Salkom Beyazlatıcı Krem


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 109.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Salkom Beyazlatıcı Krem

En önemli insan organı olarak bilinen cilt, ortalama olarak 2, 15 metre kareye eş değer olan bir bölge kaplayacaktır ve ortalama 10 ile 15 kg ağırlığında bulunabilir. Cilt, içteki işleyici sürdürürken, dış mekana karşı da yüksek oranda bariyer işlevi görür. Toplumda beğenilme durumu, cildin görünümü için etkili belirleyici araştırmalara sevk etmiş ve insanların, cildin bakımı, bronlaştırılması ya da beyazlatılması için birçok ürün araştırmasını sağlamıştır. Salkom Beyazlatıcı Krem, bu konu için önemli olan konumunu bu ürünü kullanan kişilerden aldığı yüksek destek ile beraber popülerliğini her geçen gün artırmaktadır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nedir?

Kloazma, çil, sivilce izleri ve yaşlılık lekeleri gibi koyu hale gelen cildin bölgeleri ile beraber koltuk altı ve vajina kısmını beyazlatmak için kullanılan cilt beyazlatıcı ya da aydınlatıcı bir kremdir. Birçok durumda, cildin genel olarak renginin açılması 3-4 haftalık uygulamadan sonra görülecektir. Bazı durumlarda ise herhangi bir farklılık görebilmek çok daha uzun sürebilir. Ancak 3 aylık genel uygulamadan sonra beyazlama etkisi görülmediği takdirde Salkom Beyazlatıcı Krem bırakılmalıdır. Kullanım koşullarına uygun bir şekilde düzenli olarak kullanımında bu krem, ciltteki lekeleri tam manasıyla ortadan kaldıracaktır. Beyazlatma etkisi üstüne yapılan çalışmalarda da kendini yüksek oranda tanımlayan bu kremin koyu lekeler için aldığı sonuçlar ise %90’dan daha fazladır.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nasıl Kullanılır?

Salkom Beyazlatıcı Krem, kullanma etiketiyle beraber kullanıcıya iletilmektedir. Bu kremin uygulanacağı alan ilk olarak derinlemesine temizlenmeli ardından ise durulanmalıdır. Sabah ile akşam günde en fazla 2 defa olmak üzere koyu lekelerin bulunduğu alanlara dairesel olarak kremi uygulamak gereklidir. Bu kremin uygulanmasının hemen ardından cilt hiçbir şekilde yıkanmamalıdır ve kremin, derinlemesine etki etmesi için bir süre beklenmelidir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Salkom Beyazlatıcı Kremin şu ana kadar hiçbir yan etkisi görülmemiştir. Bu ürünün tamamı doğal maddeler kullanılarak üretilmektedir. Ancak, bazı ürünlerin içinde bulunan bitkisel ürün geliştirici maddeler, kullanıcılarda alerjik reaksiyonlar meydana getirebilir. Bu gibi durumlarda ürünün kullanımı derhal bırakılmalı ve doktora görünülmelidir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Nereden Alınır?

Salkom Beyazlatıcı Krem siparişi için çevrimiçi satış sitelerinden destek alınabilir. Bu ürünün satışı eczanelerde değil, yalnızca çevrimiçi satış siteleri üzerinden yapılır. Satış destek hatları üzerinden ise bu ürünle alakalı detaylı bilgiler alınabilir ve kısa sürede sipariş vererek ürün teslim alınabilir. Ürünler kontrollü olarak tüketiciye iletilir.

Salkom Beyazlatıcı Krem Hangi Alanlara Uygulanabilir?

Vücudun belli alanlarında yaş ilerlemesi veya çevresel etkenlerin etkisiyle beraber bazı kararmalar meydana gelir. Vajina ve koltuk altı alanları kararmanın en fazla yaşandığı bölgelerdir. Aynı zamanda yüz kısmı da koyu lekelerin oluştuğu alandır. Vücut üzerinde koyu lekelerin ortaya çıktığı her bölgede bu krem, rahat bir şekilde kullanılabilir. Yalnız uygulanacak alanın mutlaka temizlenmesi gerekir. Aksi halde alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Krem, sabah ile akşam olmak üzere gün içerisinde 2 defa kullanılmalıdır. Ürün kullanılmaya başladıktan sonra etkisini kısa sürede göstermeye başlayacaktır. Ancak vajina ve koltuk altı kısmında ortaya çıkan kararmaların ortadan tam manasıyla kalkması için biraz daha uygulamaya ihtiyaç vardır.

Salkom Beyazlatıcı Kremin Faydaları Nelerdir?

  • Kararmalar tam manasıyla ortadan kalkacaktır.
  • Cildin gençleşerek sıkılaşmasını sağlar.
  • Cildi, kısa sürede soyar ve yenilenmesine yardımcı olur.
  • Kullanıldığı süreden itibaren cilde kısa sürede nüfuz eder.
  • Özel içeriği bileşenler sayesinde cilt üzerindeki renk tonu eşitsizliklerini ve koyu lekeleri gidermeye yardımcı olacaktır.