Shiatsu Penis Power Krem


1 Kutu Satın Al - 199.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Shiatsu Penis Power Krem

Ereksiyon ya da sertleşme problemleri, erkekler için hakikaten de çok büyük bir cinsel bozukluktur. Çünkü bir erkekte bu problem görüldüğü takdirde penis, bir cinsel ilişki sırasında ereksiyon olamaz ve sertleşme görülemez. Cinsel ilişki durumu da olmadığından cinsel hayat tam olarak biterek inaktif bir duruma geçer. Bir diğer adı erektil disfonksiyon olan iktidarsızlık sorunu, erkeklerde belli zamanlarda ortaya çıkabilir ya da yaşına bağlı olarak sürekli hale gelebilir. Bu problemi tedavi etmek için hap veya sprey ürünlerine alternatif olarak kullanmak amacıyla üretilen krem ürünlerinden birisi olan Shiatsu Penis Power Kremi, kullanılmasının ardından kısa bir süre içinde cinsel ilişki için penisi, dik ve sert konuma getirebilir. Tümüyle yurt dışı ithali olarak üretilen bu etkili ürün, kesinlikle orijinal ve faturalı şekilde satın alınmalıdır.

Shiatsu Penis Power Kremi Nasıl Kullanılır?

Ereksiyon problemini çok kısa süre içinde vücut üzerinde kesinlikle yan etki ve komplikasyon göstermeden onarıp tedavi etmeyi isteyen erkeklerin sık tercih ettikleri cinsel sağlık ürünlerinin başında gelen Shiatsu Penis Power kremi kullanım yönüyle de olabildiğince kolay bir üründür. Bu kremden bir miktar alınır. Sonrasında krem, penisin sap ya da şaft kısmının çevresine yani penisin, sol, sağ, üst ve alt taraflarına sürülerek masaj yapılır. 15 ila 20 dakika içerisinde cilt tarafından kolaylıkla emilecek olan bu krem, etkili ve güçlü fonksiyonu sayesinde sertleşme sorunlarına neden olan kan damarlarını ciddi oranda genişletir ve penis bölgesinde kan akışını da yüksek oranda hızlandırarak ereksiyon problemini yok eder. Bu vaziyet, erkekleri cinsel ilişki için tam olarak hazırlayacaktır. Cinsel ilişkinin hemen ardından eğer tekrardan sertleşme sorunu yaşanırsa veya ikinci defa cinsel ilişkide yaşamak istenirse, bu tesirli ereksiyon kremi tekrardan aynı şekilde kullanılabilir. Bu kremin, gün içinde 2 veya 3 defa kullanımı sonrası olası yan etkisi veya sakıncası yoktur.

Shiatsu Penis Power Kremi Nasıl Çalışır?

Shiatsu Penis Power Kremi, aktif madde olan alprostadil içerir. Alprostadil ciddi oranda bir vazodilatör görevi görür. Yani kan damarlarını daha geniş hale getirmeye ve kan akışını yüksek oranda arttırmaya fayda sağlar. Direk penis bölgesinde sürüldüğü zaman alprostadil daha çok kanın akmasına izin verecek ve ereksiyon yeni sertleşme de gerçekleşmiş olacaktır. Viagra benzeri iktidarsızlık için tercih edilen tabletler gibi penis bölgesinde daha çok kan akışı sağlayarak işlevli hale gelmesini sağlar. Shiatsu penis power kremi, sürüldükten 10 ile 20 dakika içinde sağlıklı bir sertleşmeye sahip olabilmek için çalışır ve cinsel ilişkiye bu şekilde rahatça girilebilir. Shiatsu Penis Power Kremi etkileri normalde 1 ya da 2 saat sürer ve bu vakit boyunca sağlıklı bir şekilde tatmin edici cinsel ilişkiye sahip olunması gerekir.

Shiatsu Penis Power Kremin Yan Etkileri Nelerdir?

Sadece erkek genital organına masaj yapılması şeklinde uygulanan bu kremin, erkeklere fiziksel olarak hiçbir şekilde yan etkisi veya herhangi bir zararı yoktur. Penisin yüzey bölgesinde de leke, iz ya da olumsuz yönde bir durum oluşması söz konusu değildir. Ereksiyon haplarında da olduğu gibi bazı hastalıkları olan erkeklerin bu kremi, doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir. Ancak bu kremin içeriği ciddi oranda doğal maddelerden oluştuğu için olası bir olumsuz durum veya yan etki göstermeyecektir. Damar, kalp, şeker ya da böbrek hastaları da bu kremi, hiçbir yan etki görmeden kullanabilirler. Bu kremin düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir.