Paranit Bit Şampuanı


1 Kutu Satın Al - 39.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 75.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 100.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Paranit Bit Şampuanı Nedir?

Kafa derisinde görülebilen bitler, yaşamını tam manasıyla saç telleri ve folikülleri arasında geçirir. Topluluk ortamların kişilere bulaşabilen bitler, özellikle de ilkokul çağındaki çocuklarda sık bir şekilde görülmektedir. Paranit bit şampuanı, kafa derisini tamamen temizler ve bitlerden yüksek oranda arındırarak ferahlama sağlar. Fiziksel olabilecek bir temasla kafa derisinde yaşayabilen canlıların ise tam manasıyla yok olmasını sağlar. Ayrıca bu canlıların tekrardan meydana gelmesine de engel olur. Her cinste ve yaşta ortaya çıkabilen saç bitini, içerdiği özel formülleri sayesinde bu etkili şampuan tamamen yok etmektedir. Bu şampuan birçok dermatolojik testlerden geçmiştir.

Paranit Bit Şampuanın Özellikleri Nelerdir?

Çocukların ve yetişkinlerin kullanımlarına tamamen uygun olan Paranit bit temizleyici şampuan, bu konuda oldukça başarılı bir firma olan Omega Pharma tarafından üretilmektedir. Kafa derisinde yaşayabilen bit ya da canlıların yok olmasına yardımcı olur. Her yaşta ortaya çıkabilen bu can sıkan problem, kafa tabakasının şiddetli bir şekilde kaşınmasına da sebep olmaktadır. Kafa biti, kafa derisinde ortalama otuz gün süresince rahatlıkla yaşayabilmektedir. Bit ya da canlılar sıçrama yoluyla bir kişiden diğerine çok kolay bir şekilde geçmez. Daha çok saç tokası ya da saçların birbirine temas etmesi şeklinde geçişi sağlanmış olur. Özellikle de kreş ya da okul gibi grupların olduğu ortamlarda sık bir şekilde görülmektedir. Annelerin de güvenli bir şekilde kullanabileceği Paranit bit şampuanı, bitleri saç tellerinden ve kafa derisinden arındırmaya yardım eden mükemmel bir temizleyici üründür. İçeriğinde anason, aqua, su ve hindistan cevizi gibi önemli maddeler yer alır. Kafa diplerinde yaşayabilen canlıları tamamen susuz bırakır ve boğarak yok eder. Ayrıca içeriğinde hiçbir şekilde böcek ilacı ya da alkol bulunmaz. Kullanan birçok annenin beğenisini tam manasıyla kazanmayı başarmış bir üründür. İlk olarak kullanılmaya başlandığı zamandan itibaren etkisini tamamen göstermeye başlar. Zararlı ya da kimyasal hiçbir madde içermeyen bu etkili ürün, cilde de olumsuz bir zarar vermez. Tahrişlerin meydana gelmesine engel olur ve kaşıntı durumlarını da yok eder. Temiz saçları yüksek oranda seven canlıların nefes borusunu tamamen tıkayarak kalbine nüfuz edecektir. Bu mükemmel ürün, çift etkili bir bakım sunmaktadır. Dermatologlar ve uzmanlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Paranit Bit Şampuanı Nasıl Kullanılır?

İlk olarak dişi olan bir bit tarağı kullanarak bitli saçlar kuru haldeyken dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. Önce saçların üzerindeki karışıklıkları tamamen açmak için saçlar taranmalı ve akabinde yavaş yavaş kontrol edilmelidir. Bitlerin en fazla yerleştiği alanlar olan kafa dipleri, ense ve kulakların arka bölgesi kontrol edilirken çok daha fazla dikkat edilmelidir. Yeniden bitlerin yapışmasını önlemek için bit tarağı her kullanımdan sonra mutlaka sabunlu bir suyla derinlemesine temizlenmelidir. Omega Pharma’nın özel laboratuvarlarında üretilen bu etkili ürün, iyice karıştırılmalıdır. Daha sonra bu etkili ürün, ıslak olan kafa diplerine iyice yedirilmelidir. Ortalama 10 ile 15 dakika süresince kafada bekletildikten hemen sonra durulama işlemine geçilmelidir. Durulama işlemi için ilave ya da ek bir ürünün kullanılmasına gerek yoktur. Saçlar, durulama esnasında yeteri oranda köpürecektir. Daha sağlam köpürtmek için bol su kullanılmalıdır. Yetişkinler de bu ürünü kolay bir şekilde kullanabilir. Bu ürün göz etrafında bazı hassasiyetlere sebep olabilir. Bu ürün yine de satın alınırken temsilciye danışılmalıdır. Düzenli bir şekilde bir hafta süresince kullanıldığı zaman etkisini çok aktif bir şekilde göstermeye başlayacaktır. 

Paranit Bit Şampuanı 100 Mg Satış Noktası | Ejzane.net