Şahmerdan Macun


1 Kutu Satın Al - 119.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 229.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 319.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 409.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Şahmerdan Macun

Bitkisel bir macun olan Şahmerdan macun aynı zamanda afrodizyak etkilidir. Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olmakla beraber kısa sürede etkisini gösterebilmektedir. Ayrıca içeriğinde kimyasal herhangi bir karışım olmadığı için günümüzde ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Bitkisel macunlar arasında yerini alması nedeniyle kullanıcılarına ekstra enerji sağlayan bu macunun birtakım yararları da bulunmaktadır.

Şahmerdan macunun içeriği tamamen bitkiseldir. Ek olarak bitkilerle beraber haz alma hissini artıran otlar da bulunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar ihtiyacı olan enerji desteğini sağlamaktadır. Elbette kullanım alışkanlıklarına göre uygun dozda tercih edilmesi gerekir. Çünkü günümüzdeki her bitkisel içerikli ürünlerin belirli dozlarda alınması sağlık açısından da yararlıdır.

Şahmerdan kuvvet macununun kullanım şartları da ürünle beraber paylaşılmaktadır. Kadın ve erkekler için kullanım dozu değişkenlik göstermekle beraber tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tamamen cinsel gücü artırıcı bir destek olduğu bilinmektedir. Elbette doğal olması sayesinde prosedürlere uyum sağlayarak afrodizyak etkisine ulaşabilirsiniz. Bu tür ürünlerin aşırı dozda kullanılması cinsel uyarıyı artırdığı gibi birtakım yan etkileri beraberinde getirmektedir.

Şahmerdan Macun Ne İşe Yarar?

Sağlıklı bitkilerle karıştırılarak macun kıvamına getirilen bu macun tamamen cinsel gücü artırmak için kullanılır. Vücuda enerji sağlayan Şahmerdan macunu aynı zamanda ciddi bir performansı beraberinde getirir. Ek olarak daha aktiflik kazandırması nedeniyle uzun zamandan beri kullanılmaktadır. Tamamen doğal olarak hazırlandığı için katkı maddesi barındırmaz.

Günümüzde çokça yapılan Şahmerdan macun ne işe yarar araştırması için aşağıdaki maddeleri sıralayabiliriz;

  • Cinsel performansı yükseltir.
  • Sperm kalitesini artırır.
  • Sperm sayısını artırır.
  • Vücut için ekstra doping sağlar.
  • Yorgunluğa iyi gelir.
  • Vücut ısısını artırır.

Cinsel birleşim öncesinde kullanılması gereken bu macun, erkeklerde sertleşme sorununa çözüm amacıyla üretilmiştir. Kadınlarda ise cinsel arzuyu artırmak için tercih edilir. Kullanıcılarının üzerindeki stresi azalttığı için daha güzel bir cinsel deneyim yaşanmasına yardımcı olur.

Cinsel performans düşüklüğü yaşayan erkeklerle beraber erken boşalma ve sertleşme konusunda istediği etkiye ulaşamayanlar için oldukça ideal bir üründür. Bu nedenle herhangi bir sağlık sorunu olmayanlar rahatlıkla kullanarak üst düzey bir afrodizyak etkiye ulaşabilir.

Şahmerdan Macun İçeriğinde Neler var?

Şahmerdan macun içeriği kontrol edildiğinde ısırgan otu, kola bitkisi, tarçın, keçi boynuzu, demir dikeni, dut pekmezi, arı sütü, çiçek balı, polen, glikoz şurubu, soya uyu, ginkgo biloba, Amerikan ginsengi, zencefil, yulaf, havlıcan, lepidyum ve %79 oranında teke otu bulunmaktadır.

Isırgan Otu: Temas edildiği zaman rahatsız edici bir özellikte olan ısırgan otu vücut sağlığına oldukça yararlıdır. Genelde kas ve eklem ağrılarına iyi gelmesiyle tanınan bu ot, prostat kanserine karşı koruma sağlar. Günümüzdeki pek çok afrodizyak etkili üründe de kullanılmaktadır.

Kola Bitkisi: Gotu kola olarak da bilinen bu bitki, Çin’in geleneksel tıbbında kullanılmaktadır. Ancak günümüzde Avrupa’ya kadar yaygın bir kullanım alanına ulaşmıştır. Genelde cilt lekelerine ve dolaşım sorununa karşı tercih edilir.

Tarçın: Soğuk algınlığına son derece iyi gelen tarçın cinsel performansı artırıcı özelliğiyle bilinir.

Keçi Boynuzu: Kemikleri güçlendiren en önemli bitkilerden olan keçi boynuzu aynı zamanda zayıflamak için tercih edilir. Vücut enerjisini artırdığı bilinen bu bitki doğal olarak afrodizyak etki yaratabilmektedir.

Demir Dikeni: Cinsel gücü artırıcı etkisiyle tanınır. Doğal bir vitamin olarak kullanılır ve tüketildiğinde kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.

Dut Pekmezi: Kansere karşı koruma sağlayan dut pekmezi aynı zamanda mide sorunlarına iyi gelir. Alternatif olarak vücuda kuvvet vererek daha zinde olmanızı sağlar.

Glikoz Şurubu: Mısır nişastasından elde edilir. Diğer şekerlere göre daha tatlıdır. Doğru kullanıldığında vücuda enerji sağlar.

Soya Unu: Kavrulmuş soya fasulyelerinin toz haline getirilmesiyle elde edilir. B vitamini, kalsiyum, demir ve protein deposudur.

Ginkgo Biloba: İlk olarak Çin’de keşfedilmiştir. Daha sonra Avrupa’ya yayılmıştır. Bu bitkinin 150 milyon yıl öncesine kadar yaşadığı tahmin edilir. Aynı zamanda alerji ve enfeksiyonlara karşı vücuda direnç sağlar.

Amerikan Ginsengi: Oldukça güçlü bir antioksidan özelliği vardır. Bu sayede bağışıklık sistemini korur. Ayrıca vücudu stresten de korumaktadır.

Yulaf: Kolesterol seviyesini düşüren yulaf aynı zamanda antioksidan bakımından çok güçlüdür. Ek olarak kan şekeri seviyesini düzenler.

Havlıcan: Mide ağrısı ile romatizmaya iyi geldiği bilinen havlıcan bitkisi aynı zamanda baş ağrısına kalıcı bir çözüm sağlar.

Lepidyum: Maca bitkisi adı verile lepidyum, psikolojik sorunlara iyi gelir. Ayrıca libido artışı için tüketilebilir.

Teke Otu: Hafıza kaybına iyi gelen teke otu, yüksek tansiyonu düşürme etkilidir.

Şahmerdan Macun Nasıl Kullanılır?

Bitkisel içerikli ve cinsel gücü artıran macunların kullanımı dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Ayrıca bu macunu tüketmeden önce yeteri kadar karıştırmanız gerekiyor. Macun kıvamına gelen ürünü cinsel birleşme öncesinde 1 tatlı kaşığı kadar almanız yeterlidir. Şahmerdan macun kullanımı sonrasında yaklaşık 30 dakikanın ardından etkisini göstermeye başlar.

Ereksiyon süresinin uzamasını sağlayan bu macun ayrıca geciktirici etkisi nedeniyle ilişkide üstün performans sağlar. Kadınların bu macunu kullanmasından sonra ise ilişkiden daha fazla zevk aldığı bilinmektedir. Cinsel isteği artırdığı gibi korku ve endişeleri de azaltır. Tamamen doğal olması nedeniyle ciddi bir yan etkiye neden olmaz. Ancak kullanımın ardından görülebilecek yan etkiler nedeniyle macunun kullanımı sonlandırılmalıdır.

Sadece gıda takviyesi olarak kullanılması gereken Şahmerdan macun, kan dolaşımında hızlanmaya neden olabilir. Bu yüzden ilişkiden daha fazla zevk almak için macunun dozu artırılmamalıdır.

Şahmerdan Macun Kullanıcı Yorumları

Şahmerdan macun kullanıcı yorumları pek çok platformda paylaşılmıştır. Bu nedenle genel olarak ürün hakkında paylaşım yapan kullanıcılar ve yorumları aşağıdaki gibidir;

-Erman D* – Etkili bir macun. İlişki sayısının çoğalması için 1 çay kaşığı yeterli geliyor.

-Yakup A* – Şahmerdan macun kullandıktan sonra cinsel birleşmeden çok güzel performan sağlamaya başladım.

-Adil G* – Bugüne kadar işe yaramayacağını düşündüğüm macunlardan biri. Deneyene kadar merakla sonuçlarını bekledim ve gördüm.

-Adem E*  – Bitkisel katkılı olduğu için kullanmaya başladım. Daha ilk kullanımdan sonra güzel sonuçlar almaya başladım.

-Bekir Ç* – İlk kullanımda cinsel performansım ciddi anlamda arttı. Eşimde tereddütlüydü ancak o da kullandı ve ilişki seviyemizde adeta çağ atladık.

-Osman H* – Bu macun hakkında genel bir bilgim yoktu. Sipariş verdikten sonra hemen geldi ve aynı gün kullandım. Öneriyorum.

-Mahmut O*  – Herkes bu tür ürünler hakkında ön yargılı konuştuğu için kişisel olarak satın aldım ve denedim. Faydasını da gördüğümü açıkça söyleyebilirim.

-Süleyman A* – Eşimle cinsel anlamda mutsuzduk. Bu ürünü kullandıktan sonra harika bir performans elde ettik.

Şahmerdan Macunu Yan Etkileri Var mı?

Her üründe olduğu gibi Şahmerdan macununda da aşırı doz kullanımından kaynaklı bazı yan etkiler ortaya çıkabilir. Öncelikle tansiyon ve kalp hastalarının bu ürünü kullanması tavsiye edilmez. Çünkü Şahmerdan macunu yan etkileri bakımından kan akışını hızlandırdığı için çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Haliyle aşırı tüketiminde de aynı durumlar yaşanabilir.

18 yaşından küçüklerin kullanmaması gereken bu macun ayrıca şeker hastaları için de uygun değildir. Bununla beraber hamile ve emziren bayanların kullanımı önerilmemektedir. Son olarak bitkisel özlere alerjisi olanların da Şahmerdan macunu kullanımı doğru değildir. Sadece bir gıda takviyesi olan bu macun ilaç olmamakla beraber tedavi edici herhangi bir özelliğe sahip değildir.

Şahmerdan Macun Fiyatları

Fiyat bakımından son derece ekonomik olan Şahmerdan macun dozajına göre 22 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bazı platformlarda 25 TL, bazılarında ise 60 TL’ye kadar yükselebilir. Bu durum tamamen ürün adetine ve gramajına bağlı olarak değişmektedir.

Orijinal Şahmerdan Macun Nasıl Anlaşılır?

Günümüzdeki pek çok ürünün sahtesi üretilmektedir. Bu nedenle orijinal Şahmerdan macun nasıl anlaşılır konusunda bazı bilgilere sahip olmak gerekir. Bu konuda ilk olarak takviye edici gıdalarda bakanlık onayının aranması gerektiği unutulmamalıdır.

Şahmerdan Macun Zararı Var mı?

Şahmerdan macununun bilinen herhangi bir zararı yoktur. Sadece aşırı kullanımında bazı sağlık problemlerini meydana getirebilir. Kan akışını hızlandırıcı etkisi nedeniyle kalp, tansiyon ve şeker hastalarının kullanmaması gerekir. Buna ek olarak gebe kadınların ve emziren annelerin de kullanması önerilmez. Bunun dışında sağlıklı bireyler için zararlı olmadığı gibi yararlı bazı sonuçları beraberinde getirdiği söylenebilir.