Nely8 XL


1 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 149.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 189.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Nely8 XL krem, erkeklerin en büyük sorunu olan penis boyutu için üretilmiş bir mucizedir. İçeriğindeki insan sağlığına zararı olmayan bileşenlerle penis boyu ve kalınlığı için ideal noktaya ulaşmanızı sağlar. Kısa sürede etkisini gösteren ve düzenli kullanım ile kalıcı sonuçlar sunan bir üründür. Penis büyütücü ürünler arasında kullanımı en kolay ve en etkili alternatifler arasındadır.

İlk kullanım ile birlikte etkilerini hissedebileceğiniz Nely8 XL kremin düzenli kullanılması oldukça önemlidir. Penis içerisindeki dokuları yeniden harekete geçirerek hayal ettiğiniz penis boyutuna ulaşmanızı sağlayacaktır. Nely8 XL penis büyütücü şase krem ile yıllardır cinsel hayatınızda aradığınız doruk noktaları keşfetmeniz mümkün olacak. Kutu içeriğinde tek kullanımlık 3 ml jeller halinde bulunan ve 25 tane ile sunulan bir ürün olması ise süreklilik açısından ayrı bir avantaj sağlayacaktır.

Erkeklerin yatakta özgüven açısından en büyük sorunu penis boyutu ve karşı tarafı tatmin edememe endişesidir. Bu noktada partnerinizin eşsiz duygular tadabilmesi için de onu mutlu edebilecek bir penise sahip olmanız önemlidir. Daha kalın ve daha uzun bir penisle gecenin kahramanı olmak ise Nely8 XL kullanımı ile oldukça kolay.

Nely8 XL Ne İşe Yarar?

Cinsel ürünler arasında en büyük sorunların başında hijyenik kullanım gelmektedir. Birçok ürün belirtildiği etkiyi göstermesine rağmen bu ciddi sorun yüzünden soru işaretleri yaratabiliyor. Nely8 XL krem ise özel olarak tasarlanmış kullanım şekliyle 3ml jel olarak sunulmaktadır.

Temel anlamda penis boyunu ve kalınlığını arttırarak ideal bir cinsel performansa erişebilmenize olanak tanır. Bunu yaparken özgüveninizi yükselterek partnerinizle daha samimi bir ilişki kurmanızı sağlayacaktır. Bir erkeğin olmazsa olmazları arasına girebilecek olan Nely8 büyütücü krem ile artık moral bozmaya son.

Partnerinizin gördüğü gibi etkileneceği bir penise sahip olmak için ilişkiden 10 dakika kadar öncesinde masaj yaparak penisinize yedirmeniz yeterlidir. Kullanımı ile anında etkisini gözle görebileceğinizi vurgulayalım. Düzenli kullanım halinde de kalıcı olarak 7 cm büyüme ve çap olarak kalınlaşma söz konusu olacaktır.

Nely8 XL İçeriğinde Neler Var?

Nely8 krem içeriği ise erkeklerin bu kadar sık tercih etmesinin en büyük sebepleri arasındadır. Çünkü sağlıklı ve cildi tahriş etmeyecek bileşenlerden üretilmiştir. Ne genel sağlığı ne de cinsel sağlığı olumsuz yönde etkileyecek hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Aksine erkeklerde penis boyunu ve penis kalınlığını gözle görülür ölçekte büyüten formülüyle satışa sunulmuştur.

Tamamen profesyonel ve bilimsel araştırmaların neticesinde üretilmiş olan Nely8 XL krem için kullanıcı testleri özgün bir biçimde yapılmıştır. Klinik ortamda yapılan üretimin haricinde testlerin sonuçlarına bağlı olarak bağımsız kuruluşlar tarafından denetlenerek raporları açık bir biçimde sunulmaktadır. Ayrıca Nely8 XL penis büyütücü ürünün içindekiler tamamıyla açık şekilde belirtilmektedir.

 • Disodyum Etil
 • Dikokamid
 • PEG 15 Disülfat
 • Gliserin
 • Ksantan Gam
 • Glycosaminoglycans
 • Sclerotium Gam
 • Chitosn Glikolat
 • Sodyum Hidroksit
 • Behenyl Alkol
 • Gliserin Sitrat
 • Ceteareth 25 Caprylik/Caprik Trigliserid
 • Tri Etanol Amin
 • Potasyum Sorbat
 • Likit Parafin
 • Undecyl Alkol
 • Acacia Senegal Gam
 • Aloevera
 • Sitrik Asit
 • Metil Cloro Isothiazalinone
 • Su

Nely8 XL Nasıl Kullanılır?

Nely8 XL penis büyütücü kremin kullanımı oldukça basit. Seks öncesinde mutlaka tercih edilmesi gereken bir cinsel üründür. Cinsel birleşmeden 5 ile 10 dakika arasında mutlaka uygulanması önerilir. Fakat burada her insan için etki süresinde farklılıklar göze çarpmaktadır. Yapılan klinik araştırmalarda metabolizma hızının burada önemli bir faktör olduğu belirtilmiştir.

Dolayısıyla ilk kullanımın ardından cinsel uyarılmayla beraber penisinizde oluşan kalınlaşmayı hissetmeniz mümkün olacaktır. Sonraki kullanımlarda ise etkinin ne kadar sürede ortaya çıktığını öngörerek kullanımınızı buna göre kişiselleştirebilirsiniz.

Uygulama aşamasında Nely8 XL kremin bir tüpünü alarak 3ml olan jeli elinize sıkabilirsiniz. Direkt olarak penise sıkarak elinizle masaj yapmaya başlamak ise tavsiye edilir. Masaj yaparken penisin üst kısmına ve alt kısmına tamamıyla yedireceğiniz olan jelin penis dokusuna ve cilde zararlı olmadığını unutmayın.

Masaj yaparken ne kadar yedirirseniz o kadar etkin bir sonuçla karşılaşırsınız. Kullanım sonrasında da 30 dakika geçtikten sonra dilediğiniz gibi duş alabilir ya da yalnızca penisinizi yıkayabilirsiniz. Duş veya özel anlamda yıkamanız halinde Nely8 XL etkileri hiçbir şekilde ekarte olmayacaktır. Kalın ve daha iri bir penisle ilişkiye hazır bir biçimde geceyi tamamlayabilirsiniz.

Nely8 XL Kullanıcı Yorumları

Samet C*

Yeni kullanmaya başladığım için üründen henüz istediğim verimi alamadım. Kalınlaşma ilk kullanımdan itibaren var. Ama düzenli kullanmaya devam ederek sonuca tekrar bakacağım. Tecrübelerimi ileride paylaşırım.

Can U*

Ürünü alma sebebim kalınlaşmasından ziyade boyunun uzamasıydı. Yaklaşık bir kutu kullanımdan sonra gözle görülür şekilde gelişim olduğunu fark edebiliyorum. Ayrıca hayatımdaki insanların bunu fark etmesi başarılı olduğu konusunda beni inandırdı. Ufak bir kaşınma sorunu dışında problem yaşamadım.

Pınar K*

Bu ürünü eşim alıp kullanmaya başladı ama hamile olduğum için ara vermeyi düşünüyoruz. Aslında ilk etapta çok büyük bir fark olmayacağını düşündüğüm için kullanmaya devam etmesini söyledim. Daha önce hamileyken ürünü kullanarak sorun yaşayan var mı?

Halim E*

Şimdiye kadar çok fazla cinsel ürün kullanmış birisi olarak en kolay kullanımlı olanlardan birisi olduğunu söyleyebilirim. Tek kullanımlık jeller büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik hijyenik olduğu için her iki taraf için de daha sağlıklı olduğunu söyleyebilirim. İlk siparişim bitmek üzere ve yenisini vereceğim.

Soner Y*

Farklı yöntemler denememe rağmen penis boyunda bir uzama olmaması sebebiyle bu ürünü denemeye başladım. Yeni yeni kalınlaşmaya başladığını hissediyorum. Henüz erekte halde daha iri bir hal alsa da boyda bir uzama olmadığını söyleyebilirim. Biraz daha sıkı bir kullanım ile mümkün olacağını düşünüyorum.

Cihan T*

Sipariş vermeden önce sürekli olarak kaşıntı yorumlarını okudum. Bu biraz tereddüt yaratsa da ürünü sipariş ettim ve kullanmaya başladım. Sanırım cilt hassasiyetiyle alakalı bir durum. Çünkü hiç kaşıntı ya da cilt sorunu yaratmadı.

Ali Yakup U*

Penis büyütmek için krem kullanmanın pek hijyenik bir yanının olmadığını düşünüyordum. Ama bu ürünün en büyük avantajı yıkanabilir olması ve yıkandıktan sonra da etkisini koruması oldu. Ürünü masaj yaparak uyguladıktan yarım saat sonra duşa girerek yıkıyorum. Daha rahat etmemi sağlıyor ve etkileri devam ediyor.

Utku G*

Özellikle gizli paket olarak gelmesinin benim için çok önemli olduğunu söylemeliyim. İlk defa cinsel ürün kullanan birisi olarak bu kadar güvenilir bir hizmet alacağımı düşünmüyordum. Yaklaşık 1 haftadır kullandığım ürünün faydalarını hissetmeye başladım. Güvenilir alışveriş sayesinde düzenli kullanım için karar kıldım.

Nely8 XL Yan Etkileri Var Mı?

Nely8 XL yan etkileri arasında klinik anlamda bir sonuçla karşılaşılmamıştır. Normal ve sağlıklı bir erkek için hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak yapılan testlerde edinilen bulguların bazı noktaların altını çizmemize sebep olduğunu vurgulayalım. Özellikle hamile bir partnere sahip olan erkeklerin kullanılması önerilmemektedir. Bu gerek vajina gerekse içerideki fetus için penisin büyümesiyle oluşabilecek risk faktörünü ortaya koyabilir.

Ayrıca cilt enfeksiyonuna sahip, cilt dökülmeleri veya sedef gibi rahatsızlıkları olanlar için bazı dermatolojik yan etkiler söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda hemen penisinizi yıkayarak ürünü cildinizden arındırın. Eğer devam eden bir etki gözlemlerseniz bir cilt doktoruna danışın.

Partneri hamile olanlar ve cilt hassasiyeti olanları hariç tuttuğumuzda ise Nely8 XL kremin yan etkileri kalmamaktadır. Yalnızca güzel bir gece geçirmeniz için tasarlanmış bir mutluluk iksiri olarak düşünebilirsiniz.

Nely8 XL Fiyatları

Nely8 XL fiyatları ise diğer alternatiflerinden farklı olarak tek bir etikete sahiptir. Sağlık kurum ve kuruluşlarından alınan sertifika ve izinlerle satışa sunulduğu için fiyat bandrolu belirlidir. Yalnızca Nely8 XL kampanyalı fiyatı için daha avantajlı bir fiyat yelpazesiyle karşılaşabilirsiniz.

Orijinal Nely8 XL Nasıl Anlaşılır?

Nely8 XL siparişi vereceğiniz sitenin güvenilir olması ilk önemli unsurdur. Güvenilir bir siteden sipariş edeceğiniz orijinal Nely8 XL faturalı bir biçimde size ulaştırılmaktadır. Ayrıca ambalaj üzerinde ve kutu üzerinde de içeriğiyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Orijinal Nely8 XL penis büyütücü siparişi ile istediğiniz penis boyuna hızlıca kavuşmanız mümkün.

Nely8 XL Zararı Var Mı?

Nely8 XL zararları içinse halen daha klinik araştırmalar sürmektedir. Erkek penisinin kalınlaşmasını ve boyunun uzamasını sağlayan bu kremin henüz saptanmış bir yan etkisi dahi bulunmamaktadır. Yapılan araştırmaların devam etmesi ve erkekler üzerindeki etkisinin sürekli kontrol edilmesi büyük bir güvenilirlik sağlamaktadır.

Nely8 XL Büyütücü Krem Resmi Satış Sitesi