Penis Development Krem


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 159.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 219.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Penis Development Krem Nedir?

Penis development krem, penisi geliştirip büyütmek için tasarlanmış olan topikal jel benzeri bir sıvıdır. Bu krem, genel olarak çevrimiçi platformlar üzerinden satılır ve erkeklere daha büyük, sıkı doğal bir yol sunar. 

Penis Development Krem Nasıl Çalışır?

Bilimsel anlamda penis development krem, osmoz süreci boyunca hipertonik bir çözelti yoluyla çalışır. Bu geliştirici kremin amacı, ozmoz bir sıvının yarı geçirgen bir zardan (penis olarak da bilinir) geçtiği ve uygulama alanına emildiği işlem olarak tanımlanabilir. Bir hipertonik çözelti, difüzyon yoluyla uygulama alanına daha büyük bir emme sağlayan ve selüler iyonları azalan bir yüksek ölçüde konsantre bir sıvıdır. Penis development krem, tam da bu şekilde işlev görür. Bu krem, penisi uyarmak için tasarlanmış doğal bileşenler içerir. Yani geliştirici krem uygulandığı zaman bu jel, penis bölgesinde doğrudan cilt tarafından emilir. Bu şekilde, bir transdermal osmoz formu meydana gelir. 

Penis Development Krem Güvenilir Mi? 

Penis development krem, son derece güvenilir bir üründür. Bu geciktirici krem, doğal içeriklerden üretildiğinden dolayı topikal uygulama için de güvenlidir. Bunun tek istisnası, imalatçı tarafından özel olarak uyarı veren ürünlerdir. Bu yüzden etiketleri okumak her zaman iyi bir fikirdir. Bu krem, ​​oral aktivitelere de güvenli bir şekilde ve toksik kimyasalların alınmasından endişe etmeden izin verir.

Penis Development Kremin İçeriğinde Neler Vardır?

Penis development kremin içeriğinde bir takım doğal olarak meydana gelen elementler vardır. Bunların birçoğu ise bitkisel çaylar gibi iyileştirme için tasarlanmış popüler içeceklerde bulunabilir. Penis development kremin içeriğinde genel olarak şunlar bulunur:

 • Nane yaprakları: Yakın dönemlerde yapılan bilimsel araştırmalara göre klinik işlemler bütününde vazokonstriktör olarak işlev gördüğü bilinmektedir. Bu tarz kremlerin birçoğunda ana işlev maddesi olarak tercih edilir. 

 • L-Arginin: Doğal olarak et, kümes hayvanları ve balıklarda ortaya çıkan önemli bir amino asit türüdür. L-Argininin, cinsel isteği yüksek oranda arttıran bir beyin kimyasal uyarıcısı olduğu bilinmektedir. Ayrıca penis geliştirici ve büyütücü kremlerde de kullanılır. 

 • Flavonoidler: Bunlar, klinik çalışmalar başına ruh halini ve cinsel uyarılmayı arttırdığı kanıtlanmış bitkilerde doğal olarak bulunan elementlerdir.

 • Botanik elementler: Jelin yarı geçirgen zardan (cilt) geçmesine yardımcı olan enzimler içeren bitki bazlı maddelerdir. Birçok penis büyütücü kremde bulunur. 

 • Yapay tatlar: Oral bazlı aktiviteler için çoğu penis büyütme kremine eklenir.

Penis Development Krem Nasıl Kullanılır? 

Penis development krem kullanımı oldukça kolaydır. Burada birazcık uzun bir yol kat ettiğini belirtmek de önemlidir. Anlamlı sonuçlar elde etmek için tüm penisi sıvı ile kaplamaya gerek yoktur. Penis development krem kullanımı şu şekildedir:

 • Reaksiyonunuz olup olmadığını görmek için cildinizin küçük bir bölgesini test edin. Kızarıklık,  morluk, iltihaplanma ya da yanma fark ederseniz kullanmayı derhal bırakın. Erkeklerin büyük çoğunluğu bu kremi kontrol etmeden kullanmaktadır. 

 • Tavsiye edilen miktarı ürün talimatlarında belirtildiği gibi penisinize uygulayın.

 • Hafif hareketleri kullanarak parmağınızı hafifçe örtmek için baş parmağınızı ve işaret parmağınızı kullanın.

 • Osmozun amacını bozduğu ve prematüre olmasına neden olabileceğinden herhangi bir mastürbasyon eylemi yapmaktan kaçının.

 • Penisiniz bükülmüş ya da kıvrılmışsa yavaşça hareket edin. Böylece penisin tüm bölgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Ellerinizin, penise dokunmak için yeteri oranda sıcak olduğundan emin olun. 

 • Ozmotik işlemin tamamlanması için birkaç dakika mutlaka bekleyin.

 • Anal ilişki aktiviteleri için farklı tarz tasarlanmış silikon bazlı bir anal yağ kullanın. Bu krem, anal ilişkiler için uygun değildir.