Procomil Geciktirici Sprey


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Cinsel olarak performansı ciddi oranda etkiliyor olmasından dolayı sık bir şekilde tercih edilen Procomil Geciktirici Sprey, özellikle de cinsel aktivite sırasında partnerine karşı büyük oranda güçlü görünebilmek ve ilişkiden çok daha fazla zevk almak isteyen erkekler tarafından kullanılan etkili bir geciktirici spreydir.

İnternet üzerinde sık bir şekilde reklamı olan ama nasıl kullanılacağı net bir şekilde bilinmeyen bu sprey, yanlış kullanımından dolayı yeteri oranda işlevini yerine getirmeyebilir. Bundan dolayı Procomil Geciktirici Spreyin doğru bir şekilde kullanımı öğrenilmelidir. Böylece erken boşalma problemi kısa sürede ortadan kalkacaktır. Ürünün içinde bulunan anestezik materyaller sayesinde bu ürünü kullanan erkeklerde hafif uyuşmalar meydana gelebilir. Bu uyuşma sebebi ile erkekler, daha az sürtünme hissedeceğinden dolayı erken boşalma ortadan kalkmış olacaktır. 

Procomil Geciktirici Spreyin Etkileri

Birçok erkeğin yaşamlarının belli dönemlerinde gerek psikolojik nedenler gerekse de hayat şartlarından dolayı erken boşalma sorunu ortaya çıkabilir. Kimi erkeklerde bu problem kısa süreli olurken, kimi erkeklerde ise bu problem son derece uzun bir süre devam edebilir. Erken boşalma sorunu ortaya çıktığı andan itibaren tedavi yöntemleri aranmaya başlanılırsa bu sorun kolay bir şekilde aşılır. Bu sorunu yaşayan birçok erkek, penis bölgesinde aşırı oranda hassasiyet hissetmektedir ve ön sevişme eyleminden hemen sonra yapılan cinsel birleşmede anında boşalarak partnerine karşı yüksek oranda mahcup duruma düşerler. Procomil Geciktirici Sprey işte tam bu esnada etkisini gösterecektir ve hassasiyet düzenini minimal düzeye çekerek, erkeklerin istediği zaman boşalmasına yardımcı olacaktır. 

Procomil Geciktirici Sprey Ne Kadar Gecikme Sağlar?

Procomil Geciktirici Spreyin kullanıldığı sürece gösterebileceği etkiler her erkekte aynı olmayabilir. Ortaya çıkan etkiler, fizyolojik değişikliklerden dolayı erkekten erkeğe göre farklılıklar gösterir. Örneğin bu ürün, bir erkekte 1 saat kadar gecikme sağlayabilirken aynı ürün, başka bir erkekte 45 dakika kadar gecikme sağlayabilir. Bu sebepten dolayı kesin olarak bir süre vermek imkânsızdır. Geri dönüşlere göre bu ürünün geciktirme etkisi ortalama olarak 20 ile 45 dakika aralığındadır. Bu gecikme süresine ön sevişme zamanı dahil değildir, bu süre yalnızca cinsel ilişki süresidir. 

Procomil Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Procomil Geciktirici Spreyin doğru bir şekilde kullanımı, amacının ve işlevinin tam manasıyla yerine getirilmesi sağlanmış olur. Tercih edilecek olan yanlış seçimler, bu spreyin hiçbir şekilde işlevini yerine getirememesine ya da çok az oranda etki etmesine sebep olabilir. Genel olarak erkekler arasında bu spreyin penis bölgesinin tamamına püskürtülmesi gerektiğine dair yanlış bir düşünce vardır. Procomil Geciktirici Sprey kullanımı şu şekildedir;

  • Procomil Geciktirici Sprey kullanılmadan önce penis bölgesi mutlaka temiz olmalıdır.

  • Bu etkili sprey, sadece penisin baş (şaft) kısmına püskürtülmelidir.

  • İlk olarak penisin baş kısmının alt kısmından sonrasında ise üst bölgesinden 2 ile 3’er defa sıkılması yeterlidir.

  • Püskürtme yalnızca bir noktaya değil de geniş bir alana yayılacak şekilde yapılmalıdır. 

  • Püskürtme işleminden sonra en az 20 dakika kadar beklenilmesi gerekmektedir. Sprey, uygulandıktan hemen sonra cinsel ilişkiye girilmesi durumunda bu ürün, etkisini kaybeder. İstenirse 20 dakika sonra penis bölgesi durulanabilir. 

Procomil Geciktirici Spreyin Zararı Var Mı?

Yapılan klinik araştırmalara göre steril olarak ve tıbbi ortamda üretilen bu sprey, herhangi bir yan etkiye neden olmamaktadır. Sadece içeriğindeki bazı maddelere alerjik reaksiyonlar olabileceği için dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Ürünün kullanımından sonra deri yüzeylerinde kabarma ya da tahrişler olursa mutlaka doktor ile görüşmek gerekir.