Rhino Geciktirici Krem


1 Kutu Satın Al - 189.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 339.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 449.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Rhino Krem Nedir?

Dünyanın sayılı cinsel aktivite ilaçları üreticisi olan Hot firmasının etkili bir buluşu olan Rhino geciktirici krem, bütün dünyadaki erkekler tarafından en sık kullanılan geciktirici krem olmaya adaydır. Etkenlerinde bulunan boşalma geciktirme formülleriyle beraber cinsel aktivitelerde 45 dakika ile 1 saate kadar gecikme süresi sağlar. Rhino krem ile sprey formu, aynı etkiyi gösterir. Aralarında sayılabilecek hiçbir fark yoktur. Sadece tercihe göre seçilmektedir. Rhino krem, cinsel aktivite esnasında alınan hazzı yüksek oranda arttıran ve cinsel organdaki kan mekanizmasını düzenleyen geciktirici bir krem türüdür. Günümüze kadar yalnızca Avrupa’da ve İngiltere’ de kullanılan bu geciktirici krem ile alakalı bildirilen olası bir yan etki ya da şikâyet olmamıştır. Bu durum, bu ürünün son derece garantili ve güvenilir olduğunu gösterir. Şimdi Türkiye’ de satılmaya başlanan bu etkili geciktirici krem Rhino, cinsel yaşamı gerçekten de mükemmel bir duruma getirebilir. Birçok bilim uzmanı tarafından Hot Production klinik laboratuvarında deneysel çalışmalar yapıldı. Bu çalışmaların sonucunda Rhino krem, erken boşalma problemi bulunan birçok erkeğe kalıcı ve etkili bir çözüm oldu.  

Rhino Kremin İçeriğinde Neler Vardır?

Rhino kremin içeriğinde genel olarak sorbate, methylparaben, sitrik asit, aqua, phenoxythanol, glycerin, sorbitol, potassium sodium benzoate, propylparaben, ginkgo biloba extract, ethylparaben, butylparaben ve Isobutylparaben bulunur. Rhino kremin içeriğinde bulunan bileşenler hakkında söylenebilecek en önemli belirti, bu etkili ürünün tam manasıyla doğal ve %100 formuyla da bitkisel olmasıdır denilebilir. Birçok karışım ve bitki özlerinden meydana gelen bu ürün, erkeklere yüksek etkileşimli bir ereksiyon ve geç boşalma yeteneği sağlar. Rhino geciktirici kremin içeriği, oldukça işlevsel bir menüye sahiptir. Bitkilerin özütlerinden alınan bu afrodizyak etkiler ile beraber boşalmayı geciktirmeyi sağlayan bitkisel ürünler harmanlanarak büyük oranda erkeklere destek sağlamaktadır. 

Rhino geciktirici krem, etkili bir şekilde boşalma süresini uzatan bir üründür. Rhino krem ile devamlı ve uzun süreli bir cinsel aktivite yaşanabilir. Geliştirilen modern dermatolojik karışımlar ile beraber binlerce yıllık Çin tıbbının tecrübesinin kombinasyonu ile beraber üretilen bu kremin etkisi oldukça yüksektir ve efektif olarak da erken boşalmayı kısa sürede önler. Rhino kremin boşalma aktivitesini yavaşlatan etkisi ise bilimsel bir şekilde test edilmiştir. Rhino kremin olası hiçbir yan etkisi ya da komplikasyonu yoktur.

Rhino Kremin Diğer Geciktirici Ürünlerden Farkı Nedir? 

Rhino geciktirici kremin, diğer geciktirici ürünler ile arasındaki en belirgin fark, bu ürünün sağlık bakanlığı onaylı tek ve ilk geciktirici ürün olmasıdır denilebilir. Diğer geciktirici ürünlerin kullanılmasıyla beraber penis bölgesinde ödemler, şişlikler ve cinsel aktivitelerden alınan zevkte azaltmalar gibi çeşitli yan etkiler vardır. Ayrıca bu geciktirici ürünlerinin hiçbirinin etkisi bilimsel olarak kanıtlanamamıştır. Rhino kremin ise hem etkisi bilimsel bir şekilde kanıtlanmış hem de diğer geciktirici ürünler gibi problem olabilecek yan etkileri yoktur. Bu açıdan bu krem oldukça ön sıralardadır.

Rhino Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Rhino geciktirici krem, cinsel aktivite öncesi ince bir tabaka şeklinde penisin şaft kısmı da dahil olmak üzere her bölgesine sıkılarak sürülmeli ve masaj yapılarak cilde yedirilmelidir. Ortalama 10 ile 15 dakika sonra bu etkili krem, tam manasıyla cilt tarafından emilmiş olacaktır ve kremin etkisi bu dakikadan sonra tamamen ortaya çıkmaya başlayacaktır. Rhino krem, uygulandıktan bir müddet sonra mutlaka temizlenmelidir. Aksi durumda bu kremin anestezik etkisi karşı cinse etki edebilir. Bu kremin etkisini aktivite öncesi kısa aralıklı olacak şekilde kullanarak arttırabilmek de mümkündür.