Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

İçerik Tablosu

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey

Performans ya da erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin sayısının azımsanamayacak kadar çok olduğunu biliyoruz. Hal bu şekilde olunca belirli ürünlerin bu aşamada kullanılmasının ne kadar elzem olduğunu görebiliyoruz. Dubai üretimi olan Viga 50000 geciktirici sprey de bu noktada önem vermemiz gereken ürünlerin başında geliyor. Ürünün tamamen geciktirici bazlı olduğunu da söyleyebiliriz.

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey Nedir?

Erken boşalma sorunu yaşamakta olan erkekler genel olarak belirli krem ya da spreyler ile bu durumu çözüm noktasına ulaştırmak isterler. Viga 50000 sprey de bu aşamada devreye giren önemli ürünlerin başında gelmektedir. Hem kullanım konusunda sunmuş olduğu rahatlık hem de geciktirici etkisinin uzun süreli olması ürünü cazip kılan detaylardan bazıları olarak düşünülebilir.

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Elbette bir ürünü kullanmadan önce nasıl bir uygulamaya tabii tutulması gerektiğini de anlamak gerekiyor. Viga 50000 sprey de bu yönde kullanımı oldukça kolay ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İlişkiden 20 dakika önce ürünü penisin alt kısmına uyguluyorsunuz. 10 dakika geçmesinin ardından su ile yıkıyorsunuz. Bu noktada herhangi bir endişe duymanıza gerek yok çünkü ürün deriye teneffüs etmiş oluyor.

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey İçerik

Geciktirici etkili olan spreylerin içerikleri genel hatları ile her ürün için bellidir. Dubai üretimli olan Viga 50000 sprey de yine benzer etken maddelere ev sahipliği yapıyor. Alkol bazlı olması sizlerin kaygı taşımasını gerektirmemeli zira deri üzerinde herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmamanız adına da yıkamanızı bu yüzden öneriyoruz.

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey Yan Etki

Bahsetmiş olduğumuz gibi alkol içeren spreyler için yan etki durumu çoğu erkeğin korkulu rüyası olabiliyor. Ancak bu noktada olumsuz bir durumun ya da yan etkinin olmadığını belirtelim. Tamamen bitkisel maddeler ile yapılmış olan ürün kullanımı ya da sonraki etkileri için satış temsilcinizden detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Herhangi bir deri rahatsızlığınız yoksa Viga spreylerin yan etkisi olması da çok mümkün değildir.

Dubai Üretim Viga 50000 Geciktirici Sprey Yorum

Bir ürünü kullanmadan önce genel olarak bir araştırma yapılması son derece normaldir. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumları ya da ürün hakkındaki şikayetler de bu hizmeti alıp almayacağınız direkt olarak etki etmektedir. Hal bu şekilde olunca Viga 50000 spreylere ait yorumlar da göz önünde bulundurulması gereken detayları barındırıyor. Öncelikle yorumların olumlu noktada buluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Kısa zamanda uzun süreli etki yaratan bir ürün arayışınız varsa tercihiniz kesinlikle bu üründen yana olmalı.