Silky Kiss Prezervatif


1 Kutu Satın Al - 19.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 35.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 49.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Silky Kiss Prezervatif Nedir?

Silky Kiss Prezervatif, cinsel aktivite sırasında penisin üzerine takılan bir kılıftır. Bariyer görevi görerek hamileliği ve spermin vajinaya girmesini önler. Böylece sperm bir dişinin yumurtasına ulaşamaz. Silky Kiss Prezervatif ayrıca, bir bariyer olarak hareket ederek, enfeksiyonların (bakteri ve virüslerin) bir partnerden diğerine geçmesini engelleyerek cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyona yakalanma şansını azaltır. Silky Kiss Prezervatif kullanmak, erkeklerin hamileliği önlemede aktif olmalarını sağlar.

Silky Kiss Prezervatif Nasıl Çalışır?

Silky Kiss Prezervatif, cinsel ilişkiden önce sert ya da ereksiyon haldeki penise takılır. Sperm içeren sıvı olan meni toplayarak çalışır. Böylece sperm, uterusa (rahim) ulaşamaz. Aynı zamanda, cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları, cilt yoluyla cilt temasına ya da vücut sıvılarının transferine karşı bir engel sağlar. Vücut sıvıları, pre cum, meni ve vajinal sıvıyı içerebilir. Silky Kiss Prezervatif sadece bir defalık kullanılabilir. Yeni bir cinsel ilişkiden önce yeni bir tane takılmalıdır.

Silky Kiss Prezervatif Ne Kadar İyi Çalışıyor?

Silky Kiss Prezervatif, doğru bir şekilde kullanıldığı zaman gebeliği önlemede oldukça etkilidir. Gerçek hayatta yanlış kullanım ya da yırtılma sebebiyle daha az etkili olabilirler (% 88 etkili). Silky Kiss Prezervatif, doğru ve tutarlı bir şekilde kullanıldığı zaman cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları engellemenin en etkili yoludur.  Silky Kiss Prezervatif, deneyimli çiftler tarafından kullanıldığında daha etkilidirler. Çünkü her seferinde doğru kullanılması gerekir. Silky Kiss Prezervatif, doğum kontrol hapı ya da diğer daha etkili doğum kontrol yöntemleri ile birleştirilebilir. Bu durum, etkili kontrasepsiyon sağlar ve aynı zamanda cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların yayılımını önler. Silky Kiss Prezervatif’in en iyi şekilde işlev görebilmesi için şunlara dikkat etmek gerekir:

  • Her cinsel ilişkiden önce yeni bir tane Silky Kiss Prezervatif kullandığınızdan emin olun.
  • Silky Kiss Prezervatif’i doğru yerleştirmeye dikkat edin.
  • Cinsel aktivite boyunca kullanın.
  • Sızıntı yapmaması için doğru bir şekilde çıkarın.
  • Yağ bazlı kayganlaştırıcılar kullanmayın.

Silky Kiss Prezervatif’in Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mı?

Lateks kauçuğa veya yağlayıcıya alerjiniz yoksa hiçbir yan etkisi yoktur. Herhangi bir kişi kızarıklık ya da rahatsızlık hissederse, doktora danışmalıdır.

Silky Kiss Prezervatif’in Faydaları Nelerdir?

  • Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonları (CYBE) Önler: Silky Kiss Prezervatif, cinsel olarak aktif bireylerde bir dizi enfeksiyonel durumlara karşı yüksek düzeyde koruma sağlayan sadece iki biyomedikal maddeden biridir (diğeri kadın prezervatifidir). Silky Kiss Prezervatif, cinsel olarak aktif olmayı seçen bireylerin ve özellikle de birden fazla partnerle cinsel olarak aktif olmayı seçenlerin cinsel aktivite ile ilişkili olumsuz sağlık etkileri riskini azaltmalarını sağlar. Cinsel aktiviteden kaynaklanan çok sayıda sağlık riski ile karakterize edilen bir dünyada yaşayan bireylere bir derece cinsel özgürlük sunar.
  • Yaygın ve Ucuzdur: Silky Kiss Prezervatif, çoğu eczaneden, süpermarketten, online platformlardan ve hatta benzin istasyonlarından bile temin edilebilir. Bu durum da çoğu zaman erişilebileceği anlamına gelir. Çoğu kontraseptif yöntemin aksine kullanıcılar, Silky Kiss Prezervatif satın almak için reçeteye gerek duymazlar. 
  • Geçici ya da Kalıcı Kullanım Sunar: Silky Kiss Prezervatif, cinsel ilişkiden hemen önce uygulandığı zaman bireyin diğer birçok kontraseptif yönteminde olduğu gibi kullanımını önceden planlaması gerekmez. Tutarlı ve doğru bir şekilde kullanıldığı zaman istenmeyen gebeliğe karşı yüksek seviyede koruma sağlar.
  • Sınırlı Yan Etkileri Vardır: Silky Kiss Prezervatif’in bilinen tek yan etkisi, küçük bir oranda (yaklaşık% 1-3) ortaya çıkan latekse alerjik reaksiyondur. Aksine, birçok hormonal kontraseptif yöntem çok çeşitli yan etkiler üretir.