Scream S2000 Delay Sprey


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Cinsel hayat, inişli çıkışlı bir yolculuktan geçtiği zaman ve cinsel aktiviteleri yüksek bir şekilde ayarlamak için istekli olduğunda Scream S2000 Delay Sprey, denenmesi gereken bir üründür. Bu etkili sprey, istenilen sonuçları hızlı bir şekilde sunar. Scream S2000 Delay Sprey, partnerler arasında tatmin edici bir cinsel aktivitenin tadını çıkarmaya büyük oranda yardımcı olabilir. Bu sprey, vitamin içerikli ile ekstra bir güç sunduğu için normal boşalma süresinden en az 10 kat daha uzun bir süre boyunca boşalmayı geciktirir. 

Bu ürünün kullanımıyla beraber cinsel aktivitelerin tadı rahat bir şekilde çıkarılır. Erken boşalma sorun, öz benlik saygısını ciddi anlamda azaltabilir ve mutluluğu da tam manasıyla ortadan kaldırabilir. Bu geciktirici sprey, ereksiyonunu belirli bir süre sağlayamayan bütün erkekler için de şiddetle tavsiye edilir. Tek yapılması gerekli olan eylem, penisin ucuna birkaç sprey püskürtmek ve cildin 5 dakika boyunca ürün emmesine izin vermektir. Sprey, renksiz ve kokusuzdur. Oral ilişki esnasında hiçbir şekilde fark edilmez. Yalnızca tavsiye edilen dozajları tercih etmek yeterlidir ve böylece uzun süreli cinsel aktivite yaşamak son derece kolay olacaktır. 

Scream S2000 Delay Sprey İçeriği

Scream S2000 Delay Sprey, gereken oranlarda lidokain içermektedir. Kimyasal bileşik, erkeklerin yatakta normal performanslarından çok daha uzun süre boşalmamalarına izin vererek penis bölgesini duyarsızlaştırır.

Scream S2000 Delay Sprey Nasıl Kullanılır?

Scream S2000 Delay Sprey kullanımı şu şekildedir:

 • Kullanmadan önce mutlaka iyice çalkalanmalıdır.

 • Her üründe olduğu gibi küçük bir cilt testi yapmak gerekir. Kola ya da el bölgesine birkaç püskürtme yapılır ve 5 dakika kadar bekletilir. Herhangi bir alerjik reaksiyon olmazsa ürün rahatlıkla kullanılabilir.

 • En iyi sonuçları elde etmek için cinsel aktivitelerden en az 5 ile 10 dakika önce bu sprey püskürtülmelidir. Sprey, vücuttan yaklaşık 5 ile 10 cm uzakta tutulmalıdır.

 • Penisin baş kısmına tamamen uygulamak için 3 ile 4 defa püskürtülmelidir. Alternatif olarak içerik, ele püskürtebilir ve el ile penisinizin baş kısmına sürülebilir.

 • Aşırı oranda püskürtme tehlikelidir.  

 • Cinsel aktiviteler tamamlandıktan sonra penis bölgesi ılık suyla iyice yıkanmalı ya da ıslak bir bezle silinmelidir. Ayrıca eller de yıkanmalıdır.

Scream S2000 Delay Spreyin Faydaları

Scream S2000 Delay Sprey, cinsel aktivite için birçok faydayı da beraberinde getirir. Genel olarak Scream S2000 Delay Spreyin faydaları şunlardır:

 • Garantili sonuçlar sağlar. Partnerler için garantili zevk ve uzun süreli ilişki sağlar.

 • Cilt dostu formülasyon ile penis bölgesinde güvenli bir şekilde uygulanabilir ve endişe duyulmadan oral ilişki yaşanabilir.

 • Scream S2000 Delay Sprey, erken boşalma sorunu olan bütün erkekler için boşalma sürelerini kesinlikle geciktirir ve tatmin edici bir cinsel aktivite için şiddetle önerilir.

 • Çiftlerin tatmin edici bir cinsel yaşamdan zevk almalarına yardımcı olduğundan dolayı Scream S2000 Delay Sprey, cinsel yaşamdaki memnuniyetsizliklerin giderilmesine de yardımcı olur.

Scream S2000 Delay Sprey Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Scream S2000 Delay Sprey son derece güvenilirdir ve normal şartlar altında hiçbir şekilde yan etki göstermez.

 • Bu güçlü geciktirici sprey aşırı oranda asla kullanılmamalıdır. Aşırı püskürtme, penis bölgesini yüksek oranda uyuşturur ve bu sorun ise tıbbi tedavi gerektirir.

 • Yakın dönemde ameliyat olanlar, epilepsi hastaları, kalp krizi geçirenler ya da organ hasarı olanların bu spreyi kullanmaları önerilmez.

 • Düzenli bir şekilde ilaç kullananlar ile birlikte olası bir kronik hastalığı olanlar bu spreyi kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdır.