Pohli Krem


1 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 300.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Pohli Krem Nedir? Pohli Krem Ne İşe Yarar?

Pohli sivilce ve leke kremidir. Cildinizdeki lekelerin ve sivilcelerin bulunduğu bölgelerde kullanımı uygundur. Açık yaralarda ve çiziklerde kullanılması önerilmez. Pohli Krem sizlerin cildindeki lekeler ve sivilcelerin yok olması için size yardımcı bir üründür. Ürünü düzenli kullanarak sivilce ve lekelerinizi yok etmeye yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Pohli Krem Nasıl Kullanılır

Krem kullanımı oldukça basittir. Temiz ve yıkanmış yüze güneş görmeden kullanılması gerekmektedir. Cilt lekelerinizin yok olmasına yardımcı olmak amaçlı kullanılır. Yağlı dokusundan ötürü Pohli Krem kullanımlarınızda makyaj vb uygulamalardan uzak durmanız önerilir.

Pohli Krem Orjinal Olduğunu Nasıl Anlarım?

Orijinal pohli krem kum tanecikli olmalıdır. Bandrollü ve jelatinli ürün olmasına dikkat ediniz. Piyasadaki sahte ürünlerin jelatini ve bandrolü yoktur. Ürünün orjinalliğini hem buradan hem de içeriğinde kum tanecikleri olmasından ayırt edebilirsiniz.

Pohli Krem Kullanan Müşterilerin Kullanıcı Yorumları

Ece T*

n11 den ürün almıştım ama içinde kum tanecikleri yoktu. Yine de kullandım ama hiç bir etki almadım. Sonra bir arkadaşım internet sitenizde orijinalinin satıldığını söyledi. Aldım 20 gün önce ve düzenli olarak belirttiğiniz şekilde kullanıyorum. Lekelerimin azaldığını gözlemlemeye başladım bu nedenle teşekkür ederim.

Tuğba Z*

Sanırım 2014 yılında almıştım ilk yaz yaklaşırken sürekli olarak lekelerim kafama takılıyor hemen pohli alıyorum ve lekelerimin azalmasını sağlıyorum.

Ayça S*

Çok ürün denedim, kozmetik ürünler arasında fiyat açısından yüksek başarılı ürünler yok değil ama tonla para vermenize gerek yok pohli krem ucuz yoldan bu işi çözen en iyi ürünlerden bence.

Eda N*

Kedimden dolayı sürekli olarak kollarımda çizikler ve izler oluyor, pohli kullanmaya başladıktan sonra lekelerimin ve izlerin azaldığını söyleyebilirim.

Pohli Krem Sipariş ve Satın Alma

Ürün siparişleriniz için internet sitemizdeki satın alma adımlarını inceleyiniz. Telefon ve Whatsapp üzerinden sipariş verebilir, müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Pohli Krem sipariş hattımız için telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yine Pohli Krem ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları uzman ekibimize danışabilirsiniz.

Pohli Krem Resmi Satış Fiyatı 36 TL'dir.