Sinegra 100 Mg 4 Film Tablet


1 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 289.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 439.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Sinegra Nedir?

Sinegra, erektil fonksiyon durumunu normalleştirmek ya da erken boşalma teşhisini ortadan kaldırmak amacıyla üretilen erkekler için bir ilaçtır. Sinegra, düşük bir potens durumunda reçete edilir ve her yaştan hastalar için uygundur. Sinegra, cinsel organlar üzerinde amaçlı bir etkiye sahip olan nitel ve dengeli bir kompozisyona sahiptir. Bu ilaç, testosteron üretimini hızlı ve güvenilir bir şekilde geri kazandırır. Geliştirilmiş Sinegra formülü, vücuda zararlı değildir ve çok az kontrendikasyonları vardır. Erektil disfonksiyon tedavisi için en popüler araçlardan biri olan klasik Viagra'nın aksine Sinegra, daha yumuşak ve güçlü etki ile farklılık gösterir. Bu ilaç, aktif madde olan Sildenafil'e yan etki riskini ve alerjileri azaltır. Erektil fonksiyonun optimum performansını hızlı bir şekilde geri yüklemeyi ve erken boşalmadan kurtulmayı sağlar. İlaç, tonik sağlayarak ve etkiyi güçlendirerek genel hastanın sağlığını da iyileştirir. Ayrıca jenerik ilaç, güçlü bir antibakteriyel ve antiviral etkiye sahiptir, üreme sistemini enflamasyondan (iltihap) ve bulaşıcı hastalıkların gelişmesinden korur.

Sinegra Ne İşe Yarar?

Ana bileşen, güçlü ve uzun süreli etkisi olan tıbbi bir madde olan Sildenafil'e eş değer Sildenafil Sitrat içerir. Sildenafil sitrat, erektil disfonksiyonu tedavi etmek ve ereksiyonu tam manasıyla güçlendirmek için kullanılan en popüler etkenlerden bir parçadır. Bu bileşen, üreme sistemi üzerinde aktif bir etkiye sahiptir ve bir erkeğin cinsel yakınlığı birkaç defa uzatmasına izin verir. Sinegra, erkek vücudunda boşalmadan sorumlu olan PDE-5 grubu ajanları grubundadır. Bu ilacın etkisi, boşalma sürecini ciddi oranda yavaşlatır ve ereksiyonu önemli ölçüde uzatır. Ayrıca, sildenafil sitrat, penisin düz kasında bulunan kavernöz kan hücrelerini de rahatlatır. Sinegra etkisi sayesinde bu hücreler, hızla kanla doldurulur. Bu maddenin etkisi altında, ereksiyon birçok defa daha hızlı gerçekleşir ve birkaç saat sürer, daha sonra yavaş yavaş zayıflar. İlaç, sinir ve dolaşım sistemlerine zarar vermeden ve bağımlılığa neden olmadan sadece genital organ üzerinde bir etkiye sahiptir.

Sinegra, azalmış potens ve erektil disfonksiyon problemi ile karşı karşıya olan tüm yaş kategorilerindeki hastalar için reçete edilebilir. İlaç, eski neslin temsilcileri için de uygundur. Erektil disfonksiyon, erken boşalma, kısa ereksiyon ya da tamamen ereksiyon yokluğu ile karakterize bir patolojidir. Üreme sisteminin bu hastalığı, kötü alışkanlıkların ve yetersiz beslenmenin varlığı nedeniyle hormonal ilaçların olumsuz etkisinin bir sonucu olarak gelişir. Zayıf ereksiyonların nedenleri stres ve yorgunluk, uyku eksikliği ve hareketsiz bir yaşam tarzıdır. Bu ilaç, yaşam kalitesini geri yükleyecektir. Cinsel yaşamı iyileştirmek ve cinsel ilişkiyi uzatmak için kullanılması önerilir. Ayrıca bu ilaç, genellikle sadece karmaşık prostatit tedavisine bir yardımcı olarak değil, aynı zamanda iktidarsızlığın önlenmesi şeklinde de reçete edilebilir.

Sinegra Ne Zaman Etki Eder?

Eylem, ilaç alındıktan 20-25 dakika sonra başlar. Artan cinsel enerji ve kas tonusu seviyesi, güçlendirilmiş ereksiyon ile karakterizedir. Sinegra, ilaç patojenlerine uygulanmaz. Ajan sadece doğal cinsel uyarım varlığında olumlu bir sonuç verir. Düzenli bir kullanım, erken boşalmayı güvenilir bir şekilde ortadan kaldırır ve cinsel teması uzatır. Eyleminin kümülatif bir etkisi de vardır. Birkaç hafta boyunca düzenli olarak kullanıldığında en yüksek kalitede sonuç yaşanır. Bununla birlikte, bu ilaç bağımlılık yapmaz. Bu ilacın bileşenleri mide duvarları tarafından hızla emilir ve çözülür.

Sinegra, Alkol İle Kullanılabilir Mi?

Alkollü içecekler ile aynı zamanda bu ilacın alınması tavsiye edilmez. Her şeyden önce alkol ve Sinegra’nın kombinasyonu, öngörülemeyen reaksiyonlara neden olabilir, yan etkilerin tezahürünü büyük ölçüde arttırabilir, zehirlenmeye ya da kişinin sağlık durumunda keskin bir bozulmaya neden olabilir. Ek olarak, etil alkolün etkisi altında, tıbbi maddelerin mide duvarlarından kana emilme oranı birkaç defa azalır. Bu durum da sadece ajan etkinliğinde bir azalmaya değil, aynı zamanda etki süresinde de bir azalmaya yol açar.