkma oranınız kendi isteğinize göre abartmadan belirlenebilir. Çok sorun teşkil eden bir erken boşalma süresi olması durumunda ilişkiden yarım saat evvel bir ya da birden çok kez penis ucuna, penis gövdesine ve penisin dip bölümüne sıkılmalıdır. Daha sonra bu işlemi ilişkiden 5 dakika önce de tekrarlayabilirsiniz. Erken boşalma süreniz normal olması durumunda da ilişkiden en az 5 dakika evvel penis ucu ve dip kısmına sürebilirsiniz. Böylece ortalama 1 saate kadar erken boşalmanın önüne geçebilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

Koral A*

Bu ürünün dünyanın en etkili geciktirici markası olduğunu okumuştum. Daha sonra bu reklam üzerine ümitlenmeden alıp kullandım ve etkisini görüyorum. 45 dakikaya kadar gecikme yaşıyorum. Ancak diğerlerini kullanmadan en etkili olması konusunda yorum yapamam. Etkili bir ürün.

Damla B*

Bu ürünü kullanırken erkek arkadaşım biraz çok sürdü. Bu yüzden de biraz uzun süre boşalmadı. İlişki sırasında büyük sorun yaşadık. Çünkü çok uzun sürdü. Sizce ne kadar sürmeliyiz. Belirtilen şekilde yeterli midir?

Cengiz A*

Viga sprey benim tüm boşalma sorunlarımı ortadan kaldırdı. Daha önce 3 dakikada gelen adamdım ve artık yarım saate kadar etki görebiliyorum. Tabii makine değiliz bu ara dinlenmelerle oluyor diyebilirim.

Rıfat Y*

Kısa süre önce aldığım bu ürünü tamamen bitkisel olduğu için aldım. Tansiyon sorunumdan dolayı doktorum olan komşuma utanarak sordum. Daha sonra araştırmadan sonra dediği dozlarda aldım ve etkisini gördüm. Herkese kati surette bu ürünü tavsiye ederim. Sizler de kullanabilirsiniz.

Bahattin Y*

Mahallenin gençlerinden biri kahvede kullandığını söyledi. Daha sonra 3 ay hepimiz dalga geçtik. Şimdi kahveci her hafta en az 5 kargo alıyor ve tüm genç yaşlı bu ürünü kullanmaya başladık. Ulan Nevzat bizi ne hallere soktun’ Ben 45 yaşında adamım.

Hayriye T*

Kullanmaya başladığımız günden  beri erkek arkadaşımın bana karşı olan tavrı değişti. Adam kendine güvenli yürümeye başladı ve sokakta ben buyum der gibi davranıyor. Bu durumdan son derece memnunum. Tabii ilişki süremizin uzamış olmasını söylemiyorum bile.

Timur T*

Kısa bir kullanımdan sonra bir süre bıraktım. Erken boşalmasam da kız arkadaşım daha uzun ilişkiler istiyordu. Bu yüzden de bu ürün benim sorunuma büyük bir çözüm oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Uzun ilişki isteyenlerin sorun yaşamasına gerek yok, kullanabilirsiniz.

Hamit G*

Kısa bir süre önce tanıştığım bu ürünü neredeyse haftada 3 kez kullanıyorum. Bu sıklıkla kullanmamın bana ya da penisime bir etkisi olur mu? Yaşım 36 ve bu ürünü bırakmak istemiyorum. Tavsiyede bulunur musunuz?

Viga 60000 Geciktirici Sprey Yan Etkileri Var mı?

Bu ürünün daha önce deneylerde ya da kullanıcı yorumlarına bakıldığında bir yan etkisi ortaya çıkmamıştır. Bu yüzden de kullanıcılar gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Ancak uzun süre ereksiyon olan erkek yoğun olarak su ve mineral kaybı yaşar. Bu yüzden de vücudun vitamin ile desteklenmesi gerekir. Sağlıklı olan bu durum Viga 60000 Geciktirici Sprey yapısındaki E vitamini ile vücudu besler ve onararak tüm hücreleri yeniler. Böylece yan etkiler ortaya çıkmaz ve partnerinizle sizde sürtünme en aza iner. Tamamen bitkisel özlerden oluşması da yan etkileri ortadan kaldırmıştır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Fiyatları

Viga 60000 Geciktirici Sprey hakkında fiyat bilgisini sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek tüm sorularınıza kısa sürede cevap bulabilirsiniz. Firmamız tedarikçi firmanın fiyat politikasına göre bazı kampanyalar düzenleyebilir. Bu yüzden farklı zamanlarda farklı fiyatlarımızı görürseniz bu durumda bizimle iletişime geçerek kampanya detayları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Orijinal Viga 60000 Geciktirici Sprey Nasıl Anlaşılır?

Viga 60000 Geciktirici Sprey ürününün orijinal olma durumunu ambalajı sayesinde anlayabilirsiniz. Bu ürünün orijinal ambalajı sarı renktedir ve hem alt hem de üst kısmında iki tane kırmızı çizgi yer alır. Bununla birlikte kapağı da bandrole sahiptir. Ürünün şişesi de aynı renktedir ve siyah bir kapağa sahiptir. Yazıları siyahtır. Sadece Viga yazısı gri, 60000 yazısı da kırmızı renktedir. Ayrıca kartalı gri bir yuvarlak üzerinde kırmızı kafa ve sarı gagaya sahiptir. Orijinal üründe E vitamini olduğu da belirtilmektedir. Ayrıca gerekli izinleri kutusunun ya da şişesinin üstünde yer alan bilgilendirmeden de takip edebilir ve orijinal olduğunu ortaya koyabilirsiniz.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Zararı Var mı?

Bazı kullanıcılar Viga 60000 Geciktirici Sprey zararları konusunda soru işaretlerine sahiptir. Ancak bu konudaki olumsuz etkiler daha çok kimyasal bileşenlere sahip spreylerde bulunur. Ancak bu ürün sadece bitkisel özlerden meydana gelir ve E vitaminiyle desteklendiği için zararın aksine yararı da bulunmaktadır. Sizler de bu ürünü hiçbir zarara yol açmadan kullanarak cinsel ilişkilerinizi uzatabilirsiniz.