Novagra


1 Kutu Satın Al - 229.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 419.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 609.00 ₺

4 Kutu Satın Al - 799.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Cinsel sağlık konusunda sorunlar özellikle erkekler tarafından daha büyük sorun olmaktadır. Bu yüzden de erkekler özellikle erken boşalma konusunda büyük sorunlar yaşamaktadır. Hal böyle olunca da cinsel ilişkiler hayal edildiği gibi uzun süreli olmaz. Bu yüzden tedavi edilmediğinde bu sorunlar farklı problemleri de beraberinde getirir. Dakikalar içinde boşalan erkekler yüzünden partnerler istedikleri hazzı alamaz ve cinsel ilişkiden soğuyabilir. Bu yüzden de evlilikler büyük ölçüde sıkıntıya girebilir. İşte burada devreye farklı yapılara sahip ürünler girmektedir. Böylece erkekler cinsel sorunlarına etkili çözümler bulabilir.

Cinsellik iki insan arasındaki en önemli alanlardan biridir. Bu yüzden de her çift cinsel hayatını sorun olmadan yaşamak ister. Ama erken boşalma gibi sorunlar bu duruma engel olur. İşte burada işlerin daha da kötüye gitmemesi adına Novagra devreye girer. Bir geciktirici hap olan bu ürün erken boşalmayı tamamen sona erdiren ve ayrılıklar gelmeden ilişkileri kurtaran bir üründür. Sizler de bu tarz sorunlarla boğuşuyorsanız bu ürün ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Novagra Ne İşe Yarar?

Cinsel gücün yüksek olması bir ilişkideki en önemli detaydır. Bu yüzden erken boşalmanın önüne geçerek kadında ve erkekte isteği en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olur. Ayrıca Novagra kullandığınızda penis sertliği de son derece üst seviyelere kadar çıkar. İktidarsızlık gibi sorunlar yaşayan biriyseniz bu soruna kesin olarak bir çözüm getirmiş olursunuz. Ayrıca ereksiyon sırasında daha uzun süre sertleşme ve daha çok sayıda ilişkiye girme konusunda size yardımcıdır.

Herkes cinsel ilişkiden tat almak ister. Bu ürün cinsel ilişki sırasında aldığınız tadı en üst seviyeye çıkarmaktadır. Ayrıca ilişki sırasında ortaya çıkan stres ve gerginlik de bu ürün sayesinde ortadan kalkmaktadır. İlişkinizin süresini uzatarak kısa sürede boşalma düşüncesine bağlı tüm stresi ortadan kaldırır. Erkek bu sayede kendine daha çok güvenmeye başlar ve bu durum hayatının her alanında kendini belli eder. cinsel birleşme sırasında kan dolaşımı hızlandığı için cinsel organlara akış fazla olur. Bu durum da hazzı arttırmaya yardımcı olur.

Novagra İçeriğinde Ne Var?

Çok sayıda erkek tarafından uzun yıllardır tercih edilen geciktirici hap Novagra içinde 30 tane kapsül yer alır. Bu kapsüllerden her biri 20 mg olarak satılır. Bu ürünlerin içeriğinde çoban çantası, meyan kökü, Trigonella, foenum, pastoris, glycymhiza glabra, çemen otu, mısır nişastası, graecum ve demir dikeni gibi bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenlerin tamamı bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Hal böyle olunca da cinsel gücü arttıran ve boşalmayı geciktiren özel bitkisel özler tamamen insan sağlığına zararsız olarak yer almaktadır. Tamamen doğal olarak üretilen bu hap, kimyasal madde içermez ve bir ilaç değil destek ürünü olarak kullanılabilir.

Novagra Nasıl Kullanılır?

Novagra etkisini tam manasıyla görmek isteyen kişiler doğru şekilde kullanmalıdır. Aksi halde bu hap bir işe yaramaz algısı yerine beklenen etkiyi tam olarak göstermez sözü daha doğru olur. Bu yüzden tam etki görmek istiyorsanız mutlaka hapı belirtilen şekilde kullanın. Hapı kullanırken cinsel ilişkiden 1 saat önce bol su ile tüketmeniz önerilir. Peniste eş zamanlı olarak sertleşme sağlayan bu ürün 45 dakikaya kadar cinsel süreyi uzatır. Lokal bölgelere kan akışını hızlandıran bu ürün ereksiyon hormonlarının daha sistemli olarak çalışmasına yardımcı olur. Böylece peniste oluşan aşırı duyarlılık hissi ortadan kalkarak daha normal seyirde bir ilişki yaşayabilirsiniz. bu hap son derece küçüktür ve her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu ürünü kesinlikle tok karnına kullanmayın. Yemek yedikten sonra en az 3 saat geçmesini beklemeniz gerekir.

Novagra Kullanıcı Yorumları

Osman H*

Her şeyin bilineni en kalitelisidir. Geciktirici haplar arasında uzun yıllardır en bilinen bu üründür. Bu yüzden de bilinen etkiden ve kaliteden vazgeçmeyin derim. İlişki sırasında kendinizi çakı gibi hissedebilirsiniz. Tavsiye etmeme gerek var mı?

Nasır Ü*

Abimler her zaman bu ürünün şakasını yapardı. Sipariş verdim ve 1 günde elime ulaştı. Kullandım ve faydasını gördüm. Abimleri gizlice dinlediğim günlerden bana kalan en etkili bilgi buymuş. Anlatıldığı gibi sabahlar olmasın modunda günler geçirdiğimi itiraf etmeliyim.

Rüya U*

Erkek arkadaşım bir gün kullandı ve iki saat boyunca mükemmel bir gece geçirdik. Umarım her zaman kullanmaya devam eder. Mutlaka tavsiye ediyorum.

Nuran T*

Daha önce bu hap hakkında bilgi sahibiydim. Daha sonra araştırmadan sipariş verdim. Erken boşalma konusundaki sorunlarımı ortadan kaldırdı. Fiyat performans bakımından çok fayda görebileceğiniz bir ürün. Almak isteyenler bence düşünmesin. Çünkü geleceğinizi kurtaracak çok özel bir hap.

Giray K*

Çevremden bu hap konusunda en az evlenme baskısı kadar baskı yedim. Daha sonra internette biraz etkilerini araştırdım. Daha sonra bu yazıyı okudum ve bilgilendirmelere güvenerek ürünü sipariş ettim. İlk ilişkim fazladan 25 dakika kadar sürdü.

Bade P*

Novagra hap almak istiyoruz. Ama eczanede olup olmadığı konusunda size danışmak istedik. İnternette belli yerlerde farklı bilgiler var. İnternete pek güvenemiyorum. Bu konuda bir bilgilendirme yapar mısınız?

Fedai P*

Bence Novagra’yı haplar arasında en özel yapan şey bitkisel yapıya sahip tek ürün olması. Bu yüzden de yan etki görmeden kullandım. Sizlere de cinsel zevk için keyfinizi sürmek adına bu ürünü öneriyorum.

Batu L*

Novagra adlı bi hap doğrusunu söylemek gerekirse kaliteli bir ürün olarak faydasını gördüm. 55 dakikaya kadar tadını çıkararak güzel bir cinsel birliktelik yaşadım. Bununla birlikte 24 saat üzerinde bir etkisi olduğunu da anladım. Ayrıca hızlı gönderim hizmeti de bu işin  cabası

Novagra Yan Etkileri Var mı?

Özellikle cinsel gücü arttırıcı haplar kimyasal ürünleri barındırdığı için çeşitli yan etkiler söz konusu olmaktadır. Bu durum da kullanıcıları bir hayli tedirgin eder. Ancak Novagra adlı hapın böyle bir etkisi ortaya çıkmamıştır. Bunun temel sebebi ise bu hapın yüzde yüz olarak bitkisel özlerden meydana gelmesidir. Bitkisel yapısı insanların sorunsuz olarak kullanmasını sağlamaktadır. Sadece bileşenlerindeki maddelere özel olarak bir alerjisi olan kişiler sıkıntı yaşayabilir. Bu yüzden sizler de alerji konusunda özel hassasiyet gösterebilirsiniz. Bu ürünü kullanım talimatlarına uygun olarak kullanırsanız tam performans alabilirsiniz. Yanlış kullanımlar sadece ortaya koyacağı etkiyi azaltacaktır.

Novagra Fiyatları

Bu ürün ülkemizde çok uzun yıllardan beri satışı yapılan bir cinsel destek hapıdır. Hal böyle olunca da oldukça geniş bir pazara sahiptir. Ancak bu durum satış fiyatının da farklı miktarlarda seyretmesine yol açmıştır. Sizler de bu ürünü satın alırken firmamızın size özel sağlayacağı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte gizli kargo hizmeti ve hızlı gönderim de sizler için özel hizmetlerimiz arasındadır.

Orijinal Novagra Nasıl Anlaşılır?

Bir cinsel destek hapı büyük oranda piyasada sahte olarak satılmaktadır. Üstelik bu ürün Novagra gibi dünyayı kasıp kavuran ve ülkemizde erkekler arasında çok popüler olan bir ürünse sahteleri oldukça yaygın olmaktadır. Bu yüzden de sizlere ürünün orijinalini bulmak kalıyor. Bunu anlamak için tek yapmanız gereken ambalajına bakmaktır. Kutusu ve şişesi genel olarak beyaz ve lacivert renklere sahiptir. Ayrıca üründe erkek işaretini de görebilirsiniz. Bununla birlikte orijinal olan Novagra 30 tablet halinde satılmaktadır. Daha az ya da fazla tablet sayısı olan haplar kesinlikle sahtedir. Bu yüzden hapınızı alırken son derece dikkatli davranmanız gerekir.

Novagra Zararı Var mı?

Bu ürünün özellikle bitkisel özlerden meydana gelmesi ve uzun yıllardır satışta olması bir zararının olmadığının göstergesidir. Sizler de bu ürünü kullandığınızda özel bir rahatsızlığınız yoksa ve aşırı dozda almadıysanız bir zararlı etkisini görmezsiniz. Ancak kalp ya da böbrek yetmezliği gibi sorunlarınız varsa mutlaka doktor nezaretinde kullanmanız yerinde olacaktır.