Padutin Sperm Arttırıcı


1 Kutu Satın Al - 2,199.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 4,299.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 5,999.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Padutin Sperm Arttırıcı Nedir?

Padutin sperm arttırıcı uzman doktorlar tarafından onay almıştır. Almanya’dan ithal edilen bir üründür. Menide hiç sperm olmaması durumuna kısırlık adı verilmektedir. Azospermi de denir. Padutin hem sperm artırıcı hem de hareketlilik artırıcı bir ürün olduğundan hamilelik olasılığını artırır. Sperm artırıcı ilaç içinde destek olarak selenyum, e vitamini, çinko ve folik asit takviyeleri de bulunmaktadır. Azospermi tedavisi için erkekler arasında en çok kullanılan, yüksek ilaçlar arasında Padutin bulunmaktadır. Doğal yolla gebelik için Padutin kullanılabilir.

Padutin Sperm Arttırıcı Nasıl Kullanılır?

Padutin Sperm Arttırıcı kullanımı tok karnına bol suyla olmalıdır. Hapı günün dilediğiniz saatinde alabilirsiniz. Sperm artırıcı hapın etkisini artırması için sperm artırıcı yiyecekler ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Sperm artırıcı özelliği olan yiyecekler arasında muz, çikolata, sarımsak, balık, kırmızı et, bitter çikolata bulunuyor.

Padutin Sperm Arttırıcı Yan Etkileri Nelerdir?

Padutin Sperm Arttırıcı yan etkileri bulunmayan doğal içerikli bir ilaçtır. İlacın kullanımı ile kısa sürede sperm kalitesi ve hareketliliği artmaktadır. İlaç içinde yer alan etken maddeler FSH hormon miktarının artmasını sağlar. Bu artış testislerden daha fazla sperm üretimi olması anlamına gelmektedir. Tedaviye kısa sürede yanıt almanızı sağlayan üründür.

Padutin Sperm Arttırıcı Hangi Dozda Kullanılmalıdır?

Padutin Sperm Arttırıcı kullanım miktarı 24 saat içinde tek doz olarak belirlenmiştir. İlacın etkisini optimum oranda göstermesi için uygun dozda kullanım çok önemlidir. Bununla birlikte doz aşımı çeşitli yan etkilerin görülmesine neden olabilir. Doz aşımında kaçınmak gerekir.

Padutin Sperm Arttırıcı Nasıl Satın Alınır?

Padutin Sperm Arttırıcı satın almak için internet sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Sperm artıcı ilaç ve diğer cinsel sağlık ürünlerini internet sitemizde zengin çeşitliliği ile bulabilirsiniz. Üstelik bu ürünler piyasada bulabileceğiniz en ekonomik fiyattan satışa sunulmaktadır. Satılan cinsel sağlık ürünlerinin tümü orijinal olup, gerekli onayları aldığından güvenli bir şekilde kullanılabilirler. Ürünler tarafınıza gizlilik içinde ve hızlı bir şekilde teslim edilir. Ürünler özenle paketlenir ve tarafınıza kargo edilir.