Porsche 130 mg Performans Hapı


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 229.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Porsche Performans Hapı Nedir?

Porsche 130 mg performans hapı cinsel performansın artmasını sağlar. Cinsel isteksizlik ve sertleşme sorunu yaşayan kişilerin sorunlarının çözümünde en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Performans hapı cinsel ilişki süresini uzatır. Cinsel performansından memnun olmayan kişilerin en etkili buldukları ürünler arasında yer alır. İçerisinde yer alan doğal maddelerden gücünü alır. Bu sayede herhangi bir yan etki görülmesine neden olmaz.

Porsche 130 mg Performans Hapı Nasıl Kullanılır?

Porsche 130 mg Performans Hapı kullanımı tok karnına olmalıdır. 1 hapı bol suyla yutmanız önerilmektedir. Kullanım sonrasında en az 2 saat içinde alkol alınmamasına özen gösterilmesi gerekir. Performans hapını kullandıktan ortalama 30 dk içinde etkisini görmeye başlarsınız. Bu nedenle ilişkiden 30 40 dk öncesinde hapı alabilirsiniz.

Porsche 130 mg Performans Hapı Yan Etkileri Nelerdir?

Porsche 130 mg Performans Hapı yan etkileri olmadığından güvenle kullanım için uygun bir üründür. Yan etkisi ancak doz aşımı yapılması halinde ortaya çıkabilir. Doz aşımı yapıldığında kalp çarpıntısı görülebilir. Uygun şekilde kullanıldığında mükemmel etki gösterir, sağlığa zarar vermez.

Porsche 130 mg Performans Hapı Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Porsche 130 mg Performans Hapı kullanım miktarı bir gün içinde en çok bir tane olmalıdır. 24 saat içinde 1den fazla hap alınması tavsiye edilmez. Sonraki dozu bir gün geçtikten sonra alabilirsiniz. Çok hap almak demek cinsel isteğin o oranda artması anlamına gelmez. Aksine çok hap almak sorun yaşanmasına neden olacaktır.

Porsche 130 mg Performans Hapı Nasıl Satın Alınır?

Porsche 130 mg Performans Hapı satın almak isteyen kişiler tercihlerini internet sitemizden yana kullandıklarında harika özelliklerden faydalanıyorlar. Teslimlerini hızlı almakla birlikte gizlilik ilkesine uygun paketlememizden çok memnun kalıyorlar. Siz de pek çok cinsel sağlık ürününü satın almak için internet sitemizi tercih edebilirsiniz. Performansınızı artırmak artık bir tık kadar uzağınızda yer alıyor!