Slim N Lift Atlet Korse


1 Kutu Satın Al - 29.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 55.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 85.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Slim N Lift Atlet Korse

Slim N Lift Atlet Korse, erkek korsesi ve erkek atlet korse, normal atlet tarzında tasarlandığından dolayı kıyafetlerin altında kesinlikle belli olmaz. Ayrıca bu atlet türevli korse, sıkılaştırıcı işlevi görerek fit ve sıkı bir görüntü sağlar. Minimum iki beden daha sıkı görünmek için bu ürün kullanılabilir. Düğünlerde, mezuniyet balosunda, dışarı çıkarken ve özel organizasyonlarda göbekten dolayı giyemediğiniz ancak çok istediğiniz tüm kıyafetlerinizi bu korse atlet ile rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Mideyi de küçültmeye son derece yardımcı olacak olan bu atlet formlu göbek korsesi ile hem göbek saklanıp aynı anda kaslı görüntü elde edilecek hem de kıyafetlerin altına giyilecek atlet görevi görecektir.

Bana Uygun Slim N Lift Atlet Korsesi Hangisi?

Slim N Lift Atlet Korsesi, siparişi vermek isteyen oldukça fazla kişi var. Ancak bu kişiler, hangi bedenin kendilerine uygun olacağını merak edebilirler. Bunun için yapılması gereken tek eylem, yalnızca göbeğin çevresini metre ya da mezura ile ölçmektir. Bir metre yardımıyla göbek ve çevresi çok rahat bir şekilde ölçülebilir. Metre, göbekten başlatılır, sırta çevrilir ve göbek çevresinin kaç cm olduğu kolay bir biçimde bulunur. Bununla beraber Slim N Lift Atlet Korse’si, sipariş verilmeden önce destek hattı aranarak uzman olan müşteri temsilcilerine göbek çevresinin değeri belirtilmelidir ya da çevrimiçi satın alınacak sipariş esnasında göbek çevresi kategorisinden seçeneklere uygun olan aralık seçilmelidir. Böylelikle göbeğe en rahat oturacak atlet korsesi siparişi verilmiş olacaktır. Göbek çevresi tam olarak ara değerde olan kişiler için ise daha küçük olan bedenlerin tercih etmeleri tavsiye edilmektedir. Aksi durumda atlet korsesi istenilen seviyelerde olmaz ve yeteri oranda etki göstermeyebilir. Ayrıca, sipariş hatları aranarak da müşteri temsilciler ile uygun bir beden seçimi hususunda destek istenebilir.

Slim N Lift Atlet Korse Özellikleri Nelerdir?

Bu özel geliştirilen göbek korsesi hakkında çok detaylı bilgi alabilmek için firmaların hakkında sayfası ziyaret edilebilir ya da sipariş esnasında müşteri temsilcisiyle görüşülebilir. Slim N Lift Atlet Korse özellikleri genel olarak şunlardır:

  • Şekilli, kaslı ve çok daha sıkı bir vücuda kavuşulmasını sağlar.
  • Artık hiçbir şekilde egzersiz ya da spor yapmadan daha fit, sıkı ve formda bir vücuda sahip olunacaktır.
  • Slim N Lift Atlet Korse giyildikten çok kısa bir süre sonra oldukça ince gösterecektir.
  • Bu özel geliştirilen atlet sayesinde anında kilolar gizlenecektir ve aynı zamanda korse işlevi de görerek göbeği tamamen saklayacaktır.
  • Bu atlet, rahat kullanımıyla beraber vücudu kesinlikle sıkmaz.
  • Kolaylık bir şekilde yıkanabilir ve deforme olmadan uzun bir süre boyunca kullanılabilir.

Atlet formunda tasarlanmış olmasına rağmen bu ürünün, göbek bölgesinde de korse bulunmaktadır. Böylece göbek etrafında mideyi küçültecektir ve çok daha az yemek yenilmesine de yardımcı olacaktır. Mide ise küçüldükçe kilo vermek kolaylaşacaktır. Slim N Lift Atlet Korse, çok dar bir şekilde değildir ve kan dolaşımının rahat bir şekilde devam edeceği kadar da esnektir. Bütün kıyafetlerin altına kolaylıkla giyebilir ve hiçbir rahatsızlık hissi vermeden tüm günün geçirilmesini sağlar. Bu mükemmel ürün, vücut formunu ve duruşunu da düzeltir. Bel, göbek ve sırt alanlarına uygulanmış olan özel geliştirilmiş kumaşı aracılığıyla da bütün fazlalıkları adeta saklar. Farklı tarz örgü yöntemleri ile üretildiğinden dolayı da bel kısmını destekler ve daha dik durulmasını sağlar. Karın bölgesine özgü bir şekilde tasarlanmış kas görünümlü dokuması ise fit kıyafetlerin içerisinde tam manasıyla muhteşem bir karın kasına sahip olunduğu görünümü verecektir.