Super Viga 50000 Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 279.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 579.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Super Viga 50000 Sprey, kişilerin karşısındaki kişileri etkilemek ya da onların daha çok mutlu olması adına üretilen cinsel bir üründür. Kullanımın en temel amacı, erkeklerde bulunan birtakım sorunların çözülmesine yardımcı olmaktır. Sprey kullanılarak, kişiler ilişkileri esnada daha arzulu, istekli ve baştan çıkarıcı olunabilir.

Cinsel yaşam içerisinde hem erkeklerin hem de kadınların mutlu olması için kaliteyi artırıcı cinsel ürünler bulunmaktadır. Bu cinsel ürünler sayesinde hem kadının hem de erkeğin aldığı zevk artmaktadır. Geciktirici ürünler en çok tercih edilen cinsel yaşam ürünleri arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Super Viga 50000 Sprey kullanarak ilişkilerinizi daha tatmin edici bir hale getirebilirsiniz.

Geciktirici sprey ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Super Viga markası geciktirici sprey kullanımlarında tercih edilen sprey markaları arasında yer almaktadır. %100 bitkisel formülden yapılmış olması nedeni ile herhangi bir yan etki yapmaz. Tercih eden kişilerin cinsel sürelerinin uzamasının yanı sıra ilişkiden alınan zevki de artırmaktadır.

Super Viga 50000 Ne İşe Yarar?

Super Viga 50000 Sprey, doğal yapısı ile beraber erkek cinsel organına sıkılarak, kişilerin birtakım cinsel sorunlarına çözüm üreten üründür.

Super Viga 50000 Sprey, dünya üzerinde en çok tercih edilen markalardan bir tanesinin ürünüdür. Ürün genel itibarıyla ilişki süresinin uzaması ve cinsel zevkin azami noktaya ulaşması amacıyla üretilmiştir. Ürüne bu özellikleri tamamen bitkilerin katması onu tamamen doğal bir halde olmasını sağlamıştır.

  • Sprey erkek cinsel organına sıkıldıktan 20 dakika sonra cinsel ilişkiye girilebilir. Girilen bu cinsel ilişkinin süresi sprey sayesinde uzayacaktır.
  • İlişkiden alınan zevki hem erkek hem de kadın için artıracaktır.
  • Doğal yapısı sayesinde herhangi bir yan etki göstermez.
  • Düzenli olarak kullanımında erken boşalma sorununun bir nebze de olsa giderilmesini sağlayacaktır. Uzun kullanımlar sonucunda hastaların erken boşalma sorunlarının sona erdiği de görülmüştür.
  • İlk kullanımdan itibaren etkisini oldukça göstermektedir.
  • Birçok cinsel faydası olan bu ürünü satın alırken faturalı ve orjinal kutuda olmasına dikkat etmelisiniz.

Super Viga 50000 Nasıl Kullanılır?

Super Viga 50000 ürününü kullanmak olarak oldukça basittir. Spreylerinin kullanımı şu şekildedir:

Erkek cinsel organının hepsini kapsayacak şekilde yaklaşık olarak 15 cm uzak bir mesafeden sıkılır. İlişkiye girmeden en az 10 dakika öncesinde uygulamanız gerekmektedir. Önerilen bekleme süresi tam performans almak açısından 20 dakikadır. İlk kullanımda az miktarda kullanmanız ve etki göstermesine göre kullanım miktarını ayarlamanız gerekmektedir. Genelde ilk kullanımdan sonra yeterli miktarı ayarlarsınız.