Retard Longtime Krem


1 Kutu Satın Al - 69.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 139.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 189.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Erkekler, özellikle de cinsel aktivite esnasında bir sorun yaşadıkları zaman bu problem, yaşamlarının her alanına etki edecektir. Son yıllarda farklı nedenlerden dolayı da erkeklerin erken boşalma problemi gibi cinsel işlev sorunları ilk sıralara tırmanmıştır. Bu sorun, cinsel aktivite esnasında erkeklerin, fizyolojik eylemi kontrol edememesi ve istekleri dışında bu eylemin boşalmayı beraberinde getirmesi olarak bilinir. Durum böyle olunca da hem erkekler hem de kadınlar cinsel aktiviteden hiçbir şekilde memnun olmaz. Bu durumdan dolayı da Retard Longtime Krem, eşlerin imdadına yetişmektedir. 

Retard Longtime Krem sayesinde erken boşalma problemi tamamen ortadan kalkar ve çok daha özgür bir şekilde cinsel aktiviteler yaşanabilir. Bu etkili ürün, yalnızca geciktirici bir etkiye sahiptir. Ayrıca bu ürün, tedavi için kullanılacak bir krem de değildir. Bundan dolayı da yalnızca cinsel aktivitelerden önce erken boşalma problemi yaşamamak için kullanılmalıdır. 

Retard Longtime Krem Ne İşe Yarar?

Son yıllarda erkeklerin büyük bir bölümü erken boşalma problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bundan dolayı da kısa bir süre içerisinde boşalan erkekler, bu süreyi en üst düzeye çıkarabilmek için Retard Longtime Krem gibi geciktirici ürünlere başvurmaktadır. Retard Longtime Krem, birçok erkeğin erken boşalmayla olan sorununda yanında olarak erkeklerin, cinsel ilişki sırasında yüksek oranda başarıya ulaşmasını sağlamıştır. Bu etkili ürün kullanılarak cinsel aktivite esnasında boşalma süresi en az 45 dakika ile 1 saate kadar çıkar. Ancak bu süreç, tabi ki fizyolojik farklılıklardan dolayı erkekten erkeğe göre değişkenlik gösterebilir. Bundan dolayı boşalmanın belirtilen süreden az ya da çok olması gibi durumlarda bir sıkıntı olduğu düşünülmemelidir. Bazı erkekler, erken boşalma problemi ile birlikte ereksiyon gibi sorun da yaşayabilirler. Bu etkili ürün, erken boşalma problemini önleyerek sürekli olarak ereksiyon olmaya da yardımcı olur. Cinsel aktiviteler en az 5-6 kata kadar çok daha geç boşalmayla sonuçlanacaktır. Bu kremin, penisin dış cildine uygulanması gerekir. Bu ürün, genel vücut sağlığına ya da partnerin sağlığına karşı hiçbir şekilde olumsuz reaksiyon geliştirmez. Retard Longtime Krem, genel olarak 100 ile 150 kadar bir kullanım ömrüne sahiptir. Böylelikle uzun bir süre boyunca bu ürün rahatlıkla kullanılabilir ve cinsel aktivite süresinin uzatılması da sağlanmış olur. 

Retard Longtime Krem İçeriğinde Neler Vardır?

Retard Longtime Krem içeriğinde genel olarak vitamin formları vardır. Bu vitamin formları sayesinde vücut yüksek oranda beslenir ve hasarlı olan alanlar rahatlıkla onarılır. Tüm bunlarla beraber penis de cinsel ilişki esnasında çok daha uzun bir süre boyunca dik kalır ve ereksiyon alır. Ayrıca eşler arasındaki tahrişler de en az orana çekilir. Ürünün içeriğindeki anestezik madde olan lidokain de cinsel arzuyu yüksek oranda arttırarak erkeklerin cinsel aktivite esnasında erken boşalma probleminden tam manasıyla uzaklaşmasına yardımcı olacaktır. 

Retard Longtime Krem Nasıl Kullanılır?

Retard Longtime Krem, doğru bir şekilde kullanıldığı zaman erken boşalma problemi tamamen ortadan kalkar. Tipik olarak belirli bir kullanma talimatı olmasa da belli oranlarda tavsiyeler verilebilir. İlk olarak bu kremi kullanırken dikkat edilmesi gerekli olan husus, boşalma sürecidir. Normal olarak boşalanların bu kremi, cinsel ilişkiye girmeden en az 25 dakika önce penis bölgesine yedirerek uygulamaları yeterli olur. Ancak erken boşalanların cinsel ilişkiye girmeden 25 dakika önce ve cinsel ilişkiden hemen önce kremi penis bölgelerine uygulamaları gerekir. Uygulama esnasında dikkat edilmesi gerekli olan ana husus, penis bölgesine kremin iyi bir şekilde yedirilmesidir.