Renovexin


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 189.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 279.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Renovexin Nedir?

Renovexin, efervesan grubu tablet biçiminde üretilen ve içeriği tam manasıyla organik bitkisel bileşenlerden elde edilmiş bir saç çıkartıcı üründür. Bu tablet, saçların dökülmesini önler ve ölmüş olan saç hücrelerini tekrardan diriltme özelliği taşır. Saç dökülmesi sorunu ya da seyrek saçlar, özellikle de erkeklerin muzdarip olduğu sıkça gerçekleşen bir durumdur. Kalıtsal sorunlardan, yoğun stresli bir yaşam tarzından ve en önemlisi de kalitesiz beslenmeden dolayı saçlarda dökülme başlar. Bu sorunun önüne tam manasıyla geçmek amacıyla birçok farklı yöntemler denenir. Ancak bu yöntemlerin hemen hepsi maalesef bu soruna karşı etkili olmaz. İşte tam olarak bu noktada Renovexin tablet devreye girmektedir. İçerdiği yoğun mineral, vitamin ve yüksek besin seviyeleri sayesinde saçların köklerinde var olan hücreleri doğal olan bitkisel etkeni aracılığıyla uyararak yeniden saç tellerinin ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Hem kadın hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği bu etkili ürün, saçları yeniden çıkarmakla kalmaz aynı zamanda saçları, doğal ya da bitkisel olmayan saç kremlerinden çok daha iyi bir şekilde onarır ve bakım yapar. Bu ürünün kullanımından sonra kısa sürede parlak ve sağlıklı saçlara, temiz bir kafa derisine ve güçlü olan ipeksi saçlara sahip olunur. Renovexin tablet, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde bulunan laboratuvarlarda klinik testlerden geçmiştir ve bunun dışında da birçok defa test edilerek uygun bir ürün olduğu kanıtlanmıştır. Renovexin, iki farklı form biçiminde satılır. Bu iki formun ise içeriği tamamen farklıdır. Çünkü birinci form saç dökülmesi için üretilir, diğeri ise hem saç dökülmelerini önler hem de kafa derisini uyararak yeni saçların çıkmasını teşvik eder. Her iki formun da içeriği tam manasıyla doğal olduğu için genel sağlık hususunda olası bir problem yaşanmaz ve yan etki içermez. Renovexin Intensive formunun içeriğinde demir, ısırgan otu özütü ve çinko bulunur. Renovexin New formu içeriğinde ise biotin, kolajen, H vitamini ile beraber B5 ve B12 vitamini bulunur.

Renovexin Nasıl Kullanılır?

Renovexin’in kullanımı, ihtiyaca ve de kişiye göre farklılık gösterir. Şayet yalnızca saçların dökülmesini önlemek istiyorsanız yeşil kutulu olan formu kullanmanız gerekli olacaktır. Ancak, yeni saçların çıkmasını arzu ediyorsanız yeşil ve kırmızı kutulu ürünleri birlikte kullanmanız gerekebilir. Yine de ürünü almadan önce mutlaka ürünün kullanımını sormanız gerekir.

Ürünün yeşil olan formu, her gün 1 tane olacak bir şekilde sabah uyanır uyanmaz, içme suyuna atılarak tüketilir. Bu biçimde gün içinde olası saç dökülmesi %99 seviyelerinde azalır. Şayet yeni saçların çıkması için kullanıyorsanız etkiyi görmek için sabah kullanımla beraber akşam da kırmızı kutudan 1 tane tüketilmesi gerekir.

Bu etkili ürünün kullanımı hususunda gerekli olabilecek bütün alerjik testler yapılmıştır ve bu ürünün, olası bir yan etkisine kesinlikle rastlanmamıştır. Bu ürün, tamamen doğaldır ve içeriğinde kesinlikle kimyasal bir madde bulunmaz. Renovexin tabletin, etki göstermeye başlaması 1-2 gün içerisinde başlar ve yeşil kutu formu kullanıldığı zaman ilk birkaç gün içinde saçların dökülmesi duracaktır. Bu ürünün kullanım adımlarına titiz bir biçimde uyulduğu zaman dökülen bütün saçlar tekrardan kazanılabilir.

Renovexin Faydaları Nelerdir?

Renovexin, saçların köklerini uyarıp dökülmeleri azaltan ve yeni saçların uzamasını hızlandıran mükemmel bir üründür. Saç dökülmeleri engellendiği zaman yeni saçlar çok daha rahat bir şekilde uzayacaktır. Saçlar uzamaya başladıktan sonra bile minimum 2-3 ay daha bu ürünün kullanılması gerekir. Kullanım süresi boyunca bu ürünün aksatılmaması büyük önem taşır.