Rus Merhemi


1 Kutu Satın Al - 29.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 55.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 80.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Rus Merhemi

Özellikle bayanlar için istenmeyen tüylerden kurtulmak son derece önem taşıyan bir konudur. Bunun için uzun seanslar boyunca çektiğiniz ağda ağrısı da cabasıdır. Ancak hem bayanların hem de erkeklerin istemedikleri tüylerden kurtulmak ve pürüzsüz bir vücuda sahip olabilmek için kullanabileceği çok sayıda yöntem vardır. Ancak bu yöntemlerden bir kısmı tam bir sonuç vermezken bir kısmı da kıllardan tamamen kurtulma konusunda etkili olmamaktadır. Yüzyıllara dayanan tarihi ile Rus merhemi istemediğiniz tüylerden kurtulma konusunda son derece etkili bir üründür.

Yaş cevizlerde ortaya çıkan acı üst ile ceviz kabuklarından elde edilen merhem cildinize hiçbir zarar vermeden sadece tüy hücrelerine etki eden bir merhemdir. Böylece tüyleriniz dökülür ve 3 seans sonrasında Rus merhemi ile tüyleriniz uzun yıllar boyunca yeniden çıkmaz. Bu merhem Rusya ve Kafkaslar bölgelerinde çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Son zamanlarda teknolojik gelişmeler sonucunda klinik ortamdaki araştırmalar sonucunda bu ürün karışım hale getirilerek doğal bir formül elde edilmiştir.

Rus Merhemi Ne İşe Yarar?

Günümüzde erkekler de olmak üzere daha çok kadınlar istemedikleri tüylerden kurtulma konusunda ciddi bir arayış içindedir. Ancak bu anlamda popüler klinik tedaviler tam sonuç vermemektedir ve yaşanan ağrı da artısı olmaktadır. Bunun için insanlar doğal yöntemlere başvurmaktadır. Ancak doğal yöntemlerin birçoğu kılların dökülmesine etki ederken yeniden çıkmasına engel olamamaktadır. Burada da devreye Rus merhemi girmektedir. 500 yıldan fazla bir süredir kullanılan bu merhem kılların dökülmesinde son derece etkilidir.

Rus merhemi asıl hünerini kılların yeniden çıkması aşamasında gösterir. Bu ürün doğrudan kıl hücreleri üzerinde etki göstererek uzun yıllar boyunca dökülen kıllarınızın yeniden çıkmasını engeller. Böylece pürüzsüz cildiniz uzun yıllar boyunca kendini korur. Ayrıca bu ürün kısa olan tüylerde de büyük etkiye sahiptir. Yaz aylarında istenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen bayanlar ciltlerine hiçbir zarar vermeden tamamen doğal bileşenlerden meydana gelen bu güzel kokulu macunu kullanarak birkaç seans sonunda bu sorunlarından kurtulabilir.

Rus Merhemi İçeriğinde Neler Var?

Rus merhemi tamamen bitkisel özlerden meydana gelen bir üründür. Bu merhemin yapısında genel olarak ceviz, ceviz sütü ve özel bir deiyonized suyu barındırır. Bu bitkisel formüller tüm vücutta kullanılabilmesini mümkün kılmaktadır. Ayrıca bu ürünün yapısında Aqua, praffinum liquidum, petrolatum, cetearyl alcohol, stearic acid, allantoin, glyceryl monostearate, dimethicone, phenoxyethanol, triethanolamine, panthenol, parfum, ethylhexylglycerin, butylene glycol, dihydromyricetin, sodium bisulfite, sodium benzoate, potassium sorbate, disodium edta gibi özel bileşenleri de bulabilirsiniz.

Ceviz ve Ceviz Sütü: Ceviz iyi kolesterolü yükselten ve damarlarda oluşan tıkanıklıkların önüne geçen bir üründür. Ayrıca kanınızın daha hızlı akmasına yardımcı olur. Hızlı akan kan damarların tıkanmasını önler, kanlardaki pıhtılaşmanın önüne geçer ve kanda oluşan pıhtılaşmayı sona erdirir. Omega 3 yağ asitlerinden biri olan alfa linolenik asit, E vitamini bakımından bol olan gama tokoferol ve kolesterol plakalarının damar çeperini temizlemesini sağlayan ve diğer maddelerden arınmasına yardımcı olan bir üründür. Ceviz sütü acı yapısıyla kıllarınızın dökülmesinde ve hücrelerinizin bu konudaki çalışmalarının durmasına yardımcı olur.

Deiyonized Su: Bu su organik ve inorganik maddelerden oluşan ve her maddeden arınmış suya saf sudur. Genel olarak endüstriyel işlemlerde ve laboratuvar ortamlarında kullanılan bu su, deiyonized su adıyla da bilinir. Bu su iletken bir yapıya sahip olduğu için güzellik alanında ve endüstriyel alanlarda da yoğun olarak kullanılmaktadır.

Rus Merhemi Kullanıcı Yorumları

Asuman C*

Bacaklarımda ve özel bölgelerimde çıkan kıllardan son derece rahatsızdım. İnternette bu merhemi gördüm ve kullandım. Dökülmesinin yanında kıllarım 6 aydır çıkmıyor. Bu konudaki etkisi beni cezbetti.

Yasin U*

Kollarımda ve göğüslerimde çıkan kıllar beni rahatsız ediyordu. Uzun yıllar boyunca makine ile aldım. Ancak hep yeniden çıktığı için şikayetçiydim. 10 yıl kadar geciktirdiğini iddia eden bu ürünü aldım. Bir süredir çıkmadığını söyleyebilirim. Benim için 1 yıl çıkmasa da yeterlidir. Bakalım tam etkiyi bekleyip göreceğiz.

Nadir A*

Bir süredir aradığım ürünü sonunda buldum. Uzun süredir tüy dökücü ürünler kullandım ancak ilk defa geciktirici etki yapacağını söyleyen bir ürünle karşılaştım. Umarım faydalı olur.

Kamile P*

Kollarımda ve bacaklarımdaki kılları dökmek için bir arkadaşım önerdi. Güç bela bana kullandırdı. Ancak kullanalı daha kısa bir süre olmasına rağmen tüm kıllarım gitti. Üstelik kıllarımın dökülen bölgelerinin yeniden çıkmasına da engel oldu. En güzel yanı da buydu.

Aslıhan L*

Hem erkek arkadaşım hem de ben bu ürünü uzun süredir kullanıyoruz. Hoşumuza giden durum da kullanmaya başladığımız ilk günden beri kıllardan kurtulmamız ve pürüzsüz bir cilde sürekli olarak sahip olmamızdı.

Zeynep T*

Ergenliğim boyunca hep tüylerimin çok fazla olması sebebiyle hem arkadaş ortamımda hem de sevgililerim üzerinden psikolojik baskı gördüm. Bu durum benim için bir travma haline gelmişti. İşe başladığımda ilk maaşımla hemen bu kıllardan tamamen kurtulmak için lazer tedavisine başladım. Ancak tam istediğim gibi olmadı. Daha sonra bu merhemi kullanmaya başladım ve artık bu sorunum ortadan kalkmış durumda.

Kadim R*

Üniversite hayatım boyunca voleybol ile uğraştım. Bu oyunda en önemli detaylardan biri bacak tüylerini almaktı. Ben de sürekli tüy dökücü kullanıyordum. Daha sonra Kazakistanlı bir arkadaşım Rus merheminden bahsetti. İnternette bularak satın aldım ve artık bu tarz sorunlarla uğraşmıyorum.

Beşir V*

Spor salonunda kısa kollu giymekten utanan bir adamdım. Çünkü kıllarım dolayısıyla tüm insanların bana iğrenerek baktığını düşünüyordum. Ağda söz konusu olmadığı için gururumdan lazere de gidemedim. Daha sonra bu merhemi satın aldım. Şimdi kıllarım döküldü. Umarım uzun süre çıkmazlar.

Tansu F*

İstemediğim bölgelerde yer alan kıllardan bıkkınlık geldi. Daha sonra bu ürünü çekinerek aldım. Ancak 8 defa kullandıktan sonra tamamen kıllardan kurtuldum. Bu etki umarım uzun süre devam eder. Tüm tanıdıklarıma önerdiğim bir ürün.

Busen O*

Dans ettiğim süre zarfı boyunca pürüzsüz bir bacaklara sahip olmamın en büyük mimarı Rus merhemidir. Kısa süre içinde etkili sonuçlar almak beni de şaşırtmıştır.

Rus Merhemi Yan Etkileri Var mı?

Rus merheminin içeriği yüzde yüz bitkisel kökenlidir. Bu yüzden kimyasal bir içeriği olmaması hasebiyle cildinize bir yan etkisi görülmez. Ancak bazı ciltler son derece hassas ve sorunlu olabilir. Bu durumda hassas bir cilde sahipseniz ya da cildinizde önemli bir sorun varsa uygulamadan önce bileğinizin iç kısmına bir miktar sürerek alerji testi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sırada bileğinizde kızarma, şişme ya da kabarcıklaşma olmuyorsa hemen kullanabilirsiniz.  Bu ürünün klinik ortamlardaki deneylerde bir yan etkisi ortaya çıkmamıştır. Hem cildinizi sağlıklı hale getirir hem de tüylerinizden kurtulmanızı sağlar.

Rus Merhemi Fiyatları

Ülkemizde bu ürünün satışını orijinal olarak  yapan çok az sayıda firma vardır. Bu ürünlerin fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizle iletişime geçebilir ya da satış sayfamızdan güncel satış fiyatını görebilirsiniz. Ancak satın alırken ürünün orijinalini almaya özen gösterin. Sahte ürünler tüyleri dökme konusunda etkili olsa da yeniden çıkmasını engelleme konusunda bir etki göstermeyecektir.

Orijinal Rus Merhemi Nasıl Anlaşılır?

Bu ürünün orijinal olduğunu anlamak için ilk yapmanız gereken ambalajını incelemektir. Ürünün ambalajı komple beyazdır. Kapağı da bu renktedir. Üzerindeki etiketi ise mavi ve kırmızı renklerden meydana gelir. Üzerinde mavi bölgede beyaz olarak Rus merhemi yazısını görebilirsiniz. Ayrıca Rusça olan yazısını da kırmızı bölgede görmeniz gerekir. Ürünün sol altında ceviz ve süt resmi de vardır. Ürünün orijinali 50 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Rus Merhemi Zararı Var mı?

Rus merheminin İtalya Pavia Üniversitesi araştırmaları sonucunda olumsuz bir etkisi olmadığı ortaya çıkmıştır. Ayrıca 60 günün sonunda istenmeyen tüyleri %100 oranında yok ettiği de ortaya konulmuştur. Ürünün alerjik belirtiler dışında hiçbir zararı yoktur. Bu yüzden anlattığımız gibi alerji testi yaparak ürünü bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.