Star Nigths Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 149.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Star Nigths Geciktirici Sprey Nedir?

Erkeklerin, istem dışı olarak cinsel aktivitede saniyeler içinde boşalması erken boşalma olarak isimlendirilir. Bu problem, dünyadaki birçok kişinin maruz kalabileceği bir cinsel işlev bozukluğu olarak bilinir. Bu problemi tam manasıyla ortadan kaldırabilmek için kullanılması gerekli olan ürünler vardur. Bu ürünlerden en etkili olanlardan biri de Star Nigths Geciktirici Sprey ürünüdür. Bu etkili ürün, erkeklerin erken boşalma benzeri cinsel işlev bozukluklarını tedavi etmek için  uzmanlardan tarafından özel formüllerle üretilmiştir. 20 Ml formunda üretilebilen bu geciktirici spreyin taşınması da son derece kolaydır ve oldukça etkili bir üründür. 

Star Nigths Nasıl Kullanılır? 

Her cinsel aktiviteden önce uygulanabilir. İki ya da üç püskürtme ile başlanılmalıdır.  Üründeki sprey limitini bulmak için üreticinin önerileri de kontrol edilmelidir. Bu ürünü, penisin en hassas kısımlarına, frenulum ve penin başının (şaft) alt bölgesine uygulanmalıdır. 

Star Nigths Geciktirici Spreyin Etkisi

Sonuçlar aşağıdakilere bağlı olarak değişecektir: 

  • Hassasiyet seviyeleri,

  • Ne kadar ürün kullanıldığı,

  • Fizyolojik yapı.

Star Nigths Geciktirici Spreyin etkisi ortalama olarak bir saat kadar sürebilir.

Star Nigths Geciktirici ile Birlikte Prezervatif Kullanılabilir Mi?

Star Nigths Geciktirici Sprey ile birlikte rahatlıkla prezervatif kullanılabilir. 

Star Nigths Geciktirici Hamilelerde Sorun Oluşturur Mu?

Partner hamileyse dikkatli olunması gerekir.  Star Nigths Geciktirici Sprey içeriğindeki lidokain ya da benzokain gibi ürünlerin hamilelik sırasında güvenli olduğu tespit edilmediğinden dolayı herhangi bir risk almak gerekmez. Bu yüzden gebelik esnasında doktora danışılmalıdır. 

Star Nigths Geciktirici Yan Etkileri

Bu ürünü satın almadan önce yan etkiler daima kontrol edilmelidir. Birincil yan etki beklenilen gibi olmalıdır. Geçici penis duyarsızlaştırma durumu, bu ürünün en sık görülen yan etkisidir. Çok fazla gecikme spreyi kullanmak, geçici hassasiyet kaybına ve muhtemelen kısa bir süre için ereksiyon kaybına neden olabilir. Cilt tahrişi, karıncalanma ya da yanma ve normal kullanım ile aşırı uyuşma gibi durumlarda penis derhal sabun ve su ile yakınmalıdır. Semptomlar 12 saatten uzun sürerse bir doktorla konuşmak gerekir.  

Star Nigths Geciktirici Sprey Kullanırken Kaçınılması Gereken Durumlar

Erken boşalmayı önlemek için bu spreyi kullanmak, sadece ürün doğru kullanılırsa işlev görecektir. Bireysel deneyimler değişecektir, çünkü hassasiyet her erkek için aynı şey değildir.  Bir denemeden sonra vazgeçmemeli ve beklentiler makul seviyelerde tutulmalıdır.  Star Nigths Geciktirici Sprey kullanılırken kaçınılması gereken durumlar genel olarak şunlardır:

  • Çok Fazla Kullanmak: Minimum önerilen sprey sayısıyla başlanılmalıdır. Fazla kullanmak, penisi tam manasıyla duyarsızlaştırabilir. 

  • Çok Az Kullanmak: Çok fazla kullanmak gibi çok az kullanmaktan da kaçınılmalıdır. Minimum seviye ile başlanılmalıdır ve duyarlılık düzeyleri boşalmayı engelleyebilecek kadar düşük görünmüyorsa, her zaman birkaç dakika beklenilmeli ya da bir müddet daha denenmelidir. 

  • Yanlış Yerlere Uygulamak: Penis başına uygulanmalıdır. Diğer bölgelere uygulanırsa uyuşukluklar meydana gelir. Bu gibi durumlarda yanlış uygulanan bölgeler derhal sabunlu su ile yıkanmalıdır. 

  • Spreyi Kullandıktan Sonra Yeterince Beklememek: Her spreyin dozunun farklı zamanlaması olmalıdır. Daha önce de belirtildiği gibi en az 10 ile 15 dakikalık bir bekleme süresi gerektirecektir. Kısa bir bekleyiş bile anın sıcağında sonsuzluk gibi görünebilir. Ancak bekleme olmazsa ürün sağlıklı bir şekilde çalışmayabilir.