Viga 150000 Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 119.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 209.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 309.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 399.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Viga 150000 Geciktirici Sprey

Günümüzde cinsel ilişkilerde en büyük sorunlardan biri de ilişkinin son derece kısa sürede sona ermesidir. Bunun önüne geçmek için de partnerler çeşitli yöntemler kullanırlar. Ancak bu yollardan bazıları etkili olurken bazıları da belli yan etkileri beraberinde getirmektedir. Ancak bitkisel özlerden meydana gelen ürünler son derece sağlıklıdır. Bu anlamda Viga 150000 geciktirici sprey cinsel ilişkinizin süresini uzatan etkili bir ürün türüdür. Bu ürünü cinsel ilişkinin başlamasından bitişine kadar olan süreyi oldukça uzatabilirsiniz.

Viga 150000 geciktirici sprey kullandığınızda partnerinizde bir orgazm sorunu ya da daha uzun süre cinsel ilişki isteme durumu varsa çözüm bulabilir. Ayrıca erken boşalmaya karşı tüm problemlerinize son verebilirsiniz. Erken boşalma olarak isimlendirilen çağımızın sorunu ilişkilerin çok kısa sürede bitmesine yol açmaktadır. Bu yüzden sizler de geciktirici sprey ile mutlu bir cinsel birlikteliğe kavuşmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte partnerinizin isteklerini daha etkili şekilde yerine getirebilir ve cinsel yaşamınıza renk katmak istiyorsanız bu ürünü bir destek spreyi olarak tercih edebilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Ne İşe Yarar?

Günümüz ilişkilerinin önemli sorunlarından  biri de erken boşalma gibi durumlardır. Öncelikle erkekler ortalama 1 dakika ile 5 dakika arasında bir sürede boşalıyorsa bilimsel olarak erken boşalma sorunu var demektir. Bu sorunu yaşayan kişiler Viga 150000 geciktirici sprey yardımıyla sorunlarını ortadan kaldırabilirler.  Böylece spreyi gerekli şekilde kullandığınızda ilişki süreniz istediğiniz aralığa kadar artabilir. Ancak bu ürünün sorununuzu kökünden çözeceğini düşünmeyin. Bu ürün sadece anlık olarak boşalmanızı geriye atacak bir destek ürünüdür.

Viga 150000 geciktirici sprey sertleşme sorunu gibi problemleri olan partnerler için de son derece etkili bir üründür. Bu sorunu yaşayan kişiler ürünü kullandıklarında sertleşme sorununu ortadan kaldırabilirler. Bu spreyi sadece sertleşme sorunu yaşıyorsanız mutlaka belirtilen miktarda kullanmanız gerekir. Bununla birlikte yapısındaki bileşenler sayesinde farklı cinsel sorunların da önüne geçebileceğinizi unutmayın. Bu ürünü ilişkiden önce belirtilen miktarda aldığınızda birçok cinsel sorununuza çözüm bulabilir ve renkli ilişkilerin mimarı olabilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Sprey İçeriğinde Ne Var?

Viga 150000 geciktirici sprey bileşenleri arasında tamamen bitkisel ürünler bulunmaktadır. Bu ürünü kullanan kişiler cinsel gücünüzü artıracak ve sorunlarınıza çözüm sunacak yapıya sahip bitkilerin özlerini içinde bulabilirler. Ayrıca bununla birlikte E vitamini sayesinde vücudunuz da beslenecektir. Ürünlerin tamamında  lidocaine özünü bulabilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte epimedium gibi cinsel güce ve isteğe etki edecek bileşenleri de ürünün yapısında bulabilirsiniz. Bitkisel özleri hakkında ayrıntılı bilgiyi ambalajı üzerinde bulabilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Geciktirici sprey kategorisine giren bu ürün internette özel olarak satılmaktadır. Ancak bu ürün sadece yetişkinlerin kullanımı için özel üretilen bir spreydir. Bu yüzden mutlaka 18 yaşını geçmiş kişilere satılır ve bu kişilerin kullanması önerilir. Viga 150000 geciktirici sprey doğru şekilde kullanıldığında son derece etkili bir üründür. Boşalma sürenizi 30 dakikaya kadar çıkarmaktadır. Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir.

Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz olasıdır.  Ayrıca kullanmanız gereken miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır. Üretici firma ürünün üzerinde ayrıntılı bir kullanım talimatına yer vermiştir. Kullanmadan önce buradan yardım alarak daha yüksek düzeyde etki elde edebilirsiniz.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Kullanıcı Yorumları

Bahar I*

Erkek arkadaşım sürekli olarak erken boşalma sorunu yaşıyordu.  Bu konuda ona son bir şans verdim ve daha sonra bu spreyle geldi. Kullandığında yarım saat boyunca mükemmel bir birliktelik geçirdik. Şimdi her sorunlu zamanımızda kullanıyoruz. Kafamız rahat.

Haşim R*

Viga sprey kimin icadıysa bana çok yararlı oldu. Yaşadığım grup ilişki sırasında oldukça uzun bir performans gerçekleştirmeme rağmen beni yarı yolda bırakmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Tayyar A*

Bir evliliğin en önemli şeyinin birbirini sevmek ve değer vermek olduğunu düşünürdüm. Ancak iki tarafından cinsel olarak memnun olmadığı durumlarda sorunların ortaya çıkacağına ihtimal vermezdim. Ancak karım tarafından bu konuda sıkıştırılmaya başlayınca boşanma arifesine geldim. Ama daha sonra bu spreyi kullanarak mutlu hayatıma geri dönmeyi başardım.

Hilal B*

On gündür spreyle birlikte ilişkiye giriyoruz. Ben bu kadar uzun bir ilişki yaşayabileceğimi düşünmezdim. 25 dakika boyunca durmadan devam ettik ve bu beni çok mutlu ediyor.

Bahtiyar Z*

Kısa bir süre önce tanıştığım bu sprey sayesinde birçok ilişkim boyunca partnerimi memnun ettim. Daha önce erken boşaldığım için iş buraya gelince stres olurdum. Ama artık ben değil karşı taraf korksun. Alayına gider artık. Almanlar bu işi gerçekten yapıyorlar. Alman disipliniyle devam ediyorum.

Taylan H*

Daha önce defalarca geciktirici sprey kullanan biri olarak bu ürünün de fos çıkacağını düşündüm. Arkadaşımla girdiğim bahisten sonra bu ürünü deneme yoluna gittim. Hemen ilk fırsatta ondan alarak denedim ve şimdi ikinci şişeyi sipariş ediyorum. Başarılı bir ürün.

Yasmin C*

İlk önce Almanya’da tanıştığım bu ürünü Türkiye’de de bulmak beni çok mutlu etti. Çünkü eşim bu sprey sayesinde kendine güveni geldi. Buradayken de sürekli olarak kullanacağız.

Suna D*

Gözlerime inanamadığım bir ürün. Uzun bir süreden sonra özellikle cinsel anlamda bize büyük katkı sağlayan bu ürün diğer alanlarda da mutlu bir hayata kavuşmamıza yardımcı oldu. Kullanmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

Ahmet Z*

Evliliğimin ilk gecesinde kullandım ve o günden sonra eşim aynı performansı göremediğini söyledi durdu. Her ne kadar istemesem de arada sırada başvuruyorum. Kesinlikle etkili bir ürün.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Yan Etkileri Var mı?

Viga 150000 geciktirici sprey özel bileşenlerden meydana gelen klinik bir üründür. Bu yüzden bilim adamları tarafından birçok deneme sonucunda ortaya koyulmuştur. Ayrıca geliştirme sürecinde insanlara etkisini sıfıra indirene kadar çalışmalar sürmüştür. Sprey tamamen bitkisel özlerden meydana geldiği için yan etkisi yoktur. Ancak kalp ve tansiyon rahatsızlıkları olan kişiler mutlaka doktor kontrolünde kullanmalıdır. Ayrıca bileşenlerindeki ürünlerden birine alerjiniz yoksa üründen sorun yaşamadan tam etki görebilirsiniz. Hiçbir kimyasal bileşeni yoktur ve gönül rahatlığıyla herkes kullanabilir.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Fiyatları

Son zamanlarda oldukça popüler olan Alman ürünü Viga 150000 geciktirici sprey belirli bir fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Güncel satış fiyatını bizimle Whatsapp numaramız üzerinden ya da mail adresimizden iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Ayrıca sitede verilen satış fiyatı herkes için geçerlidir. Ürünün sahteleri de çok olduğu için her satış fiyatına kanmayın. Ürünün satış fiyatı hakkında ayrıntılı bilgiyi sadece yetkili kişilerden öğrenin.

Orijinal Viga 150000 Geciktirici Sprey Nasıl Anlaşılır?

Bir Viga 150000 geciktirici sprey orijinal olma durumunu anlamak son derece kolaydır. Bunun için yapmanız gereken öncelikle ürünün Alman patentli olduğunu teyit etmektir. Ürün orijinal kutusunda ve ambalajında size yollanır. Ambalajı üzerinde bandrolünü görebilirsiniz. Ayrıca kutu ve ambalaj mavi renklidir. Yazılarını beyaz ve sarı olarak bulabilirsiniz. Sprey şişesinin kapağı da siyah renktedir. Ayrıca üründe gri yuvarlak bir çerçeve içinde sarı gagalı bir kartal görebilirsiniz. Ürünün üzerinde Germany yazısını görebilir ve altında da Arapça açıklamalarını da görerek orijinal bir ürün satın aldığınızı anlayabilirsiniz. Bu ürünü orijinal olarak satma yetkisine sahip firmalar temin edebilmektedir. Sahtelere itibar etmeyiniz.

Viga 150000 Geciktirici Sprey Zararı Var mı?

Tamamen Almanya menşeili olan Viga 150000 geciktirici sprey sizlere zor dönemlerde yardımcı olacak bir üründür. Bu ürünü cinsel sorunlarınıza karşı sizin için önemli bir destek spreyidir. Yüzde yüz oranında bitkisel özlerden oluştuğu için ve internet üzerinde orijinal firmalardan temin edilebildiği için gerçek spreyin sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Bunun için spreyi kullanım şartlarında belirtilen gibi rahatça kullanabilirsiniz.