Nature Genome


1 Kutu Satın Al - 49.00 ₺

2 Kutu Satın Al - 89.00 ₺

3 Kutu Satın Al - 129.00 ₺


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ YORUMLAR

Nature Genome

Nature Genome, bir ayak bakım şampuanıdır.  Günümüzde özellikle erkeklerde en büyük sorunlardan biri ayak mantarıdır. Bu ürün ayak mantarı tedavisinde özel olarak kullanılan bir üründür. Ülkemizde de aktif satışı başlayan Nature Genome kullanıcılar her geçen gün artmaktadır. Bilim adamlarının özel olarak geliştirdiği şampuan kendi özel şişesinde satışa sunulur ve içeriği sayesinde tercih edilir. Düzenli olarak kullandığınızda ayaklarınızda oluşan tüm mantarlara etkili bir çözüm bulabilirsiniz. Tırnak mantarı şampuanı olarak da geçen ürün ayağınızda ortaya çıkacak tırnak mantarlarına karşı kesin çözümdür. Ayrıca ayağınızda oluşan terleme ya da kaşıntı gibi sorunlarda da kullanılabilir.

Nature Genome şampuanı uzun yıllar klinik ortamlarda yapılan deneyler sonunda oluşturulmuştur. Ürünün tüm bileşenleri bitkiseldir. Bu yüzden bir ilaç olarak algılamanız yanlış olacaktır. Bitkisel bir yapıya sahip olduğu için internet üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Tırnaklarınıza daha estetik bir görünüm kazandıracak bu ürün, mutlaka orijinal olarak satın alınmalıdır. Aksi halde beklenen sonuçları vermeyebilir. Ayaklarınızla ilgili çeşitli sorunlarınız varsa uzmanlar tarafından özel olarak geliştirilen bu şampuanı düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bu ürün bakanlık tarafından onaylanarak ülkemizde satışa sunulmuştur.

Nature Genome Ne İşe Yarar?

Günlük hayatın yoğunluğu içinde ayaklarınız zor zamanlar geçirebilir. Bu yüzden ayaklarınızla ilgili şikayetleriniz artabilir. Bu durumda ayaklarınızda mantar, tırnak sorunları, kaşıntı ve terleme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Tamamen doğal bir içeriğe sahip olan Nature Genome, ayak ve tırnak bakımında kullanabileceğiniz etkili bir üründür. Bu ürün sayesinde ayaklarınızda oluşan tüm mantarlar kısa sürede ortadan kalkar. Ayrıca ayaklarınızda oluşan aşırı terleme ve kaşıntı gibi şikayetleriniz ortadan kalkar. Tırnaklarınıza güzel bir görüntü katacak ve ayak kokunuzu tamamen bitirecek şampuan, ortalama 20 gün içinde etkili bir çözüm olacaktır. Şampuanı kullanım talimatına uygun olarak düzenli kullanırsanız sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz. Bu ürün hem kadın hem de erkekler tarafından ayak sorunlarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Düzenli kullanımda hasarlı ve çatlayan ciltlerinizi %98 oranında onarır ve el ile ayak tırnaklarınızda oluşan fiziksel bozukluklar ortadan kaldırır.

Nature Genome İçeriğinde Neler Var?

Ürünün orijinal şişesi üzerinde tüm içerik bilgilerini bulabilirsiniz. Tamamen bitkisel bileşenlerden oluşan bu şampuan, hiçbir kimyasal madde barındırmamaktadır. Orijinal olarak satın aldığınız Nature Genome içinde; aynı seda özü, gümüş iyon, adaçayı özü, çinko asit, laktik asit ve salistik asit gibi maddeler yer alır. Tüm bileşenler klinik ortamda steril bir şekilde bir araya getirilmiştir.

Gümüş İyon: Bu bitki güçlü bir doğal antibiyotiktir. Enfeksiyonlara karşı etkili bir savaşçıdır. Katalizör olarak çalışan bu ürün tek hücreli bakteri, virüs ve mantar gibi metabolizmaların ihtiyacı olan enzimi etkisiz hale getirir. Böylece vücudunuz hiçbir zarar görmeden mikro organizmalar ortadan kalkar. Yüzde yüz bir doğal tedavi yöntemidir.

Adaçayı Özü:  Ada çayı özü cildi temizleyerek sıkılaştırır ve gözeneklerin küçülmesini sağlar. Bu ürün sayesinde ayaklarınızda oluşan terleme, koku ve mantar gibi olumsuzluklar ortadan kalkar.

Çinko Asit: Bu madde yeni doku oluşumuna yardımcı olur. Böylece cildiniz tahriş olması durumunda daha hızlı bir iyileşme süreci gösterir. Ayaklarınızda ve tırnaklarınızda ortaya çıkan sorunların onarımı  bu madde sayesinde daha hızlı olur.

Laktik Asit: Laktik asit, kozmetik ürünlerinde yer alan zayıf bir asit türüdür. Süt asidi olarak da bilinen madde ayaklarınızın nemlenmesini sağlarken ortaya çıkan kurumayı ve mantarları ortadan kaldırır.

Salistik Asit: Cildinizin gözeneklerinin açılmasına yardımcı olan asit, cildinizi temizleme özelliğine sahiptir. Ölü dokularla savaşarak ayaklarınızdaki sorunları ortadan kaldırır böylece sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Nature Genome Nasıl Kullanılır?

Nature Genome ayak bakım şampuanı kullanımı son derece pratiktir. Ancak kullanamaya başlamadan önce tırnağınızda oje varsa temizlemeniz gerekir. Uygulayacağınız bölgenin temiz ve kuru olması şarttır. Bu yüzden mantar olan bölgeyi iyi bir şekilde yıkamalısınız ve ardından temiz bir havluyla kurulamalısınız. Ürünü sürerken mutlaka bir fındık tanesi büyüklüğünde elinize alın. Daha sonra ihtiyacınız olan bölüme köpürterek yedirebilirsiniz. Daha sonra cildiniz ürünü 5 dakika kadar emecektir. Daha sonra etkili bir şekilde yıkayarak temiz bir bölgeyle kurulayıp hijyen sağlayın.  Daha sonra temiz bir çorap giyebilirsiniz. Ancak tam fayda almak istiyorsanız günde birkaç defa düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu ürün düzenli şekilde kullanılmazsa etkili sonuçlar ortaya çıkmaz. Bununla birlikte orijinal olmadığı takdirde yüzde yüze yakın sonuç almanız imkansızdır.

Nature Genome Kullanıcı Yorumları

Orhun Y*

Ayak tırnaklarımdaki mantar sorunuyla uzun süre mücadele ettim. Daha sonra natüre Genome şampuanı bir süre kullandım. Oldukça etkili bir ürün baya baya ayaklarımdaki mantarları geçirdi.

Bekir G*

Nature Genome ayak mantarlarında gerçekten işe yarıyor. Uzun süre ayak mantarı konusunda sıkıntılar yaşadım. Şükür ki tüm ayak sorunların ortadan kalktı. Farklı sitelerden satın aldığım ürünün etkisini göremedim. İnternetten alışveriş yaparken sitenize denk geldim. Aldığım orijinal ürün sorunlarımı ortadan kaldırdı.

Aslı Ş*

Merhaba bayanlar… Ortalama 3 5 yıldır tırnak mantarıyla mücadele ediyorum. Açık ayakkabı kesinlikle giyemiyorum. Her gün duş almama rağmen tırnaklarımda mantar oluştu. Cildiyeye gittim merhem verildi.  Ancak o an biraz etkili olmasına rağmen sorunum devam etti. Daha sonra Nature Germine ile tanıştım. Şimdi tüm mantar sorunlarım ortadan kalktı.

Canan E*

İlk başlarda biraz kaşıntım olsa da ortalama 15 gün kullandıktan sonra mantarlarım ortadan kalktı. Desteğiniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Enver Ç*

Sürekli ayakta çalışıyorum. Yaşadığım ayak mantarı sorunları beni bezdirdi. Uzun süredir bu sorunum için bir ürün arıyorum. Yaptığım araştırmalar sonucunda sitenize ulaştım. Umarım Nature Genome sorunuma çözüm olur.

Nurşen Y*

Ayak sorunların için birçok ürün denedim. Ancak birçoğu etkili olmadı ya da kimyasal madde içeriyor diye kullanmaktan kaçındım. Yaptığım araştırmalar sonucunda tamamen bitkisel özlerden meydana gelen Nature Genome ile tanıştım. Sitenizden orijinal olarak aldığım bu ürün düzenli kullanımda sorunlarımı ortadan kaldırdı.

Kamil M*

Ürünü bir arkadaşımdan duyarak sitenizden aldım. Kısa sürede elime ulaştı ve kullanmaya başladım. İlk günlerde etkisini görmeye başladım. Sürekli kullanmalı mıyım? Mantarlarım ve kaşıntım geçince bıraksam olur mu? Cevap yazarsanız mutlu olurum.

Feyyaz Ş*

Sitenizden satın aldığım ürünü bir süredir kullanıyorum. Ancak ilk zamanlardan sonra artarak kaşınmalarım başladı. Bu yüzden kullanmak konusunda tereddüt ediyorum. Kaşınmaya sebep olan şey ne olabilir? Kullanımı konusunda bana destek olabilir misiniz? İyi çalışmalar, iyi günler.

Nature Genome Yan Etkileri Var mı?

Nature Genome, bitkisel bileşenlerden oluşan bir şampuandır. Klinik ortamlarda yapılan deneyler sonucu ürünün hiçbir yan etkisi olmadığı ortaya konmuştur. Kullanım sırasında bir yan etkiyle karşılaşırsanız hemen bırakmalısınız. Ayrıca beklenmedik durumlar ortaya çıktığında doktorunuza başvurarak uzman bir kişiden yardım alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan ürün Türkiye’de ve dünyada birçok üniversitede ve klinikte testlere girerek onay almıştır. Ancak bazı durumlarda bileşenlerinde yer alan maddelere karşı alerjiniz olabilir. Bu yüzden öncelikle içeriğini okuyarak kullanmaya özen gösteriniz. Bu ürünü hiçbir sorun yaşamadan mantar dışında da kullanabilirsiniz.

 Nature Genome Fiyatları

Nature Genome tırnak mantarı şampuanının piyasada çok fazla sahtesi yer alır. Orijinal olan ürünleri çeşitli kampanyalarla satın alabilirsiniz. Orijinal ürün belli aralıklarla indirime girebilir. Bu yüzden sitemizden güncel fiyat bilgisini öğrenebilir ve size sağlanan fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Orijinal Nature Genome Nasıl Anlaşılır?

Orijinal Nature Genome ürününü kutusundan anlayabilirsiniz. Ürünün üzerinde Nature yazısı sarı, Genome yazısı beyaz olarak yazılmıştır. Ayrıca üzerinde bir tane barkod yer alır. Kapağı ve basma yeri siyah olan şampuanın üzerine sarı renkte bir ayak ve yaprak resmi vardır. Farklı renklere sahip ürünlerin sahte olma ihtimali yüksektir. Ayrıca fiyatlarını karşılaştırarak orijinal ürünü ayırt edebilirsiniz. Ayrıca bir şişesi 150 ml kadardır.

Nature Genome Zararı Var mı?

Nature Genome bitkisel bir yapıya sahip olduğu için insan sağlığına bir zararı yoktur. Ayrıca bu ürün üretim aşamasında ve daha sonra çok sayıda testten geçmiştir. Yapılan testler sonucunda zararsız olduğu ortaya çıkan şampuan Sağlık Bakanlığı standartlarına da uygun olduğu için bir zararı söz konusu değildir. Bu yüzden her zaman güvenle kullanabilirsiniz.