Proloonging Delay Sprey


1 Kutu Satın Al - 119.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 199.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 299.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Proloonging Delay Sprey Nedir?

Erken boşalma ile uğraşmak oldukça sinir bozucu ve stresli bir deneyim olabilir. Aynı zamanda çok yaygındır. Yaklaşık her üç erkekten biri, yaşamın bir noktasında erken boşalma yaşamıştır ve erken boşalma, en yaygın cinsel işlev bozukluklarından biridir. Erken boşalma, boşalma üzerinde kontrol eksikliğidir.  Ön sevişme sırasında boşalma da oldukça yaygındır. Erken boşalma, zaman zaman olması oldukça yaygın olmakla birlikte düzenli bir şekilde gerçekleştiğinde cinsel yaşamda çok büyük bir sıkıntı olabilir. İnsanlar bu konuya yardımcı olması için birçok geciktirici ürün kullanılır, ancak erken boşalma için sıkça tercih edilen Proloonging Delay Sprey şaşırtıcı derecede başarılıdır. Penisinizin ucunda hassasiyeti azaltan bu sprey, cinsel aktivite esnasında erkeklerin çok daha uzun bir süre dayanmasına yardımcı olur.

Proloonging Delay Sprey Erken Boşalmayı Nasıl Tedavi Eder?

Proloonging Delay Sprey’in etken maddelerinden biri olan lidokain, belirli doku alanlarını uyuşturmak için kullanılan lokal bir anesteziktir. Yerel olarak sprey ve krem ​​olarak ya da vücudun belirli bölgelerine enjeksiyon yoluyla uygulanan, dünyanın en popüler anestezik maddelerinden biridir. Lidokain maddesi, cilt dokusundaki hassasiyeti azaltarak çalışır. Bu madde penise uygulandığı zaman, ön sevişme ve penetrasyon sırasında erkeklerin boşalma süreleri oldukça uzayacaktır. Proloonging Delay Sprey için yapılan çalışmalar, erken boşalma için uygun bir tedavi olarak son derece iyi çalıştıklarını göstermektedir.  Bu spreyi kullanan erkekler, orgazm kalitesi ya da cinsel deneyimleri üzerinde herhangi bir olumsuz etki bildirmemişlerdir. Proloonging Delay Sprey, cinsel aktivite sırasında hassasiyeti etkilese de penisi aşırı düzeyde uyuşturmaz ya da cinsel zevki azaltmaz. Bu sprey, erkekler ve partnerleri için cinsel zevki yükselten ortalama süreyi arttırır. Tüm bunlarla beraber bu ürünü kullanan erkekler, spreyin cinsel tatmininde önemli ve tutarlı bir iyileşme yaptığını bildirmişlerdir.

Proloonging Delay Sprey Nasıl Kullanılır?

Erken boşalma için bu spreyi kullanmak basittir. Cinsel ilişkiden 10 ile 15 dakika önce penisin baş ve şaft kısmına, Proloonging Delay Sprey uygulanır. Ardından sprey, penis tarafından emilene kadar daire şeklinde bir desenle ovalanmalıdır. Bu geciktirici sprey, penise bir ya da birkaç sprey uygulamanızı sağlayan ölçülü bir doz şişesinde satılır. Cinsel aktivite öncesi bir ölçülü doz spreyi ile başlamak en iyisi olacaktır. Boşalma süresinde büyük bir iyileşme fark edilmezse verilen talimatlar dahilinde doz arttırılabilir. Ciltte hiç sprey kalmadığından emin olmak için penisi, ıslak bir havluyla silmek ya da ilişkiden önce duş almak iyi bir yol olacaktır. Bu sprey, çok uzun bir süre cilt üzerinde kalırsa cildi uyuşturabileceğinden elleri de silmek gerekir. Proloonging Delay Sprey’in işlev görmeye başlaması 5 ile 15 dakika kadar sürecektir. 

Proloonging Delay Sprey Güvenli Midir?

Proloonging Delay Sprey, iyi test edilmiş spreylerden biridir. Genel olarak, insanların büyük çoğunluğu tarafından güvenli ve iyi tolere edilir.  

Proloonging Delay Sprey’in Yan Etkileri Var Mıdır?

Normal bir dozda kullanıldığı zaman Proloonging Delay Sprey’in yan etkileri bulunmaz ya da minimaldir. Bununla birlikte, aşırı miktarda sprey kullanılırsa yan etkiler olabilir. En yaygın yan etkiler şunlardır:

  • Ön sevişme ya da cinsel ilişki sırasında ereksiyonun sürdürülmesinde güçlük yaratabilecek geçici hassasiyet kaybı,

  • Cilt tahrişi veya yanma hissi,

  • Spreyin aşırı kullanımı nedeniyle aşırı uyuşma.

Proloonging Delay Sprey’in Etkisi Ne Kadar Sürer?

Proloonging Delay Sprey’in etkisi 3 saate kadar sürebilir.  

Proloonging Delay Sprey, Penis Dikken Mi Yoksa Sarkıkken Uygulanmalıdır?

Penis, dik ya da sarkıkken bu sprey uygulanabilir. Spreyi, penisin başına ve şaftına uygulandığından emin olunmalıdır. Çünkü bu alanlar, ön sevişme ve ilişki sırasında en hassas olan bölgelerdir.

Proloonging Delay Sprey Oral Seks İçin Güvenli Midir?

Partnerin, lidokain alerjisi olmadığı sürece bu sprey oral seks için güvenlidir. Sprey uygulandıktan sonra 10 ile 15 dakika kadar beklemenin yanı sıra, penisin ıslak bir havluyla silinmesi veya oral seks öncesi fazla spreyi yıkamak için duş alınması gerekir.