Optimus Geciktirici Mendil


1 Kutu Satın Al - 99.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 179.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 259.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 338.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Optimus mendil ile erkeklerin erken boşalmaya çözüm bulabilmeleri mümkün olabiliyor. Pek çok sertleştirici ve erken boşalmayı önleyici ürün olmasına rağmen mendillerin yeni bir ürün türü olduğunu söyleyebiliriz. Optimus Delay mendil sayesinde tek kullanımlık ve hijyenik bir ürünle cinsel hayatınızı iyi bir noktaya getirebilmeniz mümkün olabilir.

 

Optimus geciktirici mendilin diğer geciktirici ürünlerle kıyaslandığı zaman en tercih edilen noktası hijyenik olmasıdır. Ayrıca krem, jel ya da diğer alternatifler gibi yer kaplayacak bir ürün değildir. Standart ıslak mendil boyutlarında olduğu için iç cebinizde veya cüzdanınızda bile taşıyabilme potansiyeliniz vardır.

 

Her an üst düzey bir ilişkiye hazır olmanızı sağlayan bu ürünün ortalama 15 dakikalık bir etkileşim süresi vardır. İlişkiye girmeden ve cinsel anlamda uyarılmadan 15 dakika önce penisinize uygulamanız yeterli olacaktır. Çiftler tarafından sık sık tercih edilen geciktirici ürünler arasında olduğu için uygun fiyatlarıyla partnerinizi de mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Optimus Mendil Ne İşe Yarar?

Optimus mendil için işlevsel anlamda iki farklı sonuç alınabilir. Öncelikli olarak geciktirici etkisiyle piyasaya sunulmuş bir üründür. Erkekler için sunulan ürünlerin komplike etkileri olduğunu zaten biliyoruz. Bu bağlamda da Optimus mendil erken boşalmayı önlediği gibi sertleşme sorunlarına da çözüm sağlıyor.

 

Ereksiyon süresini uzatarak daha uzun ilişkilere girebilmenize olanak tanıyor. Zaten bunun için erken boşalma gibi bir sorununuzun olmaması gerektiği aşikâr. Her iki anlamda da aradığınız standarda ulaşmanızı sağlayarak hijyenik bir biçimde kurtarıcınız oluyor. Tek bir kutu alarak içeriğindeki 7 mendili her birini farklı ilişkide olmak üzere 7 gün kullanabilirsiniz. Kampanyalı satışlarla beraber çok daha ucuza daha uzun süreli bir kullanım için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Optimus Mendil İçeriğinde Neler Var?

Optimus mendil içeriğinin doğal bileşenlerden oluşuyor olmasının büyük bir avantaj sağladığını söylemek mümkün. Keza doğrudan penise uygulanan geciktiriciler için sağlıklı olup olmaması en mühim etkendir. Bunu daha net anlamak için dermatolojik testlerin yapılıp yapılmadığından emin olmalıyız. Penis dokusunun yapısına uygun şekilde üretilip herhangi bir deformasyona yol açmaması herkesin ortak beklentisidir.

 

Optimus geciktiricili mendil satın alırken orijinal olup olmadığına dikkat etmek gerekiyor. Orijinal ürünler 7 paketten oluşan kutularla satışa çıkıyor. Üzerinde üretim ve bileşenler başta olmak üzere tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bir bilgi kısmı yer alıyor. Yine barkodu sayesinde orijinallik sorgulaması yapabilirsiniz.

Optimus Mendil Nasıl Kullanılır?

Optimus mendil kullanmak için özel bir çabaya gerek yok. Daha önce ıslak mendil kullanmış olan herkesin rahatlıkla bunu yapabileceği aşikâr. Bir ıslak mendil formunda olmasından ötürü ilişkiye girmeden yaklaşık olarak 15 dakika önce uygulanması önerilmektedir. İşini daha da garantiye almak isteyen erkekler için bu sürenin 30 dakikaya çıkarılmasında bir sakınca yok.

 

İlişki öncesinde mendili paketi açarak çıkarıyoruz. Tek parça halinde olması ve mendilin parçalanmaması özellikle etkilerini net biçimde görmek adına önemlidir. Penisin baş kısmından başlayarak çevresine de güzelce yedirerek mendille silmeye başlıyoruz. Bu silme işlemini uzatabildiğiniz kadar uzatabilirsiniz. İçeriğinde bulunan bileşenlerin penis dokusuna nüfuz etmesi ve etkileri göstermesi için 10 dakikalık bir uygulama öneriliyor.

 

Uygulama sonrasında bünyeden bünyeye değişiklik gösterse de 15 dakika ile 30 dakika arasında etkileşim başlamış olacak. Ereksiyon ile başlayan ve erken boşalma etkisiyle devam eden bu etkileşim ise saatler boyunca devam edecektir. Partnerinizle doyasıya bir seks hayatı yaşamak istiyorsanız doğru seçim Optimus mendil olabilir.

Optimus Mendil Kullanıcı Yorumları

  • Kerim G*

Erken boşalma sorunumdan ötürü hayatıma giren kadınları mutlu edemiyordum. Daha önce krem gibi ürünler kullanıp memnun kalmış olsam bile arkadaşımın evine giderken onu yanımda götüremiyordum. Artık cüzdanıma Optimus mendil koyuyorum ve her an uzun süreli bir seks yapmaya hazır olduğumun özgüvenini taşıyorum.

  • Hasan Y*

Erken boşalma sorunu neyse ama ereksiyon problemi yüzünden ilişkilerim hep yarım kalıyordu. Hem sertleşmeyi sağlayacak hem de geç boşalmama yarayacak bir ürün araştırmaya başladım. Diğerlerinden ziyade mendil olması çok hoşuma gitti. Hem ufak hem de etkili bir ürün olarak hayatımı kurtarıyor.

  • Cem Ü*

Islak mendile benzeyen bir ürünün saatler boyunca boşalmamı engelleyeceğini ve sertleşme sorunlarımı ortadan kaldıracağını hiç düşünmezdim. Gerçekten Optimus mendil kullandıktan sonra seks hayatımda büyük eksiklikler olduğunun bilincine vardım.

  • Tamer Ç*

Yoğun bir seks hayatım olmasa da partnerimi boşaltma konusunda başarısız oluyordum. Çünkü erken boşaldığım için o raddeye gidemiyordum. Birkaç jel denedikten sonra geciktirici mendillerin daha kullanışlı olabileceğine kanaat getirdim. Gerçekten doğru bir karar verdiğimi anladım. Eskisinden çok daha iyi bir seks hayatım olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

  • Jale H*

Geciktirici mendil ürünlerini gördüğümde fazlasıyla şaşırdım. Eşim için birkaç farklı ürün satın almama rağmen kullanmayı pek sevmemişti. Ama bunun sıradan bir mendil gibi gözükmesinden ötürü sorun yaşamayacağını düşünerek sipariş geçtim. Gerçekten eşimin erken boşalma sorunu ortadan kalktı ve çok daha uzun bir sertleşme süresine sahip oldu. Optimus mendil sayesinde yatak odamızda bir sorun kalmadı ve çok mutluyum.

  • Halil İbrahim T*

Daha önce kullanmış olan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bir kutu Optimus mendil sipariş ettim. İçerisinden çıkan 7 mendili kısa sürede bitirdim ve etkilerini gözlerimle gördüm. Artık üçlü paketini sipariş ediyorum ve her zaman cüzdanımda taşıyorum.

  • Taner V*

Hiçbir cinsel ürünün etki göstermeyeceğine inanan birisi olarak rastlantısal bir biçimde Optimus mendil ile karşılaştım. İnternette araştırarak aslında zararının olmayacağını anladım ve siparişimi geçtim. Eşimle hiç olmadığı kadar uzun ilişkilerimiz olmaya başladı.

  • Mustafa T*

En korktuğum şey penisim üzerinde oluşabilecek yara ve benzeri oluşumlardı. Çünkü doğrudan cilde temas eden bir ürün olarak görünüyordu. Fakat kullandıktan sonra herhangi bir yan etki veya cildimde bir soruna rastlamadım. Sadece boşalma sürem kat ve kat arttı. Hatta boşaldıktan sonra bile sertleşme sorunu yaşamamaya başladım.

Optimus Mendil Yan Etkileri Var Mı?

Optimus mendil yan etkileri için herkesin aklına ilk gelen faktör dermatolojik sorunlar oluyor. Cilde teması halinde peniste oluşabilecek bir tahriş ya da vajinaya giren penis vesilesiyle vajina iç dokusunda oluşabilecek bir deformasyon insanları korkutabiliyor. Ancak insanlar üzerinde yapılan uzun süreli klinik deneyler neticesinde böyle bir sonuç alınamadı.

 

İnsan sağlığına uygun olmayan hiçbir bileşene sahip olmadığı gibi pH değeri açısından zararlı bir seviyede üretilmiyor. Bu durumda da cilde teması ya da vajina iç dokusuna teması sorun yaratmıyor. Zaten penis derisi mendilin içeriğini emerek sertleşme ve erken boşalmayı etkileyen reaksiyonu ortaya koyuyor. Sonrasında oral seks dahi yapılmasında herhangi bir sakınca bulunmuyor.

Optimus Mendil Fiyatları

Optimus mendil fiyatı için sitemizde bulunan kampanyalı satışlara göz atabilirsiniz. Normal şartlarda 7 tane içeren 1 paket satışında fiyat biraz daha yukarıda gibi görünebilir. En avantajlı paketi ise 21 tane içeren üçlü paketidir. Bu paketi temin ederek hem daha uzun süre ereksiyon ve erken boşalma probleminizi ekarte edersiniz hem de daha uygun fiyata bunu çözme şansına erişirsiniz.

Orijinal Optimus Mendil Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Optimus geciktirici mendil satışı yaptığımız için sitemizden sipariş vereceğiniz ürünlerin tümünün üzerinde bir doğrulama barkodu görebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin kutu içeriği ve kutu üzerinde bulunan bilgilere bakarak aklınıza takılabilecek tüm soruların yanıtını bulmanız mümkün olacak. Optimus Delay mendil olarak anılan ürünün yurtiçi haricinde yurtdışında da tercih edildiğini unutmamak gerek.

Optimus Mendil Zararı Var Mı?

Optimus mendilin yararları arasında hijyenin ne denli önemli bir unsur olduğundan söz etmiştik. Hijyenik olmasından ötürü insan sağlığına diğerlerine nazaran hiçbir zarar vermeyeceğinden eminiz. Tek kullanımlık cinsel ürünler her zaman daha avantajlıdır. Bunun haricinde de Optimus mendil zararlarına ilişkin hiçbir klinik bulgunun tespit edilmemesi erkeklerin derin bir nefes almasını sağlamaktadır.

Optimus Geciktirici Mendil Türkiye Resmi Satış Sitesi