Potioon Bayan Azdırıcı Damla


1 Kutu Satın Al - 59.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Potioon Damla Nedir? 

Potioon damla, günümüzde birçok kadının popüler bir şekilde kullandığı ve etkisi son derece yüksek olan başarılı bir bayan azdırıcı üründür. Bu bayan azdırıcı damla, cinsel aktivite öncesinde kullanıldığı zaman içteki sönük olan hissiyat, yerini oldukça şehvetli ve eğlenceli duygulara bırakacaktır. Üretici firma, bu ürünü cinsel arzu bozukluğu yaşayan birçok kadına kesinlikle tavsiye etmektedir. Potioon bayan uyarıcı damlanın kullanımı son derece kolaydır. Ayrıca bu ürün, dilenirse kadına fark ettirilmeden de rahat bir şekilde kullanılabilir. İçeceklere eklenildiği zaman kesinlikle fark edilmez ve direk olarak içecek ile beraber çözünür. Yani bu ürünün çözülmesi için özel bir şekilde karıştırmaya ya da damlanın kaybedilmesini sağlamaya gerek yoktur. Bu azdırıcı damla, 10 ile 15 dakika içerisinde etkisini göstererek kadın cinsel istek ve tahrik meydana getirerek, kadını cinsel aktiviteye hazır bir hale getirecek. Potioon damla kullanım şekli olarak son derece basit ve oldukça kolaydır. Ürün dilenirse direkt olarak oral bir şekilde de alınabilir. İstenirse de süt ürünleri hariç herhangi bir aromalı içeceğe eklenerek tüketilebilir.  Bu ürün, kokusuz, tatsız ve renksiz olduğu için kullanım kolaylığı ve yüksek oranda gizlilik sunar. Tek bir seferde maksimum 10 ile 15 damla kadar kullanılmalıdır ve gün içerisinde kesinlikle bu sayının üzerine çıkılmamalıdır.

Potioon Damlanın İçeriğinde Neler Vardır?

Potioon damlar içeriği ile ilgili olarak üretici firmanın vermiş olduğu bilgilere göre bu damla, tam manasıyla doğal ve %100 oranında da bitkisel içerikli olarak üretilmektedir. Üstün özellikteki bayan azdırıcı damla olan Potioon damla, kadınlara maksimum cinsel arzu desteği sağlayarak vererek cinsel aktiviteye hazır olmasına yardımcı olmaktadır. Bu bayan azdırıcı damlanın içeriğinde su, l-askorbik asit, l-arjinin, kafein (150 mg / L), meyan kökü özütü, sodyum benzoat ve potasyum sorbat bulunur. Potioon kadın azdırıcı içeriği bakımından tam manasıyla oluşumunu tamamlamıştır ve kadınların orgazm olamama sorunu gibi işlev bozukluklarına da mükemmel bir şekilde derman olmuştur. Potioon bayan uyarıcı damla içeriği doğal ve bitkisel olduğu için maksimum destek sağlar ve etkili sonuçlar doğurarak yan etki riskini minimal düzeyde tutar.

Potioon Damlanın Faydaları Nelerdir?

Potioon damlanın yan etkileri, içeriğinin %100 bitkisel ve doğal olmasından dolayı kullanıcıya hiçbir şekilde olumsuz bir maddeyi enjekte etmemektedir. Potioon damla kullananlardan bugüne kadar yan etki bildirimi gelmemiştir.  Bu ürün kadınların bir numaralı cinsel sağlık ürünü olmaya adaydır. Potioon damlar etkileri hakkında söylenecek en doğru cümle ise kullanıldığı andan itibaren 5 ile 10 dakika içinde etkisini göstermesi ve kadınları yüksek oranda tahrik etmesidir. Potioon bayan azdırıcı kullanan kadınlarda tutku, cinsel istek, cinsel kuvvet ve karşı cinse ilgi son derece yüksektir. 

Potioon Damlanın Yan Etkileri Nelerdir?

Potioon uyarıcı damlanın şu ana kadar bilinen hiçbir bir yan etkisi yoktur. Ancak bu damlar, gebe olan, şeker, kalp ya da tansiyon hastalığı olan bayanlar tarafından kesinlikle kullanılmamalıdır. Belirtilen oranın kullanım süresinde aşılması halinde hafif ile orta düzeyli baş ağrısı sorunu meydana gelebilir. 18 yaşının üzerindeki kadınlar için üretilen bu azdırıcı damla, 18 yaşının altındaki kadınların ve erkeklerin kullanması hiçbir şekilde uygun değildir. Kullanılsa bile hiçbir etki göstermeyecektir. Çocukların kesinlikle erişemeyeceği serin mekânlarda ve buzdolabında saklanması oldukça önemlidir. Olası bir şekilde beklenmeyen bir yan etki ya da komplikasyon görüldüğü taktirde vakit kaybetmeksizin en yakın sağlık kuruluşuna ya da doktora müracaat edilmesi gerekir.

 

Potioon Bayan Azdırıcı Damla Satış Noktası | Ejzane.net