Porcodile Longtime Krem


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Porcodile Longtime Krem Nedir?

Stres, iş baskısı, egzersiz eksikliği, sağlıksız yaşam, sağlıksız alışkanlıklar, sigara ya da alkol tüketimi gibi erkeklerin cinsel performansını etkileyebilecek birçok faktör vardır. Birçok erkek, tatmin edici bir cinsel aktivite yaşayamadıkları ve ayrıca cinsel performans söz konusu olduğunda son derece endişeli olabilir. Ancak, boşalma zamanı arttırmanın, performansın kalitesini yükseltmenin ve yüksek oranda etkili bir orgazm almayı sağlayan etkili ve kolay bir yol var. Porcodile Longtime Krem, bütün bu özellikleri kısa sürede kazandıran çok etkili bir kremdir. Porcodile Longtime Krem, garantili sonuçlar sağlar ve erkeklerin normal süreden daha uzun bir süre boşalmalarını yönetebilmelerine yardımcı olur. Penis bölgesine uygulandığı zamana penisin duyarsızlaşmasını sağlar ve kullanıcının çok uzun bir süre boyunca boşalmadan rahat bir şekilde cinsel ilişkiye girebilmesine yardımcı olur. 

Porcodile Longtime Krem İçeriğideki Bileşenler

Porcodile Longtime Krem, onaylanmış bir doz olan ortalama %10 oranında lidokain içerir. Kimyasal bileşik olan lidokain, erkek organını duyarsızlaştırdığı bilindiği gibi piyasada bulunan hemen hemen tüm gecikme spreylerinde kullanılır. Ayrıca Porcodile Longtime Krem, birçok etkili ve doğal bileşenleri de içeriğinde barındırır.

Porcodile Longtime Krem Kullanımı

Genel olarak Porcodile Longtime Krem kullanımı şu şekildedir:

Her kullanımdan önce mutlaka eller iyice yıkanmalıdır. 

 • İlk defa kullananların test amacıyla kol bölgelerine uygulamaları gerekir ve bu şekilde cildin, bu kreme tepki verip vermediğini görmek için 5 dakika bekletilmelidir. Olumsuz bir reaksiyon olmadığı zaman krem rahat bir şekilde kullanılabilir ve partnerinizle uzun süreli bir cinsel aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. 

 • Etkili sonuçlar için penisin bütün ucunu kaplaması amacıyla ince bir tabaka halinde sürülmesi önerilir. İstenen sonuçlar için en az 5 ile 10 dakika kadar beklemek gerekir.

 • Porcodile Longtime Krem, cilt üzerinde tam manasıyla emilene kadar birkaç dakika beklenilmelidir.

 • Zararlı olduğu için aşırı oranda krem sürülmemelidir. Düzenli bir şekilde uygulama ile birlikte her seferinde ne kadar ihtiyaç olabileceği öğrenilmiş olacaktır. 

 • Cinsel aktiviteden sonra penis bölgesi ılık suyla mutlaka yıkanmalıdır ya da ıslak bir bezle silinmelidir. Ayrıca eller de iyice yıkanmalıdır.

Porcodile Longtime Krem Kullanmanın Faydaları

Etkili ve son derece güçlü bir ürün olaran Porcodile Longtime Kremin kullanıcıya sunduğu faydalar şunlardır:

 • Tatmin edici sonuçlar sağlar. Boşalmayı büyük ölçüde geciktirerek karşılıklı tatmin edici ilişkilerin yaşanmasına yol açacaktır.

 • Porcodile Longtime Krem, erken boşalma problemi olan bütün erkekler için etkili ve işlevsel bir üründür.  Bu etkili krem, erkeklerin boşalma süresini uzatmaya ve cinsel aktivitelerin tadını yüksek oranda çıkarmaya yardımcı olur.

 • Porcodile Longtime Krem, gerçekten de cinsel aktivitelerdeki memnuniyetsizlik faktörünü ortadan tam manasıyla kaldırdığı için ayrılık ya da boşanmaların azalmasına da yardımcı olabilir.

 • Zaman testli ürün ve kanıtlanmış sonuçları ile birlikte Porcodile Longtime Krem, binlerce çiftin daha fazla cinsel zevk almasına yardımcı olacaktır. 

Porcodile Krem Kullanırken Ne Gibi Önlemler Alınmalıdır?

Her tıbbi üründe olduğu gibi Porcodile Longtime Krem kullanırken de bazı önlemler alınmalıdır. Porcodile Longtime Krem kullanırken alınması gerekli olan önlemler şunlardır:

 • Porcodile Longtime Krem, genel olarak güvenlidir ve normal koşullar altında herhangi bir yan etki göstermez.

 • Aşırı kullanım tehlikelidir. Aşırı kullanım, penisin uyuşmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda derhal tıbbi yardım alınması önerilir.

 • Miyastenik gravis, epilepsi, kronik kalp rahatsızlığı ya da karaciğer hasarı olanlar bu üründen uzak durmalıdır.

 • Düzenli ilaç kullanan erkekler de bu ürünü kullanmadan önce doktora danışmaları önerilir.