Star White Krem


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Star White Krem Nedir?

Star White krem, cildi, doğal bir biçimde beyazlatabilen ve olası renk değişimlerini ise harika bir şekilde dengeleyebilen maddeler içerir. Star White kremin beyazlatma özelliği, bütün kapalı pigmentasyon üzerinde rahatlıkla kullanılabilir. Star White kremin beyazlatıcı özelliği, renk değişiklikleri yaşanan alanda kısa sürede parlaklıklar verecektir. Doğal içerikli bileşenler içeren bu krem, hassaslığı tam manasıyla azaltmak için de son derece besleyici işlevlere sahiptir. Bu etkili krem, özellikle de koltuk altı ile beraber bikini bölgesinde yüksek oranda etki gösterir. 

Kullanımı da çok basit olan Star White krem ile kişiler, kendilerini çok daha rahat hissedecektir. Ağda ve epilasyon gibi işlemler ile beraber yaş ilerlemes, güneş yanıkları, gebelik ve ilaç kullanımları gibi özel durumlardan dolayı bazı alanlarda meydana gelen renk değişikliklerini ortadan tam manasıyla kaldıran Star White krem, düzenli bir şekilde kullanım ile birlikte kısa bir sürede bu alanlarda parıltılı bir görüntü sağlar. Zararlı olan kimyasal bileşenler içeren diğer bazı beyazlatıcı kozmetik maddelerin aksine Star White krem, doğal ve güvenli içeriklerden oluşmaktadır. Cildin kendi rengini doğal bir şekilde dengelemeye yarayan meyan kökleri özü, peeling işlevine sahip olan salisilik asit, hassas alanlar için son derece uygun bir alfa hidroksi bazlı asit türevi olan sitrik ve laktik asitler, Star White kremde var olan renk beyazlatıcı doğal maddeler olarak bilinir. İçeriğindeki bir diğer madde olan aloe vera ise cildi mükemmel bir şekilde nemlendirerek hassasiyetleri giderir.

StarWhite Krem İçeriği

Star White krem içeriğinde salisilik asit, sitrik asit, meyan kökü, aloe vera, greyfurt özü, limon, argan yağı, ebegümeci, adaçayı, ozon özlü zeytinyağı, yeşil çay, bisabolol, jojoba yağı, A, B3, B6 ve E vitaminleri yer alır.

Star White Krem Avantajları

 • Cildi, doğal bir biçimde beyazlatabilen ve renk değişimlerini titiz olarak dengeleyebilen bileşenler içerir. Tabiri caizse güzelliğe güzellik katan bir kremdir ve renk değişimlerinin sebep olduğu bölgeleri açar. Bu etkili cilt beyazlatıcı formül, bütün koyu pigmentasyon üstünde kullanılabilir ve özel alanların ise görünümü güzelleşir. Bu beyazlatıcı özel formül, genital bölgeler de dahil bütün sorunlu alanlarda anında parlaklık görüntüsü verir ve kişinin kendisine olan özgüveni yüksek oranda arttırır. Doğal içerikli maddelere sahip olan bu krem, hassaslığı da minimal düzeye indirmeye yönelik besleyici maddelere sahiptir.

 • Bu etkili krem, koltuk altı ve genital bölgelerde son derece etkilidir. Kullanımı ise çok basit bir üründür ve %100 etki sağlar. 

 • Zararlı olabilen kimyasal içeriklere sahip diğer bazı renk açan ürünlerin tam aksine, Star White krem, doğal ve güvenli içeriklerden elde edilmiştir. 

 • Tamamen bitkisel ve doğal içeriklere sahiptir.

 • Hassas ve son derece güvenlidir.

 • Kullanımı oldukça pratiktir. 

 • Düzenli kullanım ile beraber %100 pürüzsüzlük sağlar. 

 • Cilt üzerinde kısa sürede emilir.

 • Yapışkan bir hissiyat oluşmaz ve kolik asit ile beraber hidrokinon içermez.

Star White Krem Kullanımı 

Star White krem, akşam ya da sabah istenilen zamanlarda sorunlu olan bölgelere uygulanabilir. Temiz bir cilde uygulanması bu kremi etkisini yüksek oranda arttırır.

Star White Krem Ne İçin Kullanılır? 

 • Star White krem, yüz, hassas bölgeler, genital, anal ve bikini bölgeleri ile beraber koltuk altındaki çillenme ya da kararmalarda,

 • Ağda ya da epilasyon sonrasında bakım gerekli olan bölgelerde, doğumdan sonraki çatlak lekelerinde, güneşten dolayı meydana gelen çillenmelerde, vücut üzerindeki yara izlerinde, yanıklarda, iç çamaşırlarının sıkıştırmasından dolayı meydana gelen kararmalarda ve cerrahi operasyon sonrası kararmalarda rahatlıkla kullanılabilir.