Relax Shower


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 75.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 115.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Relax Shower Duş Başlığı

2004 yılında kurulan Teknopest Elektronik ürettiği özel ürünler ile müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor. AR-GE çalışmalarının yön verdiği müşteri memnuniyetini esas alan, çevreci yaklaşımları ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor. Teknopest, Relax Shower tescilli duş başlığını 2016 yılının mayıs ayında yerli ve uluslararası piyasaya perakende ve toptan satış seçenekleri ile sunmuştur.

Relax Shower duş başlığı piyasadaki standart herhangi bir duş spiraline uyacak şekilde üretilmiştir. Ürünü satın alan müşteri kolaylıkla duş spiralinin ucuna monte ederek kendisine sunulan duş zevkini süratlice ve uzman birisinin yardımı olmaksızın yaşamaya başlayabilir.

Relax Shower ürününü satın almanız için önemli iki sebep bulunmaktadır. İçerisinde yaşadığımız ve bizden önceki nesillerden emanet aldığımız dünyamızın, hayat kaynaklarını tasarruflu bir şekilde kullanmamızı sağlayan Relax Shower Duş Başlığı aynı zamanda yaşam konforumuzun maksimum düzeyde sağlanması bu sebeplere örnektir.

Tamamen yerli üretim olan bu ürün 6 ayda yapacağınız tasarruf ile kendi fiyatını amorti edebilme özelliğine sahiptir.

Relax Shower Duş Başlığı Ne İşe Yarar?

Relax Shower Duş Başlığı kullanıcılarına mükemmel bir banyo keyfi yaşatacak bir üründür. Relax ismini özel baskı ile üzerine işlenmiş halde görebileceğiniz Relax Shower Duş Başlığı şeffaf bir tasarımla kullanımınıza sunulmaktadır. İçerisinden geçen suyun sizi ferahlatacak bir hale gelmesine gözlerinizle şahitlik edeceksiniz.

Duş alırken suyun tazyik oranı lüks bir banyo keyfi yaşamak isteyen kullanıcılar için çok önemlidir. Hiçbirimiz duş alırken suyun şiddetinin azalmasını istemeyiz. Bu yüzden bataryalarımızla oynar gelen suyun miktarını arttırmaya çalışırız. Bu arada ya çok fazla su tüketiriz ya da şebekenin su tazyikinin az olması sebebiyle duştan mutsuz bir şekilde ayrılırız. Relax Shower Duş Başlığı bu iki olumsuz özelliği ortadan kaldırarak size mükemmel bir duş keyfi sunmayı amaçlamaktadır. Suyun miktarını bataryanızdan ne kadar arttırırsanız arttırın Relax Shower Duş Başlığı kendi bildiğini okur ve suyun tazyikini istediği düzeyde tutarken fazla su israf etmenizi de engeller. Suyun en son çıktığı noktadaki 410 adet 0.2 mm çapında gözenekleri olan plaka suyu arkasında hapsederek her seferinde ihtiyacınız olduğu kadar tazyiki size verecektir. Bu özelliği sayesinde su tüketiminizde %50’ye varan tasarruf sağlayabileceksiniz. Sadece su değil aynı zamanda banyoda kullandığınız suyun çoğunlukla sıcak su olduğunu düşünecek olursak doğalgaz gibi suyu ısıtmada kullandığınız yakıtlardan da tasarruf etmiş olacaksınız.

Relax Shower Duş Başlığı, suyun duş başlığından iki kat daha etkili bir basınç ile gelmesini sağlar. İçerisinde ki tornado sistemi sayesinde içerisine almış olduğu suyu iki birime çıkararak size verir. Su bir dönme hareketi ile duş plakasına itilir ve az miktardaki suyun çoğaltılarak plakadan çıkması sağlanır. Köy gibi yerleşim yerlerinde, apartmanların üst katlarında sıklıkla görülen suyun tazyikinde azalmayı ortadan kaldırarak size kesintisiz bir duş keyfi yaşatır.

Relax Shower Duş Başlığı İçeriğinde Neler Var?

Relax Shower Duş Başlığının kutusunu açtığınızda elinize alacağınız şeffaf malzemeden üretilmiş duş başlığı tasarruflu ve kesintisiz banyo keyfi sunmasının yanında içerisindeki seramik taşlar ve mineraller ile suyunuzu arıtır. Duş başlığının içerisinde yer alan zeolid, seramik ve illit gibi mineral ve doğal taşlar suyunuzu kir, kireç, klor gibi maddelerden arındırarak Ph değeri 7.1 olan, içme suyu değerlerine yakın bir su ile duş almanıza imkân sağlar. Cilt ve saç sağlığınız sizin için önemliyse yumuşacık bir banyo keyfini Relax Shower Duş Başlığı ile arıtılmış su ile yaşamalısınız.

Ayna gibi parlayan süzgeç plakası 304 paslanmazdan üretilmiştir. %100 yün keçe ile tam filtrasyon sağlar ve suyunuzu temizler. Şeffaf gövde içerisindeki Tornado teknolojisi ile seramik taşlar suyu havalandırır, yumuşatır, su baloncuğu oluşturur.

Relax Shower Duş Başlığı Nasıl Kullanılır?

Paketin içerisinden çıkan duş başlığı, spiral duş hortumuna kolaylıkla monte edilerek kullanılır. Duş başlığı suyun sıcaklığını haber veren bir uyarı işaretine sahiptir. Duş sırasında içerisinden geçen suyun sıcaklığı 33-35 °C dereceye ulaştığında anında kırmızıya, 33-35 °C’nin altında ise mor rengine dönüşen uyarı işareti güvenli bir banyo imkanını size sunacaktır. Özellikle çocukları için güvenli bir banyo deneyimi yaşamak isteyen ebeveynler bu özelliği ile daha rahat bir banyo keyfi yaşayabileceklerdir. Suyu israf eder miyim endişesi yok. Suyun tazyiki niye azaldı derdi yok. Eyvah bu su çocuğum için çok sıcak derdi yok. Çocuklar da ebeveynleri de artık banyoda daha mutlu olabilirler. Çünkü Relax Shower Duş Başlığı onlara bir banyodan beklediklerini sunmaya hazır.

Relax Shower Duş Başlığı Kullanıcı Yorumları

AYŞE A*

Ürünü internette görüp çok beğendim. Banyo tadilatım bitmeden ürün elime ulaştı. Hızlı teslimat sayesinde ürünü çabucak kullanmaya başladım. Teşekkür ederim.

ALİ B*

Ürün elime ulaşana kadar aklımda montajı ile ilgili bazı sorular vardı.  Duş başlığını evimdeki hortuma kolayca bağlayıp kullanmaya başlayınca ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu anladım.

SALİH İ*

Şeffaf gövde tasarımı gerçekten çok şık. Suyu içerisinden akarken görmek çok keyifli. Banyosunda şık bir tasarım kullanmak isteyenlere tavsiye ederim.

HASAN K*

Biz 5. katta oturuyoruz. Zaman zaman suyun azalması ile duşta zorlanıyorduk. Relax Shower kullanmaya başlayınca artık suyun miktarı kendiliğinden ayarlanmaya başladı. Şimdiye kadar boşuna yorulmuşuz. İyi ki böyle bir ürün ile karşılaştım.

MERAL A*

Ürün hala kargoya verilmedi gözüküyor. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz?

REFİKA L*

Eşime bu ürünü gösterdiğinde kesinlikle satın almamız gerektiğini söyledim. Kireçli şebeke sularından bıkmış bir anne olarak, arıtma yapan bir duş başlığı çok cazip gelmişti. Suyun kalitesine bile etki eden bu ürün sayesinde bebeğimi gönül rahatlığı ile duşa sokabiliyorum.

ARDA Ş*

Relax Shower Duş Başlığını yaklaşık iki ay önce sitenizden sipariş etmiştim. Çok kısa bir süre içerisinde elime ulaşan ürünü kolayca duş hortumuna monte ederek kullanmaya başladım. Asıl etkisini bir ay sonra gelen su faturamda gördüm. Çok daha az bir miktar ödeme yaptım. Teşekkür ederim.

FEVZİ H*

Ürünün çevre sağlığına değer veren yenilikçi tasarımı karar vermemi kolaylaştırdı. Şimdi su harcamamın düşmesini bekliyorum. Anlatılanlar dış görünüşü kadar doğru ise herkese tavsiye edeceğim. Çok sağ olun.

İNCİ Ç*

Relax Shower Duş Başlığının fiyatını gördüğümde gözlerime inanamadım. Böyle bir ürünün bu fiyata satılması çok ilginç gelmişti. Sipariş verirken tereddütlerim olsa da ürün elime ulaştıktan sonra çok memnun kaldım. Tamamen yerli üretim olan bu ürün sayesinde duşta çok daha keyifli vakit geçiriyorum.

Relax Shower Duş Başlığı Fiyatları?

Relax Shower Duş Başlığını internet sitelerinden, Relax Shower çağrı merkezinden satın alabilirsiniz. Ürüne kredi kartınızla ya da kapıda ödeme şekliyle sahip olabilirsiniz. Ürünün perakende satış fiyatı 49.99 tl’dır. Kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo imkânı ile Relax Shower Duş Başlığına daha kolay sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ve 24 ay garanti imkânı ile satın alabileceğiniz ürünü memnun kalmadığınız takdirde, 14 gün içerisinde faturası ile birlikte geri iade edebilirsiniz.

Orijinal Relax Shower Duş Başlığı Nasıl Anlaşılır?

Ürün özel baskılı Relax Shower kutusu ile gelmektedir. Relax Shower Duş Başlığı şeffaf çok şık bir tasarıma sahiptir. İçerisindeki gözle görebileceğiniz seramik ve doğal taşlar ilk bakışta farkını ortaya koyacaktır. Başlığın suyun son çıkış noktasında bulunan levha, şık dizaynı ve orijinal Relax Shower yazısı ile size kendisini tanıtacaktır.

Relax Shower Duş Başlığının Zararı Var Mı?

Relax Shower Duş Başlığı %50 ‘ye varan su tasarrufu, su tazyikini iki katına çıkartan özel tasarımı ve doğal taşlar sayesinde suyunuzu arıtma özelliği ile sağlığınızın ve cebinizin dostudur. Suyun sıcaklığını anlamanızı sağlayan renk değiştiren uyarı işareti sizi ve sevdiklerinizi sürpriz sıcaklıklardan koruyarak güvenliğinizi sağlar. Relax Shower Duş Başlığı çevre ve insan sağlığı için son derece yenilikçi bir yaklaşımı olan zararsız bir üründür. Güvenle kullanabilirsiniz.