Ricardo Veron Parfüm


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 169.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 249.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Ricardo Veron Parfüm Nedir?

Parfüm kişilerin imzası niteliğini taşımaktadır. Her parfüm içeriğinde ki notalara göre farklı bir koku olsa dahi bireylerin tenlerinde floralar göre de farklı notalarla hissedilecektir. Bu sebeple aynı parfüm kullanılsa dahi her bireyin üzerinde farklı bir şekilde koklamak mümkün olacaktır.

Parfüm seçiminde John Oakes belirttiği bazı detaylar bulunmaktadır. Parfümü ilk gördüğünüzde bir aşka düşülmemesi gerektiğini belirten Oakes göz alıcı detaylara sahip şişelerin ya da parfümün ünlü bir isme sahip olmasının kişilerde yanıltıcı etkilere neden olduğunu söylemektedir. Oakes Parfümde önemli olanın bir anda baştan çıkartan bir kokuya sahip olması gerektiğini ifade etmiştir. Tüm detayları bir araya getirdiğimizde parfüm aslında ruhunuzun özünü yansıtması gereken bir koku, sizi anlatan ve sizi en iyi betimleyen bir detay olarak hayatınızın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Ricardo Veron Parfüm parfümle ilgili yapılan tüm bu betimlemeleri gerçek kılmak için üretilme özelliğine sahiptir. Erkeklerin kadınlar tarafından beğenilmelerinde büyük rol oynayan koku tercihinde yanlış seçim durumu Ricardo Veron Parfüm ile tarihe karışmaktadır. Kullanılan kokunun güzel ve teninize uyması bakıştan yürüyüşe kadar birçok detayı değiştirebilmektedir. Doğru parfüm seçimi özgüveni yükselten özelliktedir. İşte bu özellikleri hayatınıza katabilmek içi en doğru tercih Ricardo Veron Parfüm olacaktır.

Günümüzde kadınların bir erkekten etkilenmesi için sadece dış görünüşün yeterli olmadığı bilinen bir gerçektir. Konuşma becerisi, işi, espri yeteneği gibi unsurlar bir araya gelse dahi güzel kokmayan bir erkek kadınlar tarafından tercih edilmemektedir. Ricardo Veron Parfüm afrodizyak etkisi ile kadınların birçok algısına hitap ederek etkilemektedir. Ricardo Veron’un afrodizyak içeriğinin birçok hormonu harekete geçirmesi ile kadınların erkekten ilk görüşte etkilenmesini sağmaktadır.

Ricardo Veron Parfüm Ne İşe Yarar?

Parfüm seçiminin kişisel imzanızı etkileyen detaya sahip olduğu günümüzde Ricardo Veron Parfüm baş döndürücü kokusu ile kadınları ilk andan etkilemenizi sağlar.

Ricardo Veron Parfüm bitkilerin hormonlar üzerindeki etkisinden yola çıkılarak üretilmiştir. Bu sebeple kadınların hormonlarına direkt etki ederek parfümü sıkan kişiye karşı cinsel bir çekim hissedilmesini sağlar. Parfüm içeriği direkt hormonları hedef aldığından parfüm kullanılmaya başlandığı anda itibaren çevrenizden olumlu tepki, arzulanma, saygı durumu, bir ortama girdiğiniz dikkatlerin size çevrilmesi gibi etkileri deneyimleye başlarsınız. Bu etkilerin deneyimlenmesi ile beraber parfümü kullanan kişinin özgüveninde ciddi bir artış görülecektir.

Mevcut bir ilişkinin sürdüğü durumlarda ise Ricardo Veron Parfüm ilişkide ki şehveti ve kadın tarafında istekliliği arttırarak daha hareketli bir cinsel yaşama ulaşmanıza yardımcı olur.

İçerdiği bitkisel karışımlar sayesinde parfüm afrodizyak etkili olsa dahi çevrenize gerçekten güzel bir koku bırakacağından erkeklerin bulunduğu ortamlarda da kişilerin size yaklaşımını değiştirmeye yardım edecek ve daha etkileyici bir izlenim sunmanızı sağlayacaktır.

Ricardo Veron Parfüm İçeriğinde Neler var

Ricardo Veron Parfüm bitkisel içerikli bir üründür. İçeriğinin etken maddesi birçok bitkinin bir araya gelmesi ile oluşan afrodizyak yani bilimse adı ile feromondur. Afrodizyak birçok besin maddesinde karşımıza çıkan bir içeriktir. Afrodizyak etkisi güçlü olan ve hoş kokuya sahip bitkilerin bir araya gelmesi ile oluşturulan Ricardo Veron Parfüm hem teninizde kalıcı ve hoş bir koku bırakır hem de içerdiği feromon ile kadınları ilk bakışta etkilemenize yardımcı olur.

Afrodizyak: Kadınların cinsel hormonları üzerinde ciddi anlamda etkili ilen afrodizyak doğurganlık problemlerini ve cinsel soğukluk sorunlarının giderilmesinde yardımcıdır.

Hindistan cevizi: Antioksidan ve anti bakteriyel özelliklerinin aynı sıra Hindistan cevizi içerdiği antioksidanlar ile kişilerin stres seviyelerini azaltarak rahatlamalarını sağlarken, fiziksel olarak vücuda enerji verir.

Passiflora Guadrangularis: Çok güzel kokulu meyvelere sahip olan passiflora bitkisi ağırlıklı olarak sakinleştirici şuruplarda kullanılmaktadır. Hoş kokusu ile parfüm içeriklerinde de sıklıkla kullanılan çarkıfelek çiçeği ile aynı familyadan gelen passiflora kokusu ile huzur, sakinlik ve güven duygularını yaratacak aromaterapik etkilere sahiptir.

Meskalin: Payote kaktüsünün etkin uyuşturucu etkili maddesidir. Oral yol ile alındığında halüsinasyon etkisine neden olan Meskalin aroma terapik alanda kan basıncını arttırma, vücut ısısını yükseltme gibi serotonin hormonunu tetikleyecek özelliktedir.

Ricardo Veron Parfüm Nasıl Kullanılır?

Parfüm kullanımının genelinde en çok yapılan hatalardan biri sıkılması gerekenden çok daha fazla miktarda parfüm sıkılmasıdır. Özellikle yoğun kokulu parfümlerde bu yönde bir yaklaşım parfümüm kötü bir koku yaymasına neden olacaktır.

Ricardo Veron Parfümün en doğru kullanımı nabız ve atar damar bölgelerine bir pıs sıkmak şeklinde olacaktır. Nabız ve atar damar bölgelerinde ki dinamik kan akışı ve kanın deriye yakın olması parfümün doğru bir şekilde teninize yayılmasını sağlayarak parfümden en doğru koku notasının yayılmasına yardımcı olur. Ricardo Veron Parfüm ayrıca içerdiği kalıcılık arttıran nüanslar ile kıyafetlerinizde de kalıcı olacak özelliktedir. Bu nedenle özellikle sıklıkla giydiğiniz temiz kıyafetleriniz üzerine de sıkabilir böylelikle teninizden yayılan doğru notalara kalıcılık ekleyebilirsiniz.

Eau de parfüm olan Ricardo Veron Parfüm her Eau de parfümde olduğu gibi 8 saatlik kalıcılığa sahiptir. Ricardo Veron parfümü teninize yaklaşık 20–30 cm uzaklıktan dik bir açı ile tatbik etmelisiniz. Bu sayede koku molekülleri derinize doğru bir açı ile nüfus ettiğinde daha kalıcı olacaktır.

Ricardo Veron Parfüm Kullanıcı Yorumları

Ramazan K.

Karşı cinsle olan ilişkilerimde genellikle zor iletişim kurduğumdan bir arkadaşımın önerisi ile aldım. Parfüm koku olarak beni çok etkilemese de kadınlarla kurduğum iletişim artık daha kolay bir halde. Özellikle ilk konuşmayı başlatmakta zorlandığım için bu aşamayı parfüm ile çözümlemiş durumdayım.

Muhsin Ç.

İşim gereğince ikna kabiliyetimi arttırmam gerekiyor. Bu sebeple etkileyici bir parfüm ararken internet üzerinde denk geldim. Kokusu çiçeksi detaya sahip olduğundan biraz hafif bir parfüm ancak kişilerin beni can kulağı ile dinlemesini sağladı sanırım. Artık baştan savma cevaplar yerine müşterilerim beni dinliyorlar.

Kemal T.

Parfümü sabah sıktım öğleden önce üzerimde koku filan kalmadı. Ürün orijinalliği ile ilgili tereddütlerim vardı. Müşteri ilişkilerini arayarak iade talep ettim. Ürünlerde yaşanan bir sorun olabileceğini söyleyen temsilci kargo ödemesi yapmadan ürünü göndermem ve doğru ürününün gönderimi konusunda yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

Mustafa Ö.

Eşimle bir süredir cinsel yönden monotonluk yaşarken eşimin bana karşı olan etkisini arttırmak için ürünü satın aldım. Eşim parfümü ilk sıktığım gün koku mu değiştirip değiştirmediğimi sordu. Yaşadığımız cinsel sorunlar ise biraz daha iyileşti diyebilirim.

Hasan S.

Bir süredir yalnız olduğum için parfümü kullanmaya karar verdim. Parfümüm etkisi midir pek bilemiyorum ve açıkçası pekte inandığımı söyleyemem ancak parfümü sıktıktan 2 gün sonra iş yerimin orada çalışan 6 aydır ikna edemediğim arkadaşımla kahve içmeye gidebildik

Ricardo Veron Parfüm yan etkileri var mı?

Ricardo Veren parfüm bitkisel içeriklerin bir araya getirilmesi ile üretilmiş bir parfümdür. Vücutta ki kalıcılığı için esanslara kokunun geç dağılmasını sağlayan cilde zararı dokunmayan, sağlıklı kimyasallar eklenmiştir. Bitkisel içeriği nedeniyle parfümün bilinen yan etkisi yoktur. Ancak hassas cilt problemlerine sahip olmanız durumunda içeriğinde ki herhangi etken bir maddenin size etkisi olup olmadığının tespiti için öncelikle cildinizi küçük bir bölümüne sıkarak 2–3 saat beklemenizi öneriyoruz. Derinizde her hangi bir kaşıntı kızarıklık hassasiyet gibi bir şikâyet olmadığı takdirde Ricardo Veren parfümü güvenle kullanabilirsiniz.

Parfümü kullandıktan sonra cildinizde beklenmeyen bir eki görürseniz cilt doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

Ricardo Veron Parfüm Fiyatları

Ricardo Veron Parfüm günümüzdeki parfüm fiyatlarına oranla kampanyalarla desteklendiğinde oldukça uyguna gelen bir meblağa sahiptir. Benzer ayardaki etkileyici içerikte ki parfümlerin fiyatlarının 300–500 TL aralığında olduğunu varsaydığımızda hormonları harekete geçiren içerikte ki Ricardo Veron Parfüm oldukça düşük bir tutara satışa sunmaktadır.

Ürünün ilk satış fiyatı 129 TL’dir ancak ülkemizde ki ekonomik sorunların halkımıza minimal oranda yansıması için müşterilerimize Ricardo Veron Parfümü 89 TL’den satışa sunmaktayız. Sadece internetten satılan parfüm için ayrıca kargo ücreti ödemeniz gerekmemektedir. Kısa süreliğine bu fiyatta olan Ricardo Veron Parfümü kapıda nakit ödeme veya kapıda kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Orijinal Ricardo Veron Parfüm Nasıl Anlaşılır?

Ricardo Veron Parfüm Türkiye orijinal satış sitesinden sadece internet üzerinden satışa sunulmaktadır. Ürün orijinalliği sitenin koruması altındadır. Parfümün kutusunda ürünün orijinalliğinin anlaşılabileceği gibi Türkiye orijinal satış sitesi müşteri destek hattının aranması ile de ürünün orijinal ürün olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

Ricardo Veron Parfüm Zararı Var mı?

Ricardo Veron Parfüm içerdiği Hindistan cevizi özü ile cilt sağlığına olumlu etki eden özelliklerle üretilen bir üründür. Ürünün kalıcılığı arttırmak için zararsız kimyasal içeriklerle zenginleştirilen ürün dermatolojik testlerden geçtikten sonra satışa sunulduğundan ötürü tespit edilen herhangi bir zararı yoktur. Yapılan testlerde farklı ciltler üzerinde deneme yapılmış ancak ciltlerden herhangi bir olumsuz sonuç alınmamıştır.

Bu sonuçlar doğrultusunda Ricardo Veron Parfüm için her hangi bir zararı yoktur bilgisini vermemiz mümkündür. Ancak hassas cilt problemi yaşayan kullanıcıların sorun yaşamaması adına doktorlarından bilgi almalarını öneriyoruz.