Stop Delay Ultra Maximum Sprey


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 229.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Stop Delay Ultra Maximum Sprey

Cinsel ilişkiler, partnerlerin mutlu olabilmesi için düzenli olarak uygulanması gereken bir aktiviteyi tanımlar. Tabi ki söz konusu olan cinsel yaşam için de mutlaka kalite istenir. Bununla birlikte erken boşalma problemi birçok erkek için hoş görülmeyen bir sorundur. Erken boşalma sorunu, en fazla psikolojik durumlardan dolayı yaşanırken fizyolojik olarak da ortaya çıkabilir. Bu sorunun önüne geçebilmek için de erkeklerin, kendilerini kontrol altında tutabilmeleri ve reflekslerini titizlikle ayarlaması gerekmektedir. Hayal dünyasını büyük oranda zenginleştirmek ve yaratıcılığını öne sürmekle beraber geciktirici bazlı ürünlerin kullanılması da gerekmektedir. İşte bundan dolayı cinsel kaynaklı ürünler, zamanla geliştirilerek en etkili ve en kaliteli cinsel aktiviteler için de arzulanan durumlardan biri olarak görülür. Geciktirici ürünler kullanılarak her açıdan eşlerin unutamayacakları mükemmel ilişkilerin elde edilmesi oldukça önem taşımaya devam eder. Bu durumda ise tüm bu nicelikler, esas olarak kabul görüldüğü zaman da geciktirici ürünler içinden geciktirici bazlı spreyler daha çok tercih edilen ürünlerdir. Geciktirici bazlı spreylerin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır ve genellikle bitkisel kaynaklı, doğal olarak piyasada olduğu için erkeklerin popüler olarak kullandıkları ürün olarak her açıdan önemini tekrardan göstermiş olur. Dünyada en popüler olan geciktirici bazlı sprey markası olan Stop Delay Ultra Maximum Sprey, erken boşalma sorununu tam olarak yok etmek ve her açıdan eşlerin çok daha uzun süre cinsel aktivite yaşamalarına doğrudan yardım etmek için tasarlanmıştır. Bununla birlikte erkeklerin fazlaca tercih ettiği bu geciktirici sprey, her durumda tam olarak beklentilerin çok üstünde bir kalite sunar.

Stop Delay Ultra Maximum Spreyin İçeriğinde Neler Var?

Stop Delay Ultra Maximum Sprey’in içerisinde genellikle gliserin, glikol, larginine, methy nicotine, hydrxyehyl ve methylparaben gibi çok önemli olan maddeler bulunur. Saf sudan oluşan, erken boşalmayı geciktiren Stop Delay Ultra Maximum Sprey, hakikaten de erkeklerin büyük oranda korkusu haline gelen ve hatta erkeklerin cinsel hayattan yüksek oranda soğumasına neden olan bu probleme tam olarak çözüm sunar.

Stop Delay Ultra Maximum Sprey Nasıl Kullanılır?

Stop Delay Ultra Maximum Sprey, penisin şaft kısmına iki veya üç defa sıkılarak kullanılır. Bu tesirli spreyin, cinsel ilişkiye girmeden 10 ile 15 dakika önce kullanılması tavsiye edilir.

Stop Delay Ultra Maximum Sprey Nasıl Çalışır?

Stop Delay Ultra Maximum Sprey, genel olarak benzokain olarak bilinen son derece güvenli olan hafif derecede anestezik madde içerir. Topikal kullanımlardan sonra bu geciktirici bazlı sprey, penisin dokularının özünden sonra stratum corneuma ulaşır. Bu bölge, benzokain emiliminin yüksek oranda gerçekleştiği ve boşalma durumunun kontrolünün sağlandığı yerdir. Benzokain, penis çevresindeki sinirleri hafifçe uyuşturarak çalışır ve cinsel ilişkilerin daha uzun sürmesine olanak sağlar. Böylece penis dokularında bulunan sinir zarlarında voltaja bağlı olan sodyum kanallarını sıkıştırır. Bu sebeple de hissizleşme etkisi mümkün hale gelir.

Stop Delay Ultra Maximum Spreyin Avantajları Nelerdir?

Stop Delay Ultra Maximum Spreyin avantajları genel olarak şunlardır:

  • Cinsel ilişki sırasında fark edilebilecek derecede daha uzun dayanabilmeyi sağlar.
  • Cinsel zevkin artmasına yardımcı olur.
  • İstenilen vakitte boşalmayı geliştirir.
  • Orgazmı eşlerin birbirleriyle paylaşma olanağını zenginleştirir.
  • Cinsel ve genel dayanıklılığın önemli ölçüde arttırır.
  • Seks yaşamını aşırı seviyelerde eğlenceli bir hale getirir.

Stop Delay Ultra Maximum Sprey Ne Amaçlar?

Stop Delay Ultra Maximum Sprey, erkekler için doğal bir hissizleştirici olarak yerini almıştır. Bu sprey, erkeklik hassasiyetinin azalması sebebiyle erkeklere cinsel aktivitelerinin uzamasında yardım eder.